Treść opublikowana przez Cin
-
Auto zastępczne z OC
Dzieki wielkie, jeden zrozumiał temat. A ten przypadek to nie wyciągniecie kasy tylko siostra uzytkowała jeden z moich samochodów, ponieważ musiała dojezdzać do pracy. Więc wałka nie ma. Dostali pismo ze jesli nie wypłaca to sprawa trafia do sądu z wycena zeczoznawcy i straca jeszcze wiecej
-
Auto zastępczne z OC
Ze każda firma robi to inaczej, ni jak sie ma do prawa. Z tego co sie dowiadywałem u znajomego rzeczoznawcy oraz prawnika nie mają prawa mówić gdzie należy wynająć auto. Mnie nie interesuje co sobie gada firma, tylko akty prawne
-
Auto zastępczne z OC
Witam Siostra cioteczna miała nieprzyjemną sytujacę i pijany w nią stukną Została sporządzona umowa cywilno prawna z protokołami . Czy macie jakieś akty prawne mowiące ze ubezpieczyciel ma obowiązek na tej podstawie wypłacic, ponieważ czoś czuje ze bedzie chciał fakture. Lecz jako osoba prywatna nie mam oczywiscie takiej mozliwosci. Pozdrawiam
-
1376 czy to czujnik halla?
Tak ma być, bo jesli naprawiłeś steronik nowym tranzystorem to mija sie z celem. Chyba ze chcesz sprzedać to auto, ale to też swiństwo. Bo ze to podanie i to szybko to wiadomo. Poczytaj od czego pada ten tranzystor i to nie jest przyczyna w tranzystorze.
-
1376 czy to czujnik halla?
Naprawa sterownika czyli.... Jeśli mówisz naprawy sterownika przez wlutowanie nowego tranzystora to jak bys doił zdechłą krowę.
-
BLB co to za elementy silnika
- Logi a4 b7 2.0 tdi BLB
Witam Czy coś widać oprócz z problemów z wtryskami?? Dlaczego zaczyna jechac dopiero od 2 tys. Dynamiczne: Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne: Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS: Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM- BLB co to za elementy silnika
Witam Co to moga byc za elementy, które były w smoku pompy. Silnik 2.0 tdi 16V. Resztki szklanek ?? Pozdrawiam- bipy - blok 023
Sam walcze z - bipami. I dla mnie sa dwie opcje: Problem z układem paliwowym ( do pomiaru cisnienia) Druga wtryski juz mówia dosc.- SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Mam pytanko odnosnie zmiany na BKD, jak wyglada sprawa miarki oleju. Przełożyłem z BLB i po wlaniu 4l nawet sie nie macza. Jak to u was wyglada?? Przenalizowałem problem i z mojego punktu widzenia w momencie przełożenia miski od BLB należy wlać oleju tyle aby był stan na bagnecie. Bagnety są takiej samej długości co BKD a ponieważ objętość pompy olejowej jest znacznie rózna to wypełenie miski olejowej powinno byc jak w BKD czyli stan. Ponieważ do takiej pracy został zaprojektowany. Jesli sie mylę proszę o weryfikacje.- Problem z drzeniem karoseri, logi
Witam Po wymianie filtra paliwa ( data produkcji 2006r) jakos nie widzę poprawy. Ten jeden log z grupy 18 jest przy dodwaniu gazu. Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Czy coś oprócz tandempompy mozna cos jeszcze sprawdzic. Pozdrawiam- Problem z drzeniem karoseri, logi
a co polecasz z LIQUI MOLY bo jest tego z 3 rodzaje, przyznaj ze chciał bym to zrobic nie dolewajac do paliwa. Jesli nie ma zadnych przeciwskazań- Problem z drzeniem karoseri, logi
A czy warto przed wymiana filtra wyczyscic pompki preparatem, czy szkoda 50zł na taki zabieg- Problem z drzeniem karoseri, logi
Witam Kupiłem a4 b7 z uwalonym silnikiem, Kupiłem BDK z 2007r po niby 87 tys km ( nawet moze byc prawdziwy bo jeszcze rozrzad ory z 2007r). Do tego doszło jeszcze turbo i dwumasa. Jest jeden problem drzenie karoserii. Poduszki pod silnikiem w stanie b.dobrym. Ja obstawiam albo pompo lub wydech. A moze rozrzad srednio ustawiony. Pozdrawiam Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM- Opinia o Ubezpieczalni Proama
Ze proama jest lipna kazdy wie, wystarczy pomyslec ( jaka cena taka jakosc). Lecz mnie interesują dwa pytania: Ile wypłacaja % w przypadku kradzie od wartosci podczas ubezpiecznia, druga jakie to są bardzo slabe wyceny z AC. Przy cenie 600zł za AC nie mozna liczyc na cuda.- Koszt wymiany tarcz+klocki tył ?
Tak samo mozna napisac odnośnie tych co wkładaja najtanszy szrot. Wiec lepiej stary oryginał niz chinskie gówno- Nie działa Parktronik
Sprawdz czy masz sterownik a pózniej zostaje jedynie komp i sprawdzenie błedów. Czy wina sterownika czy czujników- co na zime stal czy alu
Juz nie pamietam kiedy miałem stal na zime, nigdy nie miałem problemu z alu. Lecz zaznaczam ze albo ori audi albo gamaparts sprzedawane przez Audi na zime.- Wysokie spalanie?
Mi 2.8 w zimie potrafiło spalic 17l benzyny.- Remont silnika
A czy warto w tym silniku to robic, nie lepiej kupic uzywki?? Jesli robic sprawdz napinacz i łancuch a jak jest z nim cos nie tak to juz bedzie wiekszy koszt.- Wymiana słupka 1.8 T BEX na co??
Witam mam możliwość zakupu audi z uszkodzonym silnikiem BEX i teraz pytanie czy słupki są takie same?? Czy czymś sie różnia. Jesli musiał bym wymieniać silnik.- SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Koledzy jedzie do mnie a4 b7 quattro z uszkodzonym silnikiem BPW, jaki najlepiej wsadzic silnik zamiast BPW. Audi ma przebieg 195 tys i jest z DPF i chce aby tak zostało. Cos z Mitsubishi bedzie pasować. Pozdrawiam- pompa hepu
Tyle samo znajdziesz negatywnych opinii o hepu co skf. Ja zawsze zakładam hepu jakoś do rzeczy skf nie mogę sie przekonać.- Plastki do regulacji pasów
Witam Czy plastik ( zaznaczony na zdjęciu) mozna kupić osobno? Czy ma to jakieś oznaczenie i czy macie schemat jak to rozebrac aby sie dostać do niego.- Wymiana pompy wtryskowej potrzbuje pinu ecu pomocy!!!
a poczatek wtrysku ustawiony prawidłowo, pewnie nie. Ustawisz prawidłowo i to bład 550 nie powienien sie pojawaić, chyba ze tłoko-rozdzielacz sie zacina a wtedy to pompa jest do regeneracji. - Logi a4 b7 2.0 tdi BLB