Treść opublikowana przez talib1990
-
Truckerzy
fotki nie ma, ja juz fajrant w tym roku .. teraz prostują i spawają mocowanie żeby było cacy.... jeszcze bendiks ch*j strzelił w rozruszniku ....
-
Truckerzy
Zawiesil sie czujnik od poziomowania auta podczas kiprowania i dobilo powietrza tylko z prawej strony efekt prawe kola oderwaly sie od ziemi skrzywilo mocowanie kontenera.. reakcja 3 sekundy później =leze na boku.... ja pierd*ole... gacie pelne Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no ja też nie będe sie raczej odwoływał, już telefonicznie zgłosiłem ze próg jest od modelu S4 i tez jest uszkodzony:whistling: drzwi w zakupie ok 200zł, malowanie 150zł, moze cos koło, no jakos to będzie uznali Ci, że masz progi z eski ? Czy liczyli z automatu wg. twojego Vinu ?
-
System operacyjny Android
a to mój rekord xcover2 4.1.2 andek :naughty:
-
Truckerzy
ja teraz coś podobnego ale 124 z sypialką... i podwieszka też na bliźniaku...
-
System operacyjny Android
w takiej konfiguracji telefon podpięty pod ładowarke i tak się rozładowuje jak jeszcze pakiet danych włączysz :naughty:
-
Truckerzy
raz wiozłem całą beczke z gruszki... z racji szerokości wklinowała sie w kontener... była pocięta na 3 paski... tyle huku przy kiprowaniu nie miałem nigdy :grin: Patryk czym śmigasz.... Man ?
-
Truckerzy
Ostatni kurs przed świętami .... miałem przewieść na kontenerze do firmy za Gliwice " pająka " do lania betonu... zawsze wtedy wynajmowaliśmy dźwig aby go ściągnąć... pomyślałem troche i zarobiłem 3 stówki :naughty: ... krótkie zawiesie.. podjechałem hakiem i ściągnąłem żurawia własnymi siłami.... oczywiście 3 stówki wpadły jako premia :decayed:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
około 12...
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
blachy bodajże SK granatowe.... rzuciły mi się w oczy srebrne lusterka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
kogo to dzisiaj mijałem w Katosach pod tunelem na Sosnowiec.... avant B5
-
System operacyjny Android
zaprezentowany ale nie sprzedawany... z tego co kojarze miał równo premiere z S4....
-
System operacyjny Android
a mi pokazuje, że telefon powinien mieć 4.1.2 w marcu 2013... a premiera telefonu była bodaj w kwietniu maju 2013 :facepalm::facepalm:
-
System operacyjny Android
podobno ma być jeszcze aktualizacja... teraz mam 4.1.2
-
System operacyjny Android
a jak aktualizujecie Samsungi ? Mi po Wifi pokazuje, że mam aktualną wersje softu... po połączeniu kablem przez Kiesa może się już ukazać jakiś update ?
-
System operacyjny Android
używam teraz galaxy Xcover2 i powoli zaczynają mnie 2 rzeczy wk***iać... pierwsza standardowa to bateria... przy moim użytkowaniu 15 h to max ( dzwonie dziennie min po 2 h ) druga to brak możliwośći instalowania aplikacji na karcie SD ... teraz to odczuwam bo coraz to kolejne aplikacje się aktualizują i tego miejsca robi się coraz mniej.... czy aktualizacja jaka ma wyjść do andka 4.2.2 lub 4.3 zmieni sytuacje z instalowaniem aplikacji .. czy tylko wgranie jakiegoś romu tu coś zdziała ? ps. coraz bardziej się zastanawiam nad Pentagram Monster X5 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
trzeba było dzwonić i wpaść na kawke.. byłeś po e-cygarety ?
-
System operacyjny Android
Kowi nie wszystkie Galaxy.... mój Xcover2 ma osobny przycisk aparatu dzięki niemu pod wodą też możesz robić fotki a Vol UP po przytrzymaniu działa jako latarka :naughty:
-
Truckerzy
zrób stary numer z rękawicą... rozjeb wkładke zgłoś włamanie, że pogineły papiery razem z laptopem:kox:
-
TK: koniec bezterminowych praw jazdy
15 jesli chcesz miec tylko niezawodowe prawko Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki internet mobilny na kartę ? Play,Plus,Orange, T-mobile ?
Kupuje karty na allegro sim ok 6.5 gb wazne na rok za 50 zl w orange. Jak ktos duzo korzysta to sa i 25 gb ale wazne 30 dni za mniejsza kwote. Teraz orange zrobilo promocje 3gb internetu za 3 zl na 30 dni przy ofertach na karte. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
TK: koniec bezterminowych praw jazdy
Nie przesadzaj. To dla twojego i innych bezpieczeństwa .. zweryfikuje komu predyspozycje sie stracily .... a przy okazji sprawdzisz sam swoj refleks i stan zdrowia. Ja jako zawodowy robie takie badania czesciej... a wszyscy jezdzimy po tych samych drogach Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Audi S4
Gracek jak z temat przegladu ? Gasnica nie powinna byc czerwona ? Slyszysz jakies trzaski zgrzyty itp ? Klatke przezyje ale wywalenie klimy to bylo jak strzal w kolano Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki telefon dla dziewczyny?
Nie wiem skad te informacje o bt. Wysylalem jakies dzwonki i na lajcie szlo. Plusy windowsa dla zwyklego uzytkownika. Zero zwolnien zaciec itp. Internet bezapelacyjnie szybciej chodzi. Bateria porownywalna do andka trzyma wiecej. Oczywiscie aplikacji sporo mniej niz na andku... ale nie jest zle. Do tego w pelni free nawigacja od nokii bardzo fajna ktora w pelni sciagamy na urzadzenie nie korzystajac z danych pakietowych. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Jaki telefon dla dziewczyny?
Moja Martyna teraz kupila Lumie 625 wczesniej miala LG L9 ... mowi ze lumia bije pod kazdym wzgledem LG i jest mega zadowolona. Wybierz jakas Lumie Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka