Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Cin

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Cin

  1. Dzieki wielkie, jeden zrozumiał temat. A ten przypadek to nie wyciągniecie kasy tylko siostra uzytkowała jeden z moich samochodów, ponieważ musiała dojezdzać do pracy. Więc wałka nie ma. Dostali pismo ze jesli nie wypłaca to sprawa trafia do sądu z wycena zeczoznawcy i straca jeszcze wiecej
  2. Ze każda firma robi to inaczej, ni jak sie ma do prawa. Z tego co sie dowiadywałem u znajomego rzeczoznawcy oraz prawnika nie mają prawa mówić gdzie należy wynająć auto. Mnie nie interesuje co sobie gada firma, tylko akty prawne
  3. Witam Siostra cioteczna miała nieprzyjemną sytujacę i pijany w nią stukną Została sporządzona umowa cywilno prawna z protokołami . Czy macie jakieś akty prawne mowiące ze ubezpieczyciel ma obowiązek na tej podstawie wypłacic, ponieważ czoś czuje ze bedzie chciał fakture. Lecz jako osoba prywatna nie mam oczywiscie takiej mozliwosci. Pozdrawiam
  4. Tak ma być, bo jesli naprawiłeś steronik nowym tranzystorem to mija sie z celem. Chyba ze chcesz sprzedać to auto, ale to też swiństwo. Bo ze to podanie i to szybko to wiadomo. Poczytaj od czego pada ten tranzystor i to nie jest przyczyna w tranzystorze.
  5. Naprawa sterownika czyli.... Jeśli mówisz naprawy sterownika przez wlutowanie nowego tranzystora to jak bys doił zdechłą krowę.
  6. Cin odpowiedział(a) na Cin temat w 2.0TDI
  7. Witam Czy coś widać oprócz z problemów z wtryskami?? Dlaczego zaczyna jechac dopiero od 2 tys. Dynamiczne: Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Statyczne: Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM BS: Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  8. Cin opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam Co to moga byc za elementy, które były w smoku pompy. Silnik 2.0 tdi 16V. Resztki szklanek ?? Pozdrawiam
  9. Cin odpowiedział(a) na Tomson23 temat w 2.0TDI
    Sam walcze z - bipami. I dla mnie sa dwie opcje: Problem z układem paliwowym ( do pomiaru cisnienia) Druga wtryski juz mówia dosc.
  10. Mam pytanko odