Treść opublikowana przez talib1990
-
Spoty Katowice i okolice
ty zaś się ich czepiasz ja tu jestem :whistling::whistling::whistling: ps. Miszka gdzie Twój braciak dziara... zbieram sie juz jakis czas z reka... a jesien zima to idealny moment bo dobrze sie wygoi..
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
chyba bardziej kierunek S4 .... a najbardziej to bym chciał 80 w cabrio .... 2.8 v6 motorek :kox::kox: mega gleba, mega koło, pełen przelot .... ale znaleźć coś zadbanego do modzenia... wręcz niemożliwe..
-
Spoty Katowice i okolice
bydziesz żygołłłłłłłłł :naughty::naughty::naughty: Witka chłopaki.... ma ktoś Xbox 360 do sprzedania :naughty::naughty:????
-
System operacyjny Android
Wladi mam dla Ciebie telefon idealny.... za***isty wygląd w połączeniu z wytrzymałością ... ( możesz nawet z nim pływać kręcąć filmy ) wytrzymałość to nie ściema... sam posiadam Galaxy Xcover2 i we Włoszech z nim pływałem na lajcie :naughty:
-
Grand Theft Auto V
ja pier**le...tyle konsol na allegro na tablicy a ja nie wiem co kupic... ustalilem sobie ze wydam MAX 500 zł na sprzeta bo tylko do GTA mi posluzy :naughty: niech ktoś zarzuci linkiem co kupic... ---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ---------- XBOX 360 ELITE 120GB (3517184363) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. będzie ???
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
bardzo możliwe ... 2 km ode mnie :decayed: auto będzie doprowadzone pod względem silnika do należytego stanu ... lejący wtrysk 2 cylindra wypalił dziure w tłoku... sprawdzona kompresja na 3 innych cylindrach wykazała ok 30 . Z tego powodu głowica będzie kompletnie robiona ze względu na to że mamy wszystko i tak rozebrane - turbina sprawdzona,regeneracja i ustawienie wtrysków, nowy rozrząd, popychacze, panewki, pierścienie, uszczelki, czyszczenie smoka oleju, filtry, oleje itp itd.... niestety stało się to w piątek i z tego powodu jak wiecie w Ostrowie byłem dziewczyny Peugeotem :decayed: ---------- Post dopisany 14-09-2013 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2013 at 18:15 ---------- doszły małe mody... : dekory w czerwonej alkantarze by Czorny :naughty: https://lh3.googleusercontent.com/-B4z8lheW9X0/UiwVCA-sPAI/AAAAAAAAHhE/uorARhXjjUI/w1055-h273-no/P9070559-PANO.jpg szybki po spotkaniu z policmajstrami zostały zerwane... a za tydzień wpadła folia.... ciemniejsza :grin: http://imageshack.us/a/img21/8696/7ogj.jpg czyli całe autko jest oklejone armolite'm 3 stopień http://img42.imageshack.us/img42/4425/dp8w.jpg fotka z SCP ... moje 2 miłości http://s7.postimg.org/3vfjcd4yj/DSC02087.jpg ładnie ładnie lecisz :wink:szkoda że na żywo nie miałem okazji zobaczyć ale na pewno kozak 2 miłości ładne a gdzie 3? (Peugeot) ? jak wszystko pójdzie po myśli to zostanie na dojazdy dla mnie do pracy... sprzedam AFNa i kupie coś typowo na weekend do zapierdalania...
-
Truckerzy
co do pracy na własne konto moich kilku kumpli pokupowało po jednym zestawie i wożą pod Hutą Katowice kęsy pod inne huty... ( promień do 100 km ) płacone od kursu ... nie wychodzą może kokosów ale robota na stałe jazda w okół komina więc w razie W masz jakiegoś swojego mechaniora ... ps. a tu moje 2 niunie o wschodzie :naughty:
-
Grand Theft Auto V
chłopaki ... o co chodzi z tymi wersjami xboxa nie znam sie na tym kompletnie... chce xka zeby wlasnie gta mi poszło... jaką wersje kupić ? ile musi mieć dysk ? czy dysk zewnętrzny jaki mam na USB (640gb) może robić mi za dysk do Xboxa .... ? mam do wzięcia xboxa 60gb przerobionego ( taka mam na razie informacje ) za 300 zł do negocjacji z 2 padami ... dobra cena ? podpowiedźcie to może jutro już coś kupie...
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
staram sie chociaż wiesz jakie mam warunki pod robotą... teraz by się przydało porządne mycie glinkowanie i jakiś porządny wosk..
