Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cin

  1. Pewnie chodzi o tranzystorek w pompie paliwa VP44, jeśli to TIP to nawet posiadam taka wolna z oznaczeniem 106C. A ten fachowiec powiedział ci ze wymiana tranzystora jedynie da krótkotrwały skutek, ponieważ problem jest z zacierającym sie tłoko-rozdzielacz. Chyba ze to na handel i ma za brame wyjechać
  2. Tez sie dziwie i nic z tego wykresu nie widzę, dlatego napisałem moze ktoś cie zajmuje tym zawodowo i będzie coś wiedział.
  3. Witam Kupiłem bratu accorda w Szwajcarii, po sprawdzeniu niespodzianka jest po chipie. Mam wykres z hamowni, możecie coś ciekawego powiedzieć z tego wykresu. Honda chip DSC_0039.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Pozdrawiam
  4. Moim zdaniem 3 możliwości: magiel trójnik drążek kierowniczy ( zaczą bym od tego, bo najłatwiej sprawdzić)
  5. W przeciągu 2 dni zrobię rozrząd, oleje filtry i zamieszczę komplet. Pozdrawiam ---------- Post dopisany 23-10-2012 at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2012 at 21:15 ---------- Logi po wymianie rozrządu oraz filtrów itp: Statyczne: Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS: Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne: Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  6. Witam na razie zamieszczam logi statyczne. W autku jakiś czas temu zrobiony był chip w ABT 155KM 370nm. Statyczne: Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne BS: Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Pozdrawiam
  7. Potwierdzam, sam tak zakładałem
  8. Witam czy w zegarach mozna wyłaczyc czujnik poziomu oleju , jakos przedkowowac zegary.
  9. Witam Kolega kupił sharana 1,9 tdi 110KM AFN i jak robiłem mu logi wyszło cos bardzo dziwnego. Turbina pompuje do 1500 ale co ciekawsze ma taka wartość zadana. Dlaczego?? Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/cin_67322.html
  10. Wałki,hydrualika - dekle w góre innej możliwości nie ma. Pompa - błedy vag ( juz pada całkowicie) inaczej na stół do Boscha koszt sprawdzenia około 200zł. Turbina vag- jedynie jak pompuje , problem z olejem z turbo albo stół albo dobry mechanik.
  11. Witam mam pytanko. Co potrzeba do zmiany licznika pełny FIS z początku produkcji polifta 99r ( czerwone podświetlanie) na poliftowy z białym podświetlaniem i elektronicznym zegarkiem?? Pozdrawiam
  12. Cin odpowiedział(a) na Cin temat w Audi A4 B5
    Wiesz ciężko kręcić i jechać jednocześnie, szczególnie po mokrym bruku.
  13. Cin odpowiedział(a) na Cin temat w Audi A4 B5
    Nie wiem skąd ci się wzięło 100zł na naprawę wyświetlacza. Chyba jasno napisałem ze koszt usterki o która pytam to 100zł a nic nie ma o kosztach naprawy samego wyświetlacza. Bo to niby nie dotyczy FISa i dlatego pytam czy ktos miał cos z takim problemem do czynienia.
  14. w kodach wyposazenia masz jaki powinien byc. Przykładowe: J0L =Akumulator 340A (70AH) J0R = akumulator 380 Amperow (80 Amperogodzin) J1D = akumulator 72Ah J1L= Akumulator 280A (60AH) J1P = akumulator 220 A (44 Ah)
  15. Witam mam pytanie czy ktoś spotkał się z takim problemem. Wariuje mi FIS, wyłącza się włącza się sam. Nieraz jest dobrze 2 miesiące a nieraz nie chce się włączyć przez 2 dni. Im zimniej tym chyba gorzej. Czy to problem z zimnymi lutami. Problem jest tylko z fisem. Po włączeniu się wyświetla się na pomarańczowym OK, jak by test robił tez ale tego nie jestem pewien. Nieraz mruga sobie co 3 sekundy. ACEFF wyceniło naprawę na 100zł i to niby nie dotyczy samego wyświetlacza ( bo on tez do wymiany sie kwalifikuje)
  16. pod 64bity praktycznie zadna. Kup sobie VCDS z chin mozna dostac za 110zł i on smiga pod win7
  17. Zle zrobiłeś ze naprawiłeś auto. Ubezpieczyciel ma miesiąc na wypłatę tak zwanej kwoty bezspornej ( która na pewno nie zostanie zmniejszona bo juz sie nie da ) Najlepiej jak byś zrobił wycenę niezależnego rzeczoznawcy albo aso i im przesłała zażądał wypłaty kwoty na podstawie tej wyceny. Jeśli w przeciągu miesiąca nie wpłacał idziesz do sadu i wygrywasz.
  18. Witam A co sie stało z twoim ze naprawa nie opłacalna. Pozdrawiam
  19. Witam Mam pytanie odnośnie 110 KM AFN. Ostatnio zrobiłem trasę 500km i przy średniej 83 KM/h wyszło mi spalanie 4,2 według komputera ( i to tez potwierdził bak). Mam pytanie czy to nie jest za mało, dawkę paliwa mam ustawiona na 4,2 mg. Pozdrawiam
  20. Witam mam pytanie mam b5 po FL ale nie mam białego podświetlania, oraz walnięty wyświetlacz. Jak kupie ine zegary da rade przełożyć podświetlanie, bo z podmiana FISa nie będzie problemu. Jak by wyglądała sprawa imo, czy da rade podmienić ze starszych zegarów??
  21. Witam ma system Bose i mam problem z uruchomieniem zmieniarki. Jak wyjmę radio ( odłączę od zasilania) i wpisze kod to mogę uruchomić zmieniarkę ale jak tylko zmienię na radio albo wyłączę radio juz później nie mam takiej możliwości. Czy jakoś inaczej wtedy włącza sie zmienarkę ??
  22. Juz sie chyba wszystko wyjaśniło, i jedynie ma znaczanie w przypadku zawieszenie 1BV. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.