Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cin

  1. Witam musze wymienić jeden drążek kierowniczy, teraz pytanie mam zawieszenie 1BE i znalazłem końcówki drążków do wersji z zawieszeniem sportowym (TRW JTE1023) . Czy mogę montować standardową końcówkę??
  2. Wszystko wiadomo szklanka sie rozleciała. Teraz pytanie czy dlatego ze sie zacia zawór czy sama wada szklanki. Jak można sprawdzić zawór bez ściągania głowicy?? Pozdrawiam
  3. A mam pytanie odnośnie sprawdzenia jak rozpadnie sie szklanka ( niby częsta objawa w AFN) Czy da sie sprawdzić bez ściągania góry czy nie??
  4. takie podstawy to wiem ale to ma raczej wpływ na odpalanie niz na prace silnika. Bardziej mnie zastanawia różnica w blokach 0013 i dlaczego mam az 4 wskazania jak powinny być w AFN 3.
  5. A co maja świecę pali prawie na dotyk. Nierówno pracuje i jedynie do 3 tys sie kreci i nie ma mocy.
  6. chodziło mi o ciśnienie w przypadku uszkodzonego tłoka.
  7. To tak ciśnienia w układzie olejowym nie ma. Uszkodzone były wężyki od powrotu i zostały wymienione ( oczywiście to nic nie pomogło). Sprawdziłem pompa daje na każdy wtrysk. Zrobiłem rzuty z vaga wiem ze temperatura pracy nie jest odpowiednia ale nie mam serca kazać mu tak chodzić aby sie nagrzał. Cos ciekawego widzicie.
  8. A możesz rozszerzy to z tym Vagiem co mogę zrobić i gdzie sprawdzić??
  9. Tez to przypuszczamy w najgorszym wypadku. Kwestia czy w razie takiej awarii lepiej robić silnik ( na części mam zniżki) czy szukać nowego?? W przypadku pęknięcia tłoków ciśnienie nie powinno dostawać się do komory silnika i jak się odkręci korek wlewowy oleju to tamtędy się wydostawać??
  10. a dlaczego miał by zacząć pracować poprawnie?? Jak pompa nie daje ropy na cylinder to nie zacznie pracować albo jak jest przestawiony rozrząd to tez nic to nie da??
  11. Wątpię ponieważ naprawdę chodzi jak traktor, tak jakby nie chodziły 1-2 cylindry.
  12. Chodzi cały czas tak od razu po odpaleniu, oczywiste na zimny bo szkoda mi aby go rozgrzewać w takim stanie. Stało to sie nie wiem do końca ponieważ kobiecie dał auto.
  13. Witam kolega ma problem z silnikiem. Po odpaleniu strasznie telepie nim chodzi strasznie głośno, brak mocy. Sprawdzane vagiem i 0 błędów. Teraz pytanie jak można sprawdzić bez zdejmowania głowicy, przypuszczeń jest kilka może któreś wyeliminujecie.: - Przeskoczony rozrząd - Uszkodzona pompa - Uszkodzone zawory - I to najgorsze rozwalony tłok. Pozdrawiam
  14. Witam a nie lepsze będa opony takie jak kolega wyzej kupił. Są naprawdę w czołówce zimowych opon. http://allegro.pl/item890817129_zima_goodyear_ug7_195_65r15_wa_wa_wysylka.html Pozdrawiam
  15. Witam audi jak w opisie. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.