Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. http://a4-klub.pl/members/neuropathic-89426/
  2. Napisz do Piotrka(Sarenka) da Ci namiary kolega zamilkł chyba mu wstyd za te akcje na dachu:polew: tragedii z dachem nie miał poza małą wgniotką też mam tego zdjęcie bo jeszcze byłem w stanie takowe zrobić jaki login on ma w ogóle ? neuropathic z tego co kojarze
  3. Ja tez mialem 3 kile w drodze powrotnej. 2x ciagnik rolniczy i 1x rower hehehhe Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  4. przyznać się z kim na A4 od Gliwic na CB gadałem .. kolega z granatowego b5 na SD blachach:wink:
  5. który to sie śmiał z Martyny pełgota... przyznać sie kur*a :decayed:
  6. Tomek podziękowania dla Ciebie za klucz :wink:przyda się na pewno. P.S. ---> Oświadczyłeś się w końcu ? i flaszki za to nie wypiliśmy :facepalm::facepalm: nie oświadczyłem sie... jechałem odebrać pierścionek jak wyjebało dziure w tłoku Moze nie dane Ci sie ozenic? Moze to znak. Jedziesz po pierscionek i silnik pada. Przypadek? Nie sadze czysty przypadek.... wtrysk lał już jakiś czas .. i w piątek poszło...
  7. Tomek podziękowania dla Ciebie za klucz :wink:przyda się na pewno. P.S. ---> Oświadczyłeś się w końcu ? i flaszki za to nie wypiliśmy :facepalm::facepalm: nie oświadczyłem sie... jechałem odebrać pierścionek jak wyjebało dziure w tłoku
  8. wróciliśmy... spalanie Puga 6,8 l na trasie gazuuuu :decayed: Duds.... ciekawe czy Monika G. mówiła Ci że jest moją sąsiadką..... bo ja byłem tak porobiony, że nie zjarzyłem że to Ona ps. dzięki za za***isty zlot..... mam nadzieje, że to nie ostatni Ostrów
  9. Wstałem, żyje ... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  10. Wstałem... jebne kawe, umyje morde i jadym :wink:
  11. nie ma ktoś rozebranego AFNa na tajle ? potrzebuje tłok z korbowodem ....
  12. Witka Stanley historia lubi się powtarzać... Ty nie pojechałeś na Bukowine Audi przez turbo a ja nie pojade do Ostrowa bo lejący wtrysk wypalił mi dziure w tłoku... Jade 206 Martyny :kwasny:
  13. Tak jade Pugiem. Lejacy wtrysk lal na tlok i tlok rozjebalo.... taki final ze jestem z 2 k w plecy... mam metlik czy jechac jutro Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  14. Bo ja mysle o pierdolach jak mi albo zawory rozjebqlo albo dziura w tloku ..... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  15. Na zlot przyjade peugeotem... albo wtrysk albo cos wiecej padlo... chodsi na 3 gary k**wa Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  16. Mrogal Gwerty pytanie do Was... nie macie jakis szrotowych lamp poliftowyxh? Potrzebuje z prawej lampy ten dolny uchwyt do chlodnicy bo mi sie zlamal ... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  17. i z tym milym akcentem napijmy sie ja dzisiaj tylko Somersby z lodem :drinks:
  18. zero spiny, luzik... powie NIE niech nagina na butach na PKP.. kto ją będzie chciał podrzucić - wp***dol :decayed: a tak poważnie.. nie ma opcji, żeby powiedziała NIE.... chociaż.... w końcu to kobieta a im chodzi zawsze o jedno... tylko co chwile jest to co innego :grin::grin:
  19. Oj tam ... nie bedzie zadnej j**anej kolacji przy swiecach... juz postanowilem ze to bedzie na zlocie... Martynie klimat zlotow audi po Bukowinie sie spodobal i to bardzo wiec mysle ze bedzie milo.. A pozatym jakby byla kolacja to by cos podejrzewala a tak to nie ma bata Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  20. Albo kupie troche kwiatkow pojedynczych i poloze na masce kazdy czy cos w tym stylu. Nie smiac sie chcialem zrobic cos innego niz kolacja przy swiecach we dwoje.... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  21. Chlopaki wiec sprawa wyglada tak ze w piatek ide po pierscionek ...wiec trzeba cos wymyslic .. z pod jednej maski wyciagne bukiet kwiatow a z pod drugiej pierscionek hehehehe Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  22. talib1990 odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    W sobote rano lece na zlot do Ostrowa Wielkopolskiego. Moge zabrac kogos cos Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  23. Rafal auto zacne mowilem Ci juz tow Bukowinie... sciemnij wszystkie szyby delikatnie... doda to elegancji i to sporo Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  24. To moze tak zrobimy przy prezentacji aut.. moje bedzie stalo na koncu z jakims napisemi np. 2 obok Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.