Treść opublikowana przez Cin
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Ja zawsze jak zaleca audi, na ciepłym po 5 minutach od zgaszenia
-
S4 4.2 BBK wypadanie zapłonów 5-6-7-8 na 2 głowicy?
Albo kolektor, albo rozrzad, ja bardziej obstawiam rozrzad przestawiony na jednej V
-
2.0 TDI BKD bujanie/czkawka
witam Znany problem z bujaniem karoserii, silnik na postoju nie chodzi idealnie tak jak by co chwile miał leciutka czkawkę. Logi: http://vaglog.pl/log_255709.html http://vaglog.pl/log_255710.html http://vaglog.pl/log_255711.html W logach nie podoba mi sie dawka paliwa, widac własnie wachniecia obrotów i dawki paliwa. Teraz pytanie do tych co maja wiecej wiezy co moze być. Zabrudzony kolektor ssacy Ustawienie rozrzadu na drugim wałku pompowtryski DPF-OFF EGR-OFF
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Pekniety masz slizg, rozbieraj póki nie ma kolizji, ja przy przebiegu 250 tys fazatory w stanie dobrym+ i po wymianie rozrzadu nic nie grzechodze. Fazatory tez nalezy sprawdzic jak juz beda rozebrane, jedna ładny filmik od JHM z USA
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
To znaczy ze rozrzad nie przeskoczył, ale czy masz cały slizg na łancuchu posrednim to juz tego vagiem nie sprawdzisz
-
4.2 V8 Rorzad Uwagi Sugestie. Foto
Fazatory masz ok. Blokady dadzą radę tylko pomagaj kluczem na walku przy odkrywaniu zebatek. Pamiętaj że śruby muszą iść nowe. Do tego masz oringi pod dwa napinacze do kupienia. Jeden można dobrać drugi tylko oryginał. Jak dla siebie od razu można zaworki zwrotne do oleju wymienić
-
[BLB] Przerywa podczas przyspieszania
Co ci da odłaczenie EGR, jedynie co mozesz to zaslepić. Pierwsze co to wymiana filtra paliwa pozniej szukanie jak nie pomoze
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
Wymiana oleju nie wskrzeszy tej skrzyni juz moim zdaniem. Jedynie co to sprawdz stan oleju bo moze brakuje sporej ilosci. Co do oleju to oryginał lub zamienik do 6 biegowych tipów jest tego pełno na róznych forach, tak samo procedura zmiany oleju i sprawdzenie stanu.
-
Dziwne problemy z rozrzadem/fazatorem
Juz przerabiałem taki przypadek i ani czujnik, ani instalacja, ani komp nie był winny brakiem odczytu. Dlatego pytam bo dwa przypadki to juz cos dzwinego. Do tego bład : 17748 daje duze prawdopodobieństwo uszkodzenia fazatora Dla potomnych fajny film który potwierdza ze fazatory da sie wymieniac bez wyciagania silnika/skrzyni: Już wiadomo, rozrząd przedstawiony na łańcuchu pośrednim. Blokady zamówione i do roboty. Ps: Jak by ktoś potrzebował blokad, zapraszam jakoś się dogadamypowód: Auto uzdrowione, nowy rozrzad juz w aucie i dopiero teraz czuje jak powina jezdzic s4. Czesci tragedi nie ma po dobrych znizkach skonczyło sie na 2500zł za rozrzad + uszczelki PS: Jak by ktos szukał warszatu w Lubelszczyznie moge znajomego polecic co z nim robiłem.
-
Kupno laptopa - jaką markę/serię wybrać dla jakości wykonania ?
Lepiej uzywke biznes niz g.... nowe. Nie kupuj lenovo wiekszego szrotu nie ma i poczytaj o ich serwisie. Miałem od nich lapka za ponad 4 tys zł nigdy wiecej.
-
Pompa paliwa S4 4.2
thx nie w tym temacie wkleiłem
- Pompa paliwa S4 4.2
-
Problem z S4 4.2 V8
Check engine się zapalił? Wróżenie z fusów od rozrusznika po rozrząd na skrzyni kończąc.
