Treść opublikowana przez talib1990
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
takie cuś mam z majówki dawaj znaka to sie zgadamy w okolicy zobaczysz na żywo
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
po małej korekcie u Michał_s87autko zostało wczoraj odebrane... efekt dla mnie conajmniej zadowalający ... dzisiaj byłem autko tylko opłukać za 2 zł i efekt jest następujący: ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- tak się zachowuje woda pod wpływem ciśnienia w środku
-
Jaki zegarek dla mężczyzny ?
pod choinke dostałem takiego Rubicona MĘSKI ZEGAREK RUBICON STALOWY RNDC80 EXTRA DESIGN (3210478744) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bardzo fajny i wygodny... kumpel co siedzi w zegarkach polecał mi w przystępnych cenach właśnie Rubicona lub Bisseta
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
wróciłem z Szybcy i Wściekli 6. Muza i klimat jak zawsze super.... troche przekolorowana akcja z samolotem ...jak zawsze :naughty: ale mi się podobał i to bardzo..... ps. Część 7 będzie miała super gościa ..... nie mogę sie doczekac :kox::kox:
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
Będą jak Michał skończy... ale widzę, że efekt będzie super:kox::kox: Chciałem dzisiaj podjechać zobaczyć jak idzie praca ale dziewczyny fure załatwiła mi sarna... i za kare siedze w domu:facepalm::facepalm:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Gies0 u mnie na osiedlu dzis. Pomrugane Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
kiedy jakis spot na Zagłębiowskich rewirach ??:kox:
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
co masz od plastilaka ? Mi trzyma jak wściekły ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- a co do zbieżności w Sosnowcu nie ma dla nich " za nisko " i gdzie nie jeżdże ustawiają jeszcze większe gleby :decayed:
-
bezgotówkowa naprawa w ASO a FMIC
Dokładnie masz racje. Chodzi o elementy dołożone które nie występowały po zjechaniu z taśmy produkcyjnej
-
[B5 AFN] Druga karoca Taliba - Czarny AFN :-)
W sobote autko idzie do prania wnetrza i po wszystkim jak bedzie wymyte zrobie aktualne fotki Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
-
Spoty Katowice i okolice
Witka chlopaki ile mozna dac za belki do avanta i 2 uchwyty na rower wsio z thule uzyte pare razy Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
więc jest druga S6 C7 na blachach DW biała:naughty::naughty:
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek nie leciałeś dzisiaj od Katowic w strone Częstochowy ok 17 ?
-
Spoty Katowice i okolice
od Bukowiny pada i paść nie może :naughty: dzieki za szybkiego spota
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Akjam 20 min temu przecinal dk 1 w Siewierzu Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Szare b5 sesan sbe blachy ladna kierowniczka widziana pod gorka na sroduli w sosnowcu 5 min temu Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
pozdro a nie widziałem cie: Eusathink: jechałem Scanią
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
LZA avant b6 niebieski myslowice kolo gieldy dzis popołudniu Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Wczoraj popoludniu tesco kapelanka widziany Fantowski z niewiastą Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2
-
pasta do rąk
PASTA DO MYCIA RĄK AMERICOL BHP ŻÓŁTA 0,5 L SUPER (3193958422) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja myję od kilku lat tą - nie potrzeba zbyt wiele wody aby ręce wymyć ( podczas awarii pare kropel wystarczy wody z butelki do płukania rąk ) - wymywa dobrze oleje silnikowe, przekładniowe, smary itp nawet z pod paznokci - nie wysusza skóry - ładnie pachnie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Chlopaki mam nadzieje ze ogram tak ze zawitam z Martyna na spocie Wysłane z mojego GT-S7710
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
a to ja pozdro kolego ładna fura... dlaczego nr rej L.... ? Podziękował mieszkam na śląsku a ogólnie zameldowany jestem na Lubelszczyźnie stąd LZA.. jakis czas temu na dańdówce było pomrugane, racja ? MlodyABC wczoraj u naszego mechanika na niwce :wink:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Teraz widzę hehe a na śląsku to nie wiem w zagłębiu wszystko wporządku kurde piąty wypada w niedzielę także nie wiem czy dam rady podskoczyć bo w niedziele już będę wracał do domu Wysłane z mojego GT-S7710
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Czesc chlopaki . Kiedy jaki spot ? Na majowke zawitam do Kli/kns Wysłane z mojego GT-S7710
-
System operacyjny Android
miałem przestawiony tryb, teraz juz jest ok jaki syf ?