Treść opublikowana przez Cin
-
Jakie zegarki nosicie?
Polecam Certinę. Mam DS Podium i jestem zadowolony, chociaz wymieniali juz mechanizm na gwarancji ale nie było zadnego problemu. Jak ktos nie lubi cięzkich to polecam tytan, ale sie rysuje
-
S4 B6 BBK problem z kanałem dolotowym
Moim zdaniem to wina zaworu sterujacego gruszka, podaj dokładnie co to za bład
-
Wymieność bloków 1.8 TSI
Witam Kolega w octavi ma problem musi wymienic blok w 1.8 TSI CDAA wyczytałem ze silnik mozna zamieniać na CAB Czy ktoś ma jakies informacje. Pozdrawiam
-
Mół do 4500 obrotów
Witam Mam problem ze słabym przyspieszaniem do 4,5 tys obrotów. Poczytałem i niby to może być wina zmienniej długości kolektora, lecz na postoju zachowuje się on prawidłowo. Czy ma ktoś może informacje jak sprawdzić vagiem. Drugi podejrzany to jedyny błąd w audi: 16725 Camshaft Position sensor g40 No signal/communication Czujnik wymieniony zero poprawy/ podmieniony z tym drugiej głowicy tez zero zmiany. Po odpięciu błąd zmienia. Jeśli ten czujnik jest odłączony to samochód bez problemu odpala. Natomiast jak się odłączy czujnik na lewej V-ce to już nie odpali. Czy może ten błąd być związany z brakiej mocy?? szukać w instalacji przyczyny czy w głowicy ?? Pozdrawiam
-
Wyciecie DPFa a problemy
Witam Jestem po wycieciu DPFa u polecanego na forum ( pewnie to poprawi bez problemu) lecz dla siebie chce sie dowiedziec w czym probem. Chodzi o silnik 2.0 tdi 16v. Po wyłaczeniu jak jest zimny to strasznie faluja obroty, silnik drzy i zachowuje sie jak by miał zgasnac i ma czkawkę. Pozdrawiam
-
wymiana pompy oleju
Nie do końca poniewaz jak by były odkrecone to by sie kreciły, a te stoja i ani drgną.
-
wymiana pompy oleju
JA w a6 tego nie mogłem zrobic, bo do konca nie chciały sie odkrecić blokowały sie na dwumasie. Potwierdziło to asso. 3 mechaników na to patrzyło i tez w to nie mogli uwierzyc.
-
wymiana pompy oleju
Jesli masz A6 BRE to masz duze prawdopodobieństwo ze musisz rozpaławiac, bo w dwumasie nie ma dziurek na wyciagnięcie śrub. Aso tez potwierdza, nawet nowa dwumasa nie ma tej opcji. W a4 nie powiem ponieważ nie rozbierałem.
-
jak zaplacic mniejsza akcyze za 2.7 ??
Robiłem klilkanascie wycena ( tylko u rzeczoznawcy który ma najwyzsze uprawnienia i nie nagina prawdy) i nigdy nie było problemu. Problem jest jak rzeczoznawca zrobi wycene wyssana z palca. Mojego nawet jak UC by chciał podwarzac to ciezko by im było znalezć kogos kto ma papiery na to.
-
jak zaplacic mniejsza akcyze za 2.7 ??
Prawdopodbnie pomyliło Ci z zanizaniem wartosci na umowie przed wprowadzeniem opcji wartosci rynkowej. Tutaj nie maja zadnych podstaw prawnych i logicznych. Ludzie Polska to dziwny kraj ale bez przesady, po prostu nie wolno za bardzo przeginac. Znam przypadki ze w momencie auta po niby " kradziezy" odwiedzali ludzi i sprawdzali czy nie maja tych czesci i nie pochodza z tego samogo auta.
-
jak zaplacic mniejsza akcyze za 2.7 ??
Mnie g.... obchodzi co Urzad Celny sobie mysli. Jesli ja mam papier który potwierdziła osobą z uprawnieniami o stanie auta . I UC nic z tym nie moze zrobic, chyba ze zleci wycene niezaleznego rzeczoznawcy ( ja o takim przypadku nie słyszałem) Tylko trzeba miec goscia co ma odpowiednie uprawnienia i wie jak to zrobic aby nie przesadzic.