-
AHU 90 KM Spada temp. na postoju.
NIe do końca się zgodzę, egr też ma za zadanie szybsze nagrzewanie. Po zaslepieniu też mam takie anomalia poniżej -5
-
Dziwne problemy z rozrzadem/fazatorem
Masz wyzej grupe 93 pokazana, Z jednego fazatora jest brak odczytów. Mało która eska nie wydaje grzechotów przy rozruchu
-
Dziwne problemy z rozrzadem/fazatorem
Witam Juz drugi raz trafia mi sie s4 BBK z problemem odczytu wartosci z jednego wałka rozrzadu ( prawego) Czy ja mam takiego pecha, bo nie moge znależć podobnego problemu na necie: Logi: http://vaglog.pl/log_246698.html http://vaglog.pl/log_246699.html Obstawiacie bardziej fazator czy rozrzad. Silnik pracuje I mam dosc wazne pytanie czy da sie wyjac fazator z góry. Bo sa rózne opinie w necie na ten temat. Mi chodzi czy to jest wykonalne, a nie czy bardzo trudne do zrobienia.
-
czy to oryginalne felgi
Własnie ja sie czesto spotykam z oryginałami i tak bitym ET, porposiłem o zdjecie całej felgi z drugiej strony ale ciezko bedzie.
-
czy to oryginalne felgi
Witam Czy to oryginał bo mam tylko takie zdjecia: Jedynie widac ze z 2010 i ze napisy wygladaja jak oryginał. Jak tak to moze ma ktoś oznaczenie oryginału
-
Szybko padające dwumasa
Łuk, wymieniam sam. Jak prawie każde 2.0 drży delikatnie na postoju. Ale latam głównie trasy. Za pierwszym razem wymieniany komplet z sprzęgłem
-
Szybko padające dwumasa
Witam Czy macie pomysł szybko padajacych nowych dwumas w 2.0 tdi wytrzymuje maks 20tys km. Czy sprzęgło może aż tak rozważać, skrzynia zmieniona na inną
-
Sprowadzenie auta - Szwajcaria
To nie jest takie łatwe bo: Jesli nie zrobisz odprawy celnej to w razie kontroli mozesz sie nie wypłacić. Czy to na granicy czy u niemców. Bo auto tak naprawde jest bez prawnie na terenie UE. A jesli zrobisz odprawe to masz podać gdzie bedzie zapłacona akcyza, jest mozliwosc ze agencja celna wezmie zabezpieczenie w wysokosci około 500chf i jesli zapłacisz akcyze zostanie to zwrócone. A nawet jak nie wezmie to juz w systewmie jest ze to auto Ty sprowadziłeś i zadeklarowałeś ze przyjedzie do PL. Na inna osobę tez ciezko bo jedynie firmy moga robic odprawę na inna osobę prywatna. Jesli osoba prywatna i tak samo kierowca musi byc osobiscie na grnaicy. Inaczej musza być skany dowodu, orygialne podpisy itp. Bo duzo aut przyechało na osoby które albo nie zyją albo nie istnieja Są inne sposoby ale tym sie nikt nie podzieli z wiadomych oczywiscie względów
-
Zaworki zwrotne oleju w naszych 4.2 V8
ja kupowałem u naszego kolegi z forum, TOM77
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
W s4 okazaja czytaj duze koszty. Ja z tych aut co podałeś wybrał bym a6 c6 4.2 i nawet jesli nie chodzi o bude to o silnik. Zwykły MPI jedynie z rozrządem trzeba uwazać.
-
Audi a4 b7 8V czy 16V
16V jeśli po 2006r wcześniej głowice potrafiły pasc, 8v dochodzi ci wycieranie się wałka rozrządu A najlepiej kupuj z uwalonym silnikiem i wkładach BDK albo BMM po małym przebiegu i będziesz zadowolony
-
Dwumasa + sprzęgło
Jak byś znalazł używkę z przebiegiem do 50 tys pierwszy montaż to warto. Ale kto w tym kraju powie Ci prawdę. Ja założyłem nowke LUKa i nie wytrzymała 20 tys km