Treść opublikowana przez Cin
-
AKN Blad po zmianie tranzystora
Pewnie chodzi o tranzystorek w pompie paliwa VP44, jeśli to TIP to nawet posiadam taka wolna z oznaczeniem 106C. A ten fachowiec powiedział ci ze wymiana tranzystora jedynie da krótkotrwały skutek, ponieważ problem jest z zacierającym sie tłoko-rozdzielacz. Chyba ze to na handel i ma za brame wyjechać
-
Accord 2.2 i-ctdi po chipie w Szwajcarii
Tez sie dziwie i nic z tego wykresu nie widzę, dlatego napisałem moze ktoś cie zajmuje tym zawodowo i będzie coś wiedział.
-
Accord 2.2 i-ctdi po chipie w Szwajcarii
Witam Kupiłem bratu accorda w Szwajcarii, po sprawdzeniu niespodzianka jest po chipie. Mam wykres z hamowni, możecie coś ciekawego powiedzieć z tego wykresu. Honda chip DSC_0039.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Pozdrawiam
-
Stuki przy szybkim ruszaniu kierownica
Moim zdaniem 3 możliwości: magiel trójnik drążek kierowniczy ( zaczą bym od tego, bo najłatwiej sprawdzić)
-
Logi statyczne + dynamiczne do oceny po chipie w ABT
Napinacz nowy ( moze być wadliwy ? ).
-
Logi statyczne + dynamiczne do oceny po chipie w ABT
To w ABT w szwajcarii średnio robia
-
Logi statyczne + dynamiczne do oceny po chipie w ABT
W przeciągu 2 dni zrobię rozrząd, oleje filtry i zamieszczę komplet. Pozdrawiam ---------- Post dopisany 23-10-2012 at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2012 at 21:15 ---------- Logi po wymianie rozrządu oraz filtrów itp: Statyczne: Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS: Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dynamiczne: Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Logi statyczne + dynamiczne do oceny po chipie w ABT
Witam na razie zamieszczam logi statyczne. W autku jakiś czas temu zrobiony był chip w ABT 155KM 370nm. Statyczne: Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 020 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne BS: Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Pozdrawiam
-
koo dwumasowe z awx do afn
Potwierdzam, sam tak zakładałem
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam czy w zegarach mozna wyłaczyc czujnik poziomu oleju , jakos przedkowowac zegary.
-
[ALL TDI] Logi dynamiczne problem z turbiną.
Masz rację.
-
[ALL TDI] Logi dynamiczne problem z turbiną.
Witam Kolega kupił sharana 1,9 tdi 110KM AFN i jak robiłem mu logi wyszło cos bardzo dziwnego. Turbina pompuje do 1500 ale co ciekawsze ma taka wartość zadana. Dlaczego?? Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/cin_67322.html
-
[B5 AKN] Diagnostyka wałków i pompy
Wałki,hydrualika - dekle w góre innej możliwości nie ma. Pompa - błedy vag ( juz pada całkowicie) inaczej na stół do Boscha koszt sprawdzenia około 200zł. Turbina vag- jedynie jak pompuje , problem z olejem z turbo albo stół albo dobry mechanik.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam mam pytanko. Co potrzeba do zmiany licznika pełny FIS z początku produkcji polifta 99r ( czerwone podświetlanie) na poliftowy z białym podświetlaniem i elektronicznym zegarkiem?? Pozdrawiam
-
[ALL B5] Wariowanie FIS (filmik)
Wiesz ciężko kręcić i jechać jednocześnie, szczególnie po mokrym bruku.
-
[ALL B5] Wariowanie FIS (filmik)
Nie wiem skąd ci się wzięło 100zł na naprawę wyświetlacza. Chyba jasno napisałem ze koszt usterki o która pytam to 100zł a nic nie ma o kosztach naprawy samego wyświetlacza. Bo to niby nie dotyczy FISa i dlatego pytam czy ktos miał cos z takim problemem do czynienia.
-
[B5 AFN] Jaka pojemność AKU jest nominalna do AFN?
w kodach wyposazenia masz jaki powinien byc. Przykładowe: J0L =Akumulator 340A (70AH) J0R = akumulator 380 Amperow (80 Amperogodzin) J1D = akumulator 72Ah J1L= Akumulator 280A (60AH) J1P = akumulator 220 A (44 Ah)
-
[ALL B5] Wariowanie FIS (filmik)
Witam mam pytanie czy ktoś spotkał się z takim problemem. Wariuje mi FIS, wyłącza się włącza się sam. Nieraz jest dobrze 2 miesiące a nieraz nie chce się włączyć przez 2 dni. Im zimniej tym chyba gorzej. Czy to problem z zimnymi lutami. Problem jest tylko z fisem. Po włączeniu się wyświetla się na pomarańczowym OK, jak by test robił tez ale tego nie jestem pewien. Nieraz mruga sobie co 3 sekundy. ACEFF wyceniło naprawę na 100zł i to niby nie dotyczy samego wyświetlacza ( bo on tez do wymiany sie kwalifikuje)
-
[B6 AVB] program do kabla pod windows 7
pod 64bity praktycznie zadna. Kup sobie VCDS z chin mozna dostac za 110zł i on smiga pod win7
-
[B5 ACK] Pomóżcie rozwiązać problrm z Generali
Zle zrobiłeś ze naprawiłeś auto. Ubezpieczyciel ma miesiąc na wypłatę tak zwanej kwoty bezspornej ( która na pewno nie zostanie zmniejszona bo juz sie nie da ) Najlepiej jak byś zrobił wycenę niezależnego rzeczoznawcy albo aso i im przesłała zażądał wypłaty kwoty na podstawie tej wyceny. Jeśli w przeciągu miesiąca nie wpłacał idziesz do sadu i wygrywasz.
-
[ALL B5] Zamiana AFN na AVG
Witam A co sie stało z twoim ze naprawa nie opłacalna. Pozdrawiam
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Witam Mam pytanie odnośnie 110 KM AFN. Ostatnio zrobiłem trasę 500km i przy średniej 83 KM/h wyszło mi spalanie 4,2 według komputera ( i to tez potwierdził bak). Mam pytanie czy to nie jest za mało, dawkę paliwa mam ustawiona na 4,2 mg. Pozdrawiam
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam mam pytanie mam b5 po FL ale nie mam białego podświetlania, oraz walnięty wyświetlacz. Jak kupie ine zegary da rade przełożyć podświetlanie, bo z podmiana FISa nie będzie problemu. Jak by wyglądała sprawa imo, czy da rade podmienić ze starszych zegarów??
-
[B5 AFN] Concert problem z włączeniem zmieniarki
Witam ma system Bose i mam problem z uruchomieniem zmieniarki. Jak wyjmę radio ( odłączę od zasilania) i wpisze kod to mogę uruchomić zmieniarkę ale jak tylko zmienię na radio albo wyłączę radio juz później nie mam takiej możliwości. Czy jakoś inaczej wtedy włącza sie zmienarkę ??
-
[B5 AFN] Jakie drązki kierownice do 1BE
Juz sie chyba wszystko wyjaśniło, i jedynie ma znaczanie w przypadku zawieszenie 1BV. Pozdrawiam