Treść opublikowana przez Cin
-
[B5 AFN] Jakie drązki kierownice do 1BE
Witam musze wymienić jeden drążek kierowniczy, teraz pytanie mam zawieszenie 1BE i znalazłem końcówki drążków do wersji z zawieszeniem sportowym (TRW JTE1023) . Czy mogę montować standardową końcówkę??
-
[B5 AFN] Nierówna praca, telepanie, brak mocy
Wszystko wiadomo szklanka sie rozleciała. Teraz pytanie czy dlatego ze sie zacia zawór czy sama wada szklanki. Jak można sprawdzić zawór bez ściągania głowicy?? Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Nierówna praca, telepanie, brak mocy
A mam pytanie odnośnie sprawdzenia jak rozpadnie sie szklanka ( niby częsta objawa w AFN) Czy da sie sprawdzić bez ściągania góry czy nie??
-
[B5 AFN] Nierówna praca, telepanie, brak mocy
takie podstawy to wiem ale to ma raczej wpływ na odpalanie niz na prace silnika. Bardziej mnie zastanawia różnica w blokach 0013 i dlaczego mam az 4 wskazania jak powinny być w AFN 3.
-
[B5 AFN] Nierówna praca, telepanie, brak mocy
A co maja świecę pali prawie na dotyk. Nierówno pracuje i jedynie do 3 tys sie kreci i nie ma mocy.
-
[B5 AFN] Nierówna praca, telepanie, brak mocy
chodziło mi o ciśnienie w przypadku uszkodzonego tłoka.
-
[B5 AFN] Nierówna praca, telepanie, brak mocy
To tak ciśnienia w układzie olejowym nie ma. Uszkodzone były wężyki od powrotu i zostały wymienione ( oczywiście to nic nie pomogło). Sprawdziłem pompa daje na każdy wtrysk. Zrobiłem rzuty z vaga wiem ze temperatura pracy nie jest odpowiednia ale nie mam serca kazać mu tak chodzić aby sie nagrzał. Cos ciekawego widzicie.
-
[B5 AFN] Nierówna praca, telepanie, brak mocy
A możesz rozszerzy to z tym Vagiem co mogę zrobić i gdzie sprawdzić??
-
[B5 AFN] Nierówna praca, telepanie, brak mocy
Tez to przypuszczamy w najgorszym wypadku. Kwestia czy w razie takiej awarii lepiej robić silnik ( na części mam zniżki) czy szukać nowego?? W przypadku pęknięcia tłoków ciśnienie nie powinno dostawać się do komory silnika i jak się odkręci korek wlewowy oleju to tamtędy się wydostawać??
-
[B5 AFN] Nierówna praca, telepanie, brak mocy
a dlaczego miał by zacząć pracować poprawnie?? Jak pompa nie daje ropy na cylinder to nie zacznie pracować albo jak jest przestawiony rozrząd to tez nic to nie da??
-
[B5 AFN] Nierówna praca, telepanie, brak mocy
Wątpię ponieważ naprawdę chodzi jak traktor, tak jakby nie chodziły 1-2 cylindry.
-
[B5 AFN] Nierówna praca, telepanie, brak mocy
Chodzi cały czas tak od razu po odpaleniu, oczywiste na zimny bo szkoda mi aby go rozgrzewać w takim stanie. Stało to sie nie wiem do końca ponieważ kobiecie dał auto.
-
[B5 AFN] Nierówna praca, telepanie, brak mocy
Witam kolega ma problem z silnikiem. Po odpaleniu strasznie telepie nim chodzi strasznie głośno, brak mocy. Sprawdzane vagiem i 0 błędów. Teraz pytanie jak można sprawdzić bez zdejmowania głowicy, przypuszczeń jest kilka może któreś wyeliminujecie.: - Przeskoczony rozrząd - Uszkodzona pompa - Uszkodzone zawory - I to najgorsze rozwalony tłok. Pozdrawiam
-
[INNE] Oryginalność opon na opony.com
Witam a nie lepsze będa opony takie jak kolega wyzej kupił. Są naprawdę w czołówce zimowych opon. http://allegro.pl/item890817129_zima_goodyear_ug7_195_65r15_wa_wa_wysylka.html Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam audi jak w opisie. Pozdrawiam