-
jak zaplacic mniejsza akcyze za 2.7 ??
Jak zwykle na tym forum, duzo wypowiedzi a większość do kosza. Cena rzeczoznawcy: około 200-300zł Jesli twoje auto jest całe, tutaj jest problem. Musisz cos miec do robienia ( zdekompletowane, uszkodzone ale tutaj większość rzeczozawcy musi miec możliwość tego sprawdzenia) A jesli cos uszkodzone to nie ma problemu aby cena była około 50-65% wartosci rynkowej. Tylko nie mozesz miec wiecej na umowie niz na wycenie rzeczoznawcy. PS: Znajomy sciagnał a6 3.0 tdi z 2008r z uwalonym silnikiem i zapłacił akcyzy ponizej 3 tys zł.
-
Urwane zabezpieczenie sprezyny w pompowtrysku
O wylot jego sie nie boje, jesli bedzie dobrze ustawiony. Bardziej mi chodzi o dostwanie sie paliwa do oleju, wtrysk paliwa do komory itp.
-
Urwane zabezpieczenie sprezyny w pompowtrysku
Witam Prosze o informacje czy mozna zakładac pompowtrysk z uszkodzonym zabezpieczeniem sprezyny?? Jesli nie to dlaczego. Pozdrawiam
-
Drgania przy ruszaniu, bez gazu wszystko ok
dwumas/sprzegło
-
Drgania przy ruszaniu, bez gazu wszystko ok
Sorki ze odświeżam temat, a co w przypadku jak wymieniony na nówka LUKA i jak sie nagrzeje to drga przy ruszaniu
-
Sprzegło z BRD do BRE
Witam Czy ktoś montował sprzegło z brd do bre?? Pozdrawiam
-
Sprawdzenie poziomu oleju
Mam pytanko odnosnie wzrostu poziomu oleju. Czy jest jakas szansa na weryfikacje czy to moze być spowodowane tandem pompą czy uszczelneniem pompowtrysków ??
-
Auto zastępczne z OC
Proszę moderatora o zamkniecie tego tematu, ponieważ zamiast tematu odnośnie problemu są reklamy firm. A nie do tego ten temat został stworzony.
-
dym w komorze silnika, czarny nalot na osłonach ( BLB)
Tigiem z tego co wiem, bardzo ładnie sie wtapia, lecz trzeba uwazać bo strasznie cienkie
-
dym w komorze silnika, czarny nalot na osłonach ( BLB)
U mnie wywaliło tą rurke całkowice, koszt pospawania aż 10zł plus dorobienie zaślepki na przyszłosc jak na trasie pojdzie.
-
Auto zastępczne z OC
Tak oczywiscie, ubezieczalnia nie ma prawa decydować gdzie wynajmniesz. Jednak w przypadku kiedy masz małe uzasadanienie auta zastępczego mimo ze nie maja prawa próbuja to kwestionowac.
-
Auto zastępczne z OC
Dla przyszłych wojująych, Auto wynajete na umowe cywilno prawna, zarejestrowana w urzedzie skarbowym. Robili problemy z fakturą, jeden emaila z odpowiednim straszeniem i wypłata całej szkody. Wiec jesli mieliście kolizję nie z waszej winy i chcecie dać zarobić komus z rodziny to działajcie. PS: Zawsze lepiej aby zostało w rodzinie. Pozdrawiam
-
Mała kwota z OC sprawcy. Pomocy.
Jesli masz wszystko w oryginale, napisz do nic ze zadasz udostępnienia dokładnego kosztorysu. Oraz ze maja dwa wyjsca weryfikują sumę wypłaty ( na oryginalnych czesciach) lub stawiasz do aso.
-
Dziwny problem z elektrycznymi szybami
Witam Mam dziwny problem z szybami. Po uruchomieniu auta przednia prawa mogę tylko raz odtworzyc/zamknać pózniej zero reakcji ( az do wyłaczenia/właczenia zapłonu) oraz nie działa podnoszenie przedniej lewej z panelu kierowcy. Tył działa ok. W czym moze być problem?? Obstawiam panel sterowania lub kable.