Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cin

  1. Cin odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    Ja zawsze jak zaleca audi, na ciepłym po 5 minutach od zgaszenia
  2. Albo kolektor, albo rozrzad, ja bardziej obstawiam rozrzad przestawiony na jednej V
  3. witam Znany problem z bujaniem karoserii, silnik na postoju nie chodzi idealnie tak jak by co chwile miał leciutka czkawkę. Logi: http://vaglog.pl/log_255709.html http://vaglog.pl/log_255710.html http://vaglog.pl/log_255711.html W logach nie podoba mi sie dawka paliwa, widac własnie wachniecia obrotów i dawki paliwa. Teraz pytanie do tych co maja wiecej wiezy co moze być. Zabrudzony kolektor ssacy Ustawienie rozrzadu na drugim wałku pompowtryski DPF-OFF EGR-OFF
  4. Cin odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    Pekniety masz slizg, rozbieraj póki nie ma kolizji, ja przy przebiegu 250 tys fazatory w stanie dobrym+ i po wymianie rozrzadu nic nie grzechodze. Fazatory tez nalezy sprawdzic jak juz beda rozebrane, jedna ładny filmik od JHM z USA
  5. Cin odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    To znaczy ze rozrzad nie przeskoczył, ale czy masz cały slizg na łancuchu posrednim to juz tego vagiem nie sprawdzisz
  6. Fazatory masz ok. Blokady dadzą radę tylko pomagaj kluczem na walku przy odkrywaniu zebatek. Pamiętaj że śruby muszą iść nowe. Do tego masz oringi pod dwa napinacze do kupienia. Jeden można dobrać drugi tylko oryginał. Jak dla siebie od razu można zaworki zwrotne do oleju wymienić
  7. Co ci da odłaczenie EGR, jedynie co mozesz to zaslepić. Pierwsze co to wymiana filtra paliwa pozniej szukanie jak nie pomoze
  8. Cin odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    Wymiana oleju nie wskrzeszy tej skrzyni juz moim zdaniem. Jedynie co to sprawdz stan oleju bo moze brakuje sporej ilosci. Co do oleju to oryginał lub zamienik do 6 biegowych tipów jest tego pełno na róznych forach, tak samo procedura zmiany oleju i sprawdzenie stanu.
  9. Cin odpowiedział(a) na Cin temat w 4.2
    Juz przerabiałem taki przypadek i ani czujnik, ani instalacja, ani komp nie był winny brakiem odczytu. Dlatego pytam bo dwa przypadki to juz cos dzwinego. Do tego bład : 17748 daje duze prawdopodobieństwo uszkodzenia fazatora Dla potomnych fajny film który potwierdza ze fazatory da sie wymieniac bez wyciagania silnika/skrzyni: Już wiadomo, rozrząd przedstawiony na łańcuchu pośrednim. Blokady zamówione i do roboty. Ps: Jak by ktoś potrzebował blokad, zapraszam jakoś się dogadamypowód: Auto uzdrowione, nowy rozrzad juz w aucie i dopiero teraz czuje jak powina jezdzic s4. Czesci tragedi nie ma po dobrych znizkach skonczyło sie na 2500zł za rozrzad + uszczelki PS: Jak by ktos szukał warszatu w Lubelszczyznie moge znajomego polecic co z nim robiłem.
  10. Lepiej uzywke biznes niz g.... nowe. Nie kupuj lenovo wiekszego szrotu nie ma i poczytaj o ich serwisie. Miałem od nich lapka za ponad 4 tys zł nigdy wiecej.
  11. Cin odpowiedział(a) na niebieski708 temat w 4.2
    thx nie w tym temacie wkleiłem
  12. Cin odpowiedział(a) na niebieski708 temat w 4.2
    pomyłka
  13. Cin odpowiedział(a) na keiza1990 temat w Audi A4 B6/B7
    Check engine się zapalił? Wróżenie z fusów od rozrusznika po rozrząd na skrzyni kończąc.
