Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cin

  1. Polecam Certinę. Mam DS Podium i jestem zadowolony, chociaz wymieniali juz mechanizm na gwarancji ale nie było zadnego problemu. Jak ktos nie lubi cięzkich to polecam tytan, ale sie rysuje
  2. Moim zdaniem to wina zaworu sterujacego gruszka, podaj dokładnie co to za bład
  3. Cin opublikował(a) temat w 1.8TFSI
    Witam Kolega w octavi ma problem musi wymienic blok w 1.8 TSI CDAA wyczytałem ze silnik mozna zamieniać na CAB Czy ktoś ma jakies informacje. Pozdrawiam
  4. Cin opublikował(a) temat w 4.2
    Witam Mam problem ze słabym przyspieszaniem do 4,5 tys obrotów. Poczytałem i niby to może być wina zmienniej długości kolektora, lecz na postoju zachowuje się on prawidłowo. Czy ma ktoś może informacje jak sprawdzić vagiem. Drugi podejrzany to jedyny błąd w audi: 16725 Camshaft Position sensor g40 No signal/communication Czujnik wymieniony zero poprawy/ podmieniony z tym drugiej głowicy tez zero zmiany. Po odpięciu błąd zmienia. Jeśli ten czujnik jest odłączony to samochód bez problemu odpala. Natomiast jak się odłączy czujnik na lewej V-ce to już nie odpali. Czy może ten błąd być związany z brakiej mocy?? szukać w instalacji przyczyny czy w głowicy ?? Pozdrawiam
  5. Witam Jestem po wycieciu DPFa u polecanego na forum ( pewnie to poprawi bez problemu) lecz dla siebie chce sie dowiedziec w czym probem. Chodzi o silnik 2.0 tdi 16v. Po wyłaczeniu jak jest zimny to strasznie faluja obroty, silnik drzy i zachowuje sie jak by miał zgasnac i ma czkawkę. Pozdrawiam
  6. Cin odpowiedział(a) na hager84 temat w 2.0TDI
    Nie do końca poniewaz jak by były odkrecone to by sie kreciły, a te stoja i ani drgną.
  7. Cin odpowiedział(a) na hager84 temat w 2.0TDI
    JA w a6 tego nie mogłem zrobic, bo do konca nie chciały sie odkrecić blokowały sie na dwumasie. Potwierdziło to asso. 3 mechaników na to patrzyło i tez w to nie mogli uwierzyc.
  8. Cin odpowiedział(a) na hager84 temat w 2.0TDI
    Jesli masz A6 BRE to masz duze prawdopodobieństwo ze musisz rozpaławiac, bo w dwumasie nie ma dziurek na wyciagnięcie śrub. Aso tez potwierdza, nawet nowa dwumasa nie ma tej opcji. W a4 nie powiem ponieważ nie rozbierałem.
  9. Robiłem klilkanascie wycena ( tylko u rzeczoznawcy który ma najwyzsze uprawnienia i nie nagina prawdy) i nigdy nie było problemu. Problem jest jak rzeczoznawca zrobi wycene wyssana z palca. Mojego nawet jak UC by chciał podwarzac to ciezko by im było znalezć kogos kto ma papiery na to.
  10. Prawdopodbnie pomyliło Ci z zanizaniem wartosci na umowie przed wprowadzeniem opcji wartosci rynkowej. Tutaj nie maja zadnych podstaw prawnych i logicznych. Ludzie Polska to dziwny kraj ale bez przesady, po prostu nie wolno za bardzo przeginac. Znam przypadki ze w momencie auta po niby " kradziezy" odwiedzali ludzi i sprawdzali czy nie maja tych czesci i nie pochodza z tego samogo auta.
  11. Mnie g.... obchodzi co Urzad Celny sobie mysli. Jesli ja mam papier który potwierdziła osobą z uprawnieniami o stanie auta . I UC nic z tym nie moze zrobic, chyba ze zleci wycene niezaleznego rzeczoznawcy ( ja o takim przypadku nie słyszałem) Tylko trzeba miec goscia co ma odpowiednie uprawnienia i wie jak to zrobic aby nie przesadzic.
  12. Jak zwykle na tym forum, duzo wypowiedzi a większość do kosza. Cena rzeczoznawcy: około 200-300zł Jesli twoje auto jest całe, tutaj jest problem. Musisz cos miec do robienia ( zdekompletowane, uszkodzone ale tutaj większość rzeczozawcy musi miec możliwość tego sprawdzenia) A jesli cos uszkodzone to nie ma problemu aby cena była około 50-65% wartosci rynkowej. Tylko nie mozesz miec wiecej na umowie niz na wycenie rzeczoznawcy. PS: Znajomy sciagnał a6 3.0 tdi z 2008r z uwalonym silnikiem i zapłacił akcyzy ponizej 3 tys zł.
  13. O wylot jego sie nie boje, jesli bedzie dobrze ustawiony. Bardziej mi chodzi o dostwanie sie paliwa do oleju, wtrysk paliwa do komory itp.
  14. Witam Prosze o informacje czy mozna zakładac pompowtrysk z uszkodzonym zabezpieczeniem sprezyny?? Jesli nie to dlaczego. Pozdrawiam
  15. Sorki ze odświeżam temat, a co w przypadku jak wymieniony na nówka LUKA i jak sie nagrzeje to drga przy ruszaniu
  16. Witam Czy ktoś montował sprzegło z brd do bre?? Pozdrawiam
  17. Cin odpowiedział(a) na jarfab0511 temat w 2.0TDI
    Mam pytanko odnosnie wzrostu poziomu oleju. Czy jest jakas szansa na weryfikacje czy to moze być spowodowane tandem pompą czy uszczelneniem pompowtrysków ??
  18. Proszę moderatora o zamkniecie tego tematu, ponieważ zamiast tematu odnośnie problemu są reklamy firm. A nie do tego ten temat został stworzony.
  19. Tigiem z tego co wiem, bardzo ładnie sie wtapia, lecz trzeba uwazać bo strasznie cienkie
  20. U mnie wywaliło tą rurke całkowice, koszt pospawania aż 10zł plus dorobienie zaślepki na przyszłosc jak na trasie pojdzie.
  21. Tak oczywiscie, ubezieczalnia nie ma prawa decydować gdzie wynajmniesz. Jednak w przypadku kiedy masz małe uzasadanienie auta zastępczego mimo ze nie maja prawa próbuja to kwestionowac.
  22. Dla przyszłych wojująych, Auto wynajete na umowe cywilno prawna, zarejestrowana w urzedzie skarbowym. Robili problemy z fakturą, jeden emaila z odpowiednim straszeniem i wypłata całej szkody. Wiec jesli mieliście kolizję nie z waszej winy i chcecie dać zarobić komus z rodziny to działajcie. PS: Zawsze lepiej aby zostało w rodzinie. Pozdrawiam
  23. Jesli masz wszystko w oryginale, napisz do nic ze zadasz udostępnienia dokładnego kosztorysu. Oraz ze maja dwa wyjsca weryfikują sumę wypłaty ( na oryginalnych czesciach) lub stawiasz do aso.
  24. Witam Mam dziwny problem z szybami. Po uruchomieniu auta przednia prawa mogę tylko raz odtworzyc/zamknać pózniej zero reakcji ( az do wyłaczenia/właczenia zapłonu) oraz nie działa podnoszenie przedniej lewej z panelu kierowcy. Tył działa ok. W czym moze być problem?? Obstawiam panel sterowania lub kable.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.