Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    fotki nie ma, ja juz fajrant w tym roku .. teraz prostują i spawają mocowanie żeby było cacy.... jeszcze bendiks ch*j strzelił w rozruszniku ....
  2. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Zawiesil sie czujnik od poziomowania auta podczas kiprowania i dobilo powietrza tylko z prawej strony efekt prawe kola oderwaly sie od ziemi skrzywilo mocowanie kontenera.. reakcja 3 sekundy później =leze na boku.... ja pierd*ole... gacie pelne Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
  3. no ja też nie będe sie raczej odwoływał, już telefonicznie zgłosiłem ze próg jest od modelu S4 i tez jest uszkodzony:whistling: drzwi w zakupie ok 200zł, malowanie 150zł, moze cos koło, no jakos to będzie uznali Ci, że masz progi z eski ? Czy liczyli z automatu wg. twojego Vinu ?
  4. a to mój rekord xcover2 4.1.2 andek :naughty:
  5. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    ja teraz coś podobnego ale 124 z sypialką... i podwieszka też na bliźniaku...
  6. w takiej konfiguracji telefon podpięty pod ładowarke i tak się rozładowuje jak jeszcze pakiet danych włączysz :naughty:
  7. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    raz wiozłem całą beczke z gruszki... z racji szerokości wklinowała sie w kontener... była pocięta na 3 paski... tyle huku przy kiprowaniu nie miałem nigdy :grin: Patryk czym śmigasz.... Man ?
  8. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ostatni kurs przed świętami .... miałem przewieść na kontenerze do firmy za Gliwice " pająka " do lania betonu... zawsze wtedy wynajmowaliśmy dźwig aby go ściągnąć... pomyślałem troche i zarobiłem 3 stówki :naughty: ... krótkie zawiesie.. podjechałem hakiem i ściągnąłem żurawia własnymi siłami.... oczywiście 3 stówki wpadły jako premia :decayed:
  9. blachy bodajże SK granatowe.... rzuciły mi się w oczy srebrne lusterka
  10. kogo to dzisiaj mijałem w Katosach pod tunelem na Sosnowiec.... avant B5
  11. zaprezentowany ale nie sprzedawany... z tego co kojarze miał równo premiere z S4....
  12. a mi pokazuje, że telefon powinien mieć 4.1.2 w marcu 2013... a premiera telefonu była bodaj w kwietniu maju 2013 :facepalm::facepalm:
  13. podobno ma być jeszcze aktualizacja... teraz mam 4.1.2
  14. a jak aktualizujecie Samsungi ? Mi po Wifi pokazuje, że mam aktualną wersje softu... po połączeniu kablem przez Kiesa może się już ukazać jakiś update ?
  15. używam teraz galaxy Xcover2 i powoli zaczynają mnie 2 rzeczy wk***iać... pierwsza standardowa to bateria... przy moim użytkowaniu 15 h to max ( dzwonie dziennie min po 2 h ) druga to brak możliwośći instalowania aplikacji na karcie SD ... teraz to odczuwam bo coraz to kolejne aplikacje się aktualizują i tego miejsca robi się coraz mniej.... czy aktualizacja jaka ma wyjść do andka 4.2.2 lub 4.3 zmieni sytuacje z instalowaniem aplikacji .. czy tylko wgranie jakiegoś romu tu coś zdziała ? ps. coraz bardziej się zastanawiam nad Pentagram Monster X5 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD
  16. trzeba było dzwonić i wpaść na kawke.. byłeś po e-cygarety ?
  17. Kowi nie wszystkie Galaxy.... mój Xcover2 ma osobny przycisk aparatu dzięki niemu pod wodą też możesz robić fotki a Vol UP po przytrzymaniu działa jako latarka :naughty:
  18. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    zrób stary numer z rękawicą... rozjeb wkładke zgłoś włamanie, że pogineły papiery razem z laptopem:kox:
  19. 15 jesli chcesz miec tylko niezawodowe prawko Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
  20. Kupuje karty na allegro sim ok 6.5 gb wazne na rok za 50 zl w orange. Jak ktos duzo korzysta to sa i 25 gb ale wazne 30 dni za mniejsza kwote. Teraz orange zrobilo promocje 3gb internetu za 3 zl na 30 dni przy ofertach na karte. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
  21. Nie przesadzaj. To dla twojego i innych bezpieczeństwa .. zweryfikuje komu predyspozycje sie stracily .... a przy okazji sprawdzisz sam swoj refleks i stan zdrowia. Ja jako zawodowy robie takie badania czesciej... a wszyscy jezdzimy po tych samych drogach Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
  22. Gracek jak z temat przegladu ? Gasnica nie powinna byc czerwona ? Slyszysz jakies trzaski zgrzyty itp ? Klatke przezyje ale wywalenie klimy to bylo jak strzal w kolano Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
  23. Nie wiem skad te informacje o bt. Wysylalem jakies dzwonki i na lajcie szlo. Plusy windowsa dla zwyklego uzytkownika. Zero zwolnien zaciec itp. Internet bezapelacyjnie szybciej chodzi. Bateria porownywalna do andka trzyma wiecej. Oczywiscie aplikacji sporo mniej niz na andku... ale nie jest zle. Do tego w pelni free nawigacja od nokii bardzo fajna ktora w pelni sciagamy na urzadzenie nie korzystajac z danych pakietowych. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
  24. Moja Martyna teraz kupila Lumie 625 wczesniej miala LG L9 ... mowi ze lumia bije pod kazdym wzgledem LG i jest mega zadowolona. Wybierz jakas Lumie Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.