Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cin

  1. Jak by sie wmiare szybko znalazło 10 osób to ja sie pisze . A4 b8 lift 2.0tdi quattro CJCA
  2. strasznie duzy balon, bo opona dedykowana do a8 moim zdaniem.
  3. Jest zdjęcie tylko twoj telefon ci nie pokazuje. Zmien telefon
  4. witam Ma ktoś nr oryginału czegos takiego:
  5. Jak nic nie znajdziesz przypomnij sie w piatek mam skrzynie na wierzchu z s4 to zerkne
  6. nie rozumiem pytania. Podatek płacisz od zarobku ( kwota zakupu+ udokumentowane wydatki - cena zakupu) Mozna sprzedac bez zarobku wtedy nie płacisz podatku ale koniecznie i tak muisz uwzglednic to na Picie !! Darowizna nie ma znaczenia ile %, bo pewnie chodzi ci o OC.
  7. Cin opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Witam Proszę o porade, auto samo hamuje . Wymienione zostało servo oraz pompa hamulcowa (tutaj był dobry strzał bo były zardzewiałe) do tego wymieniony płyn. Ale nadal auto samo hamuje. Jedyn bład to z czujnika hamulca, podmieniane na inne ale bez rezultatu. Obstawiamy pompe abs bo ktoś juz tam grzebał wczesniej i ja naprawia.
  8. Cin odpowiedział(a) na jary1982 temat w 4.2
    troche zabawy jest. Kwestia czy trafisz na fachowców co beda chcieli głowice sciagac czy sobie poradzą bez. Jesli dla siebie auto to sciagaj głowie, oddaj do regeneracji i bedziesz spokojniejszy jak juz silnik wyjety
  9. Cin odpowiedział(a) na Dawid_kg temat w 4.2
    Ja mam ale od razu mowie ze nie za darmo bo mnie kosztowały 500zł
  10. Cin odpowiedział(a) na hans932 temat w 4.2
    z wypadającymi zapłonami to sprawdź ustawienie wałków rozrzadu nawet vagiem bo moze Ci sie rozrzad skonczył i dalsza jazda jest ryzykowna. Moim zdaniem jak dwumasa to sprzegło, przy takiej pracy szkoda nie wymienic rozrzadu, do tego uszczelki , zawory zwrotne itp
  11. Co sie dzieje z rozrządem ze chcesz wymieniac?
  12. Nie nie jest to listwa wtryskowa. Nadal olej tez może cieknąc spod vacu, Bez odpowiedniej diagnozy jedynie można wróżyć. Jak bez zapachu, albo ropa albo czarny olej jakos nie widze tam innej możliwości, chyba ze Ci głowica pekła i płyn cieknie.
  13. Ale co Ci cieknie, olej czy ropa. A moze vakupompa puszcza ? PS: Nie pisz ze to listwa wtryskowa bo strasznie to razi.
  14. Cin odpowiedział(a) na Lastk temat w 2.0TDI
    Ciezko przez forum cos dywagować jak sie nie słyszly. Ale to pierwsze co przy wymianie dwumasy mozna spartolić. Albo nie trafili całkowicie w ustalaluchy i trze o rozrusznik. Mozliwosc jest duzo
  15. Cin odpowiedział(a) na Lastk temat w 2.0TDI
    Obstawiam blache miedzy skrzynia a silnikem, pewnie przy wymainie im sie zagieła i do monetu wytarcia/poprawy nie przestanie.
  16. http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Akcyza-na-uzywane-w-2017-kolejne-zmiany-Stawki-w-gore,wid,18592920,wiadomosc.html Macie kolejne propozycje stawki, trzeba sie zbierac i jechac na Warszawe
  17. Cin odpowiedział(a) na tomek899 temat w 4.2
    Jakiego rorzadu, tam masz 3 dekle skadane na silikon. Jesli z tego duzego to okolo 1-2tys zl za robote
  18. Poszukaj w moich tematach, tez miałem taki przypadek ( brak odczytu) ale tylko po jedej stronie. Po prostu u Ciebie jest poza zakresem na obu głowicach. Robiłem rózne cuda, zmiana miejscami czujników, nawet kable zmieniałem aby komputer wyeliminować.
  19. Jesli nic nie masz w 93 to sa tylko dwie opcje. Uszkodzone czujniki ( tutaj był by bład). Pekniety ślizg posredni i przestawiona góra ( ale tutaj tez zazwyczaj jest bład) Dotyczałem ze masz błedy, kombinuj blokady i sprawdzaj i na 90% góra przestawiona i rozrzad do wymiany. Jesli nie chcesz kupowac silnika ( w razie czegos mam taki ) to szybko sie musisz za to zabrac. Blokady do BBK tez posiadam
  20. Jesli ginie w zimne dni/noce i na postoju to gdzies przez temp sie rozczelnia . Pompa/termostat/kruciec. Jak bedzie ciepły wtedy nie ginie
  21. Dojazdów sama nawet w nazwie ma jedynie słuzyć na szybkie i krótkie dotoczenie sie do wulkanizacji/serwisu. Mozesz wszystko załozyć, aby tylko na piaste/heble pasowało.
  22. Tylko przód same czesci z pompą Hepu około 1400-1600zł ( pisze tylko o rozrzadzie)
  23. niew arto, jak jeszcze przy jednej szkodzie wzrost składki jest do przebolenia. Tak dwie szkody w jednym roku juz robi duza róznice. Chyba ze przez najblizsze 3 lata nie planujesz AC wykupować.
  24. To pokaż mi ubezpieczyciela kto na b6 da naprawę w asso. Bo ja nie znam
  25. A po co ma jechac do Asso. Czytac jest to z AC na b6. Kto na takie auto da naprawde w asso i ile bedzie to kosztować. Pewnie w regulamienie jest ze na zamienikach + amortyzacja. Oddaj do warsztatu to amortyzacji nie bedzie .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.