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
gdzie pośladami na lakier...:facepalm::facepalm: luzik, nie miała ćwieków ... sprawdzałem :naughty:
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
bardzo możliwe ... 2 km ode mnie :decayed: auto będzie doprowadzone pod względem silnika do należytego stanu ... lejący wtrysk 2 cylindra wypalił dziure w tłoku... sprawdzona kompresja na 3 innych cylindrach wykazała ok 30 . Z tego powodu głowica będzie kompletnie robiona ze względu na to że mamy wszystko i tak rozebrane - turbina sprawdzona,regeneracja i ustawienie wtrysków, nowy rozrząd, popychacze, panewki, pierścienie, uszczelki, czyszczenie smoka oleju, filtry, oleje itp itd.... niestety stało się to w piątek i z tego powodu jak wiecie w Ostrowie byłem dziewczyny Peugeotem :decayed: ---------- Post dopisany 14-09-2013 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2013 at 18:15 ---------- doszły małe mody... : dekory w czerwonej alkantarze by Czorny :naughty: szybki po spotkaniu z policmajstrami zostały zerwane... a za tydzień wpadła folia.... ciemniejsza :grin: czyli całe autko jest oklejone armolite'm 3 stopień fotka z SCP ... moje 2 miłości
-
Grand Theft Auto V
mi zostało 51 minut do końca hihihi... ale mam problem.. nie mam konsoli :grin::grin: musze od bratanicy porzyczyć ... nie pogra pare dni w swoje durne gry... akurat rok szkolny jej sie zaczął to sie przyłoży :naughty:
-
przeciemnianie szyb cena?
Juz przestancie pitolic glupoty... niedlugo 1000 zl bedzie to normalna cena dla was. W Katowicach folia armolite 450 zl za cale auto avant B5 (7 szyb) ... ostatnio przyciemnialem znow przod bo policmajstry mnie drapnely to za 2 przednie 150zl Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
Spoty Katowice i okolice
To kto jeszcze bd ? Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
Spoty Katowice i okolice
Jestem na szybkim rozładunku jadę do domu wziąć prysznic i przyjeżdżam Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
Spoty Katowice i okolice
Jaaaaa Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
Spoty Katowice i okolice
Kto dzis bedzie ? Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
Spoty Katowice i okolice
ja potrzebuje konkretnie szpeca od diesli.. ktos kto na miejscu wrzuci wtryski na maszyne ustawi ciśnienia odpowiednie.. wyciagnie pompe posprawdza.... bo po regeneracji wtrysków okazalo sie ze macher ustawił tylko jedno cisnienie poniewaz nie mial odpowiedniej aparatury... powiedzial " powinno być ok " a dla mnie powinno powinien sobie w dupe wsadzic... wsadziłem 3 tysiące w remont silnika celowo wymieniając wszystko co po drodze było rozbierane od panewek po robienie kompleksowo głowicy.... jeden wtrysk lał to zrobiłem wszystkie ...więc chce już mieć wszystko zrobione na tip top.... a tu takie cyrki mi odchodzą...
-
Spoty Katowice i okolice
Witka.... chłopaki potrzebuje DOBREGO speca od diesli... najlepiej żeby mnie jeszcze nie skroił jak za B8 :decayed: Chce porządnie ustawić wtryski, sprawdzić pompę, kąt wtrysku itp....
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
zielone B5 bodaj sedan ( SD ?) ... w Sosnowcu na Andersa przed 15 ... mrugnięte machnięte
-
Truckerzy
W razie nieszczescia i tak kierowca jest ciagniety za morde... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- Znajomy sam zadzwonil na policje ze ma wytargane opony. Podjechali wzieki dowod i potem zadzwonil do szefa.... efekt.. 6 nowych opon na naczepie.. Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
Auto Dla Kobiety
Super pomysl... oplaty jak za 1.9 a moc jak w matizie ... 7 x 5.60 = 39 a gaz 8x2.30 = 18.40 ... wybor nalezy do ciebie Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
Truckerzy
Nie martw sie. U mnie tez jest zasada " tyle to objedziesz " a potem sie cyrki dzieja... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
Auto Dla Kobiety
Nigdy swojej kobiecie nie kupilbym diesla. W miescie czasami w ogole sie nie zagrzeje.... kobieta pewnie turbo nie schlodzi itp. Moja Martyna ma 206 1.1 2003 na sekwencji i pali 7.8 l gazu . Do pracy dojezdza 12 km. 100 % miasto. Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
-
Spoty Katowice i okolice
Ja podjade... gdzie dzis spot ? Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2