Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. zaciekawiło mnie to bo swego czasu codziennie tam beton woziłem
  2. czyja czerwona A4 B5 sedan stoi pod blokiem w Zabrzu w okolicach ul. Wolności 15 ?
  3. a ja wole wymienić na np. filtrona który jest tańszy ale przy każdej zmianie olejów ( do 15 tys. km. )
  4. tak sprawdź date produkcji. Licz się z tym że jeśli konsola była dawno przerobiona będziesz i tak musiał wgrać LT 3.0 jak u mnie było... ( koszt na śląsku 50 zł od ręki )
  5. byłem w środku ( zmieniłem folie na ciemniejszą żeby nie było już mnie widać ) czekałem na kumpla bo strzelił mi wąż wodny i wywaliło płyn na ziemie....
  6. jebanyyyyyyyyy .... zalej fure formaliną całą i postaw koło kominka :grin:
  7. leciałem do Włoch na 2 tyg Parking Pyrzowice Lotniskowiec - tutaj zostawiłem audice. Wszystko bez problemu po powrocie telefon i za 3 minuty był facet pod terminalem po nas.
  8. szukaj na tablica.pl ja kupilem za 400 zł ELITE 120 GB dysk + 2 gry + nowa kierownica. wgrałem LT 3.0 za 50 zł i ciupie w GTA
  9. SAMSUNG XCOVER 2 S7710 BS PL GW24 POZNAŃ-BARANOWO (3564905433) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ja mam i nawet moge z nim pływać :kox: polecam
  10. Czemu Raga Ci nie obszywal teraz ? Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  11. Nie nie naszczescir kumple... dzwonie do jednego wczoraj o 5 a odbiera kumpel co z nocki wrocil i spi ... ale sie wkurwil.. wszystkie kontakty sa synchronizowane z gmailem ... takze nie bylo mozliwosci se cos pogrzebalem Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  12. i pakiet internetu dodatkowo 20 zl za 2 gb
  13. nie uwierzycie co tej mój telefon kur*a zrobił... mam zapisaną osobe A i do niej np 3 numery telefonów... wybieram numer do osoby B dzwonie a tu odbiera osoba A ... i co najlepsze.. numer telefonu po sprawdzeniu w jakiś dziwny sposób przypisał się do nieodpowiedniej osoby... ja pier**le juz czasami tego androida....
  14. a sms i internet ?
  15. TP-Link Router WiFi TL-WR841N 300Mbps UPC ASTER (3579802670) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mam tego TP-Link'a mieszkam na 2 piętrze w bloku. po drugiej stronie ulicy mam garaże i jak vaguje auto w netbooku łapie mi zasięg także spokojnie taki Ci sie sprawdzi i ma standard N
  16. sam się tego obawiałem ale temat sprawdzony od kilku miesięcy.... ja w sumie też czekam do końca umowy i spadam do Nju Mobile.... wydzwaniają już do mnie z Play T-mobile i wyskakują ze swoimi hiper pakietami itp itd .. żaden nie potrafi zrozumieć że wole krótszą umowe i bez żadnego aparatu niż płacić 150 zł samego abonamentu.... a tutaj 5 dyszek i mam wszystko za darmo :naughty:
  17. i tu się nie zgodze ! Moja Martyna ma od kilku miesięcy Nju Mobile.. ja nadal Orange ( 800 min do innych Orange nielimitowane ) dzwonie do niej co troche i nigdy nie wzięło mi z pakietu minut... cały czas liczy jakby była w Orange więc bierze z nielimitowanego pakietu.
  18. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja kupiłem na tablica.pl specjalnie dla tej gry.... przejde całą to Xka pewnie sprzedam :kox:
  19. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Giera zainstalowana pogralem 20 minut... bardzo fajnie sie ciupie jutro kontynuacja ) Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  20. Super.... mi sie taka marzy... felga ktora miales w czarnym avancie ta polerowana lepiej by siadla Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  21. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ok ... kupiony już X.... nawet nowa kiera gratis hehehe .. od razu podjechałem i wgrali LT 3.0 więc teraz tylko czekam na bociana z Krakowa i jadziem kurwaaaaa:kox::kox:
  22. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    paczka leci do mnie .. a ja dalej nie mam konsoli... tzn. mam zaklepanego Elite 120 GB + kierownica i jakieś tam gry już przerobiona za 400 zł :naughty:
  23. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    w mojej firmie mamy tylko Scanie 2x3gen. 2x4gen. 2xRki pytaj o co chcesz... dodam, że to typowo auta na budowe ( wywrotki ) ps. Volvo to jeden z największych niewypałów jeśli chodzi o budowy :decayed: z tego co widze a mam do czynienia z duzymi budowami na śląsku tylko Scania i MAN dają rade...
  24. projekt zacny... ale jak miało by być ekonomicznie a z jajem wsadziłbym to Silnik 2.8 V6 APR A4 A6 Passat C5 B5 30V 142kW Vat (3481494901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. na przelocie dźwięk byłby zacny :naughty::naughty:
  25. mysle ze wpadne.... ciekawe jak z cena... celuje w cos takiego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.