  14. Cin odpowiedział(a) na Faraday temat w 1.9TDI
    NIe do końca się zgodzę, egr też ma za zadanie szybsze nagrzewanie. Po zaslepieniu też mam takie anomalia poniżej -5
  15. Cin odpowiedział(a) na Cin temat w 4.2
    Masz wyzej grupe 93 pokazana, Z jednego fazatora jest brak odczytów. Mało która eska nie wydaje grzechotów przy rozruchu
  16. Witam Juz drugi raz trafia mi sie s4 BBK z problemem odczytu wartosci z jednego wałka rozrzadu ( prawego) Czy ja mam takiego pecha, bo nie moge znależć podobnego problemu na necie: Logi: http://vaglog.pl/log_246698.html http://vaglog.pl/log_246699.html Obstawiacie bardziej fazator czy rozrzad. Silnik pracuje I mam dosc wazne pytanie czy da sie wyjac fazator z góry. Bo sa rózne opinie w necie na ten temat. Mi chodzi czy to jest wykonalne, a nie czy bardzo trudne do zrobienia.
  17. Własnie ja sie czesto spotykam z oryginałami i tak bitym ET, porposiłem o zdjecie całej felgi z drugiej strony ale ciezko bedzie.
  18. Witam Czy to oryginał bo mam tylko takie zdjecia: Jedynie widac ze z 2010 i ze napisy wygladaja jak oryginał. Jak tak to moze ma ktoś oznaczenie oryginału
  19. Cin odpowiedział(a) na Cin temat w Audi A4 B6/B7
    Łuk, wymieniam sam. Jak prawie każde 2.0 drży delikatnie na postoju. Ale latam głównie trasy. Za pierwszym razem wymieniany komplet z sprzęgłem
  20. Cin opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Czy macie pomysł szybko padajacych nowych dwumas w 2.0 tdi wytrzymuje maks 20tys km. Czy sprzęgło może aż tak rozważać, skrzynia zmieniona na inną
  21. To nie jest takie łatwe bo: Jesli nie zrobisz odprawy celnej to w razie kontroli mozesz sie nie wypłacić. Czy to na granicy czy u niemców. Bo auto tak naprawde jest bez prawnie na terenie UE. A jesli zrobisz odprawe to masz podać gdzie bedzie zapłacona akcyza, jest mozliwosc ze agencja celna wezmie zabezpieczenie w wysokosci około 500chf i jesli zapłacisz akcyze zostanie to zwrócone. A nawet jak nie wezmie to juz w systewmie jest ze to auto Ty sprowadziłeś i zadeklarowałeś ze przyjedzie do PL. Na inna osobę tez ciezko bo jedynie firmy moga robic odprawę na inna osobę prywatna. Jesli osoba prywatna i tak samo kierowca musi byc osobiscie na grnaicy. Inaczej musza być skany dowodu, orygialne podpisy itp. Bo duzo aut przyechało na osoby które albo nie zyją albo nie istnieja Są inne sposoby ale tym sie nikt nie podzieli z wiadomych oczywiscie względów
  22. ja kupowałem u naszego kolegi z forum, TOM77
  23. Cin odpowiedział(a) na winczako temat w 4.2
    W s4 okazaja czytaj duze koszty. Ja z tych aut co podałeś wybrał bym a6 c6 4.2 i nawet jesli nie chodzi o bude to o silnik. Zwykły MPI jedynie z rozrządem trzeba uwazać.
  24. Cin odpowiedział(a) na jozin3k temat w 2.0TDI
    16V jeśli po 2006r wcześniej głowice potrafiły pasc, 8v dochodzi ci wycieranie się wałka rozrządu A najlepiej kupuj z uwalonym silnikiem i wkładach BDK albo BMM po małym przebiegu i będziesz zadowolony
  25. Cin odpowiedział(a) na numen1 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak byś znalazł używkę z przebiegiem do 50 tys pierwszy montaż to warto. Ale kto w tym kraju powie Ci prawdę. Ja założyłem nowke LUKa i nie wytrzymała 20 tys km

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.