Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. I Szymenia S6 Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  2. mam tą Sirio na Scanii i na Audi .. super antenka :wink::wink:
  3. Witka ... ) Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  4. Witka chlopaki.... nie potrzebuje ktos opalu ? Trafiaja mi sie fajne deski ktore wystarczy oociac i opal jak znalazl... samo drewno bez syfu... pare groszy by wyszla pelna wywrotka.... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  5. Super Szymek decyzja.. ile wyszla w takiej konfiguracji ? Ps. Wplacaj za summer cars party Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  6. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    sypałem ostatnio płyty drogowe i betonowe podkłady pod tory .. jedna płyta zaczepiła się na samym przodzie ... podciągam i jedno koło wpadło w dziure ... jak pieprzło to sie bałem sprawdzić w lusterku czy kontener jest na plecach:decayed::decayed: w wannie masz z tyłu obrotnice a tutaj tylko na prowadnicach 2 kółka masz punkt styczny z podramówką
  7. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    naszczęście nie....:facepalm::facepalm: w porównaniu do wywrotki hakowiec przy kiprowaniu bardziej jest podatny na glebe..
  8. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Na dzień dzisiejszy ujeżdżam hakowca zamiast czterośke ... przeważnie to samo woże.. czyli dolomit, piasek, gruz itp wczoraj byłem koło Częstochowy po drewno kominkowe. Zrzuciłem kontener w sadzie i do kabiny do spania :naughty:
  9. Jak tam car audio hehe Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  10. w lipcu byłem 2 tygodnie we Włoszech i zostawiłem audi tutaj Parking Pyrzowice Lotnisko Katowice Lotniskowiec wszystko jak najbardziej wporządku... zawieźli przywieźli :decayed:
  11. u mnie ostatnio na głośnikach nowy album DJ Soiny min.
  12. Wczoraj A4 na wysokosci Jaworzna czerwone b5 avant SMI .. mrugniete ale kierownik zdziwiony... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  13. Witka chłopaki.. dzięki kolejny raz za miłego spota.. miło było ponownie zobaczyć gęby i niektóre poznać po raz pierwszy :wink::wink: ps. szkoda, że nie stanąłem w konkursie Car audio oficjalnie:kox::kox:
  14. Tak tylko wszyscy już wiedzieli o czymś a ty na końcu jak juz ktoś blisko ryczał. I nie mów ze nie bo nie jesteś w stanie tego potwierdzić bo nie słyszysz. Najpierw antena np Santiago 1200 a potem różne radia do niej podpinaj to ogarniesz. Zaczynałem od jakiejś cobry i tez myślałem że dobre puki dobrego się nie dorobilem. Od tamtych łeb mi pekał. Sony Xperia E dual Tapatalk 4 Naprawde nie musisz mnie edukować co do CB bo pare modeli już przerobiłem :decayed: Twoja wypowiedź że Presidenty na T to jak auta na F jest co najmniej śmieszna .... Po co normalnemu użytkownikowi w samochodzie CB ? Po to aby dowiedział się ważnych dla siebie informacji i przy tym aby jak najmniej z tym słyszał szumów i innych śmieci.. a najlepiej jakby jeszcze nie musiał co chwile gałkami kręcić.... i TEDDY spełnia tą role w 100000 % Anteny nie trzeba mieć bata 2 metry żeby słyszeć co się dzieje 20 km dalej.....
  15. ty lepiej pomyśl o ominięciu Częstochowy.... DK1 teraz rozkopane i się troche stoi... nieraz na radiu słysze, że po 1-2 h ...
  16. nigdy nie mialem sytuacji że wycięło szum razem z ważną informacją....
  17. widzę że użytkowałeś te radyjka że mozesz je ocenić w Audi mam, w scanii hakowcu, w scanii wywrotce i u szefa w focusie zamontowałem wszędzie Teddy'ego i Sirio Omega 27. i radio jest za***iste... odbiór, nadawanie nienaganne... i nie musze co chwile kręcić sq nawet w mieście... wszystko ładnie wycina razem z syfem...
  18. do normalnego kontaktowania bez szumowego wystarczy Teddy + np. Sirio AS100 lub Wilson little Will ale z ML 145 jak najbardziej
  19. Weekendowo mieszkam na Akacjowej z moją*B7. a ja na naftowej, nie weekendowo ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- Obstawiam Andrzejka (srb 38vx) Nie nie to nie Andrzej znam te B8:wink: Sam mieszkam koło Nerki To mój Brat mieszka tam dokładnie to jest srb 38vy Nie no powaga to jest mój brat dobrze, że stanął troche w głąb bo Scanią ledwo co przeszedłem obok niego Mogłeś walić śmiało on jest twardy w Będzinie już mu za***ali 2 auta :facepalm: pewnie by i to przeżył Mi w Sosnowcu jedno Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  20. Weekendowo mieszkam na Akacjowej z moją*B7. a ja na naftowej, nie weekendowo ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- Obstawiam Andrzejka (srb 38vx) Nie nie to nie Andrzej znam te B8:wink: Sam mieszkam koło Nerki To mój Brat mieszka tam dokładnie to jest srb 38vy Nie no powaga to jest mój brat dobrze, że stanął troche w głąb bo Scanią ledwo co przeszedłem obok niego
  21. Ciekawe kto to bo to moja okolica Ps. B8 czarny avant SRB stalo zaparkowane w Bedzinie na osiedlu przy Nerce... Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  22. Ja mam teddyego w ciezarowce i osobowce. Nie chce innego radia Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2
  23. Mój Wilson Little Will zaczął po jakiś 2 latach poprostu pękać w pół... słońce i mróz dało mu rade ( antena non stop na dachu ) ... kupiłem Sirio Omege 27 na dużym magnesie.... powiem tyle... 230 km/h wytrzymało a jakośc odbioru jest super.... duzo mniej śmieci słysze niż na Wilsonie... a przy radyjku z ASC ( mam Presidenta Teddy ) jest to idealna antenka...
  24. to ja wiem ale jego fury nie ma na forum:wink: P.S--> niebieskie PEUGEOTY są spoko w srode mam nadzieje, że odbiore już audi.... :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.