Treść opublikowana przez talib1990
-
Truckerzy
bez kwalifikacji możesz jeździć we własnych potrzebach a nie ZAROBKOWO.... jeśli pracujesz w jakikolwiek sposób zarobkowo Kurs na przewóz rzeczy/osób jest wymagany jak prawo jazdy... Ostatnio szef kupił Dafa Ginafa..... powiem tak... za 30 zł/h nie wsiąde na to gówno .... nie ma resorów z tyłu tylko jakieś debilne siłowniki .... majga przy kiprowaniu że aż noga chodzi :decayed:
-
Zapaszki do auta
nie zgodze sie ... widocznie przyzwyczajasz sie szybko do tego zapachu i często autem jeździsz... ja jeżdze codziennie po kilka minut autem i caly czas czuje zapach... psiknięte w nawiewy i na dywaniki... KAŻDY kto wsiada do auta czuje ten zapach bo sie pyta co tak pachnie.... :naughty::naughty:
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
wróciłem po " Mój biegun " ... daje 4/10 ... biograficznie ok film ale pozatym klapa.... w momencie kiedy człowiek myśli, że coś zacznie się dziać... koniec filmu....
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
A byl ktos juz na " Mój Biegun " ? Ja za 20 min. wchodzę na sale.... zobaczymy co jest wart Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
a wlasnie ... android aby szybko chodził trzeba kupić telefon za 2000 zł.... a WP8 .... każdy z nim za***rdala nawet taki za 5-6 stówek...
-
System operacyjny Android
Tylko w płynności nic po za tym. System gorszy niz android czy ios i mający dużo mniej aplikacji. mówisz tylko ? Weź nie żartuj :decayed: włączone gry, net, wifi, muzyka a na nim w ogóle to nie robi wrażenia..... ile ty z tych aplikacji używasz... facebook - jest tapatalk - jest klient poczty - jest przeglądarka - jest aplikacja do wiadomości - jest każdy z nas zapomina że to jest głównie telefon... i czasami trzeba szybko zadzwonić lub coś sprawdzić... android najczęściej wtedy potrafi zmulić jak zły :decayed: ---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- ps. i nie zapomnij o darmowym i standardowym pełnym pakiecie office
-
System operacyjny Android
Moja Martyna zamieniła swoje kilku miesięczne L9 na Lumie 625.... musze przyznać, że za***iście chodzi..... jeśli chodzi o płynność działania android jest w lesie za windows phone 8....
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
Tak i gwint zjechany max na dół Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
- [B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
pare fotek dzisiaj pstrykniętych na szybko :wink::wink:- Turbo dekoder - i jak tu teraz zostawić auto na parkingu
Odepnij zamek i po klopocie. Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2- Truckerzy
Gili mijany na 86 w Będzinie Pozdrawiam raz jeszcze Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2- [ALL B5] Audi S4
tej lasce morda sie świeci jakbyś ją dobrym woskiem potraktował :naughty::naughty: fotki bardzo spoko ma koleś ręke....- Moje prace
podoba mi się Twoje podejście... przyjmujesz samochody nie tylko wręcz nowe ale takie które albo zostały ponownie polakierowane albo o które ktoś zbyt wiele nie dbał.... :naughty: oddałem szefa X6 czarną na pełną korekte do MRC rzekomo wszystko miało zniknąć ( słowa właściciela bez umycia samochodu ) skasowali 2k i za 4 dni dzwonią że jednak sie nie udało zrobić jak chcieli :doh: oczywiście po otwarciu maski wokół lamp grilla itp ( dotarłem w te miejsca palcem bez problemu ) nie ruszony kurz ...- chamsko porysowany caly bok auta
Witka ja mialem pod blokiem porysowane CAŁE auto. Ktos obszedl auto dookola z gwozdziem i dzialal. Zglosilem na policje zrobili fotki i po miesiacu umorzyli. Z Ac w pzu to zrobilem. Dostalem bodajze 3600 zl bo mialem wklad wlasny 25% . Zabrali mi 10 % z ac. Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2- [ALL B5] Audi S4
Ciebie nie stać :grin: :decayed::decayed:- Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ---------- Marcin Siegienczuk - Martini z lodem - YouTube- Grand Theft Auto V
Mi w niedziele pyklo ok 60% i tego typa zepchnalem w przepasc pokazaly mi sie napisy tworcow gry. Mam rozumiex ze zostaly mi teraz tylko misje poboczne ? Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2- Truckerzy
Mielismy taki ciagnik ale krotko ze wzgledu na wysoka kabine. Ogolnie silnik fajny mocny. Palil nie duzo wiecej jak 420. Jak dobrze kojarze na 2 turbinach . Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2- Truckerzy
ja hakowcem woże wszystko ostatnio..... złom, kamień, piasek, gałęzie, korzenie asfalt i inne gówna... a ostatnio do Bielska wiozłem 2 maszyny do rozsypywania granulatu na sztuczne trawniki..... rozładunek 6 h spania w momencie ich pracy i powrót do domciu .... dniówka marzenie :naughty: na warsztacie robią już mi platforme jak laweta na hakowca... więc i koparke przewioze a tu fotka z Bielska- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Cale to przedstawienie puscimy na showup.tv co by na wódeczke dorobic Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
czyli byłaby impreza w stylu Figo Fagot- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Adasssko firmowym w Siemcach kolo bliskiej 2 min temu Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2- Project S4. Początki :)
od Nas z forum kolega sprzedaje Audi A4 2.8 4x4 Quattro Full Opcja Nowy Sącz ? Tablica.pl- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
przedliftowa Woziłem beton na remont torowiska przed kamienicą - [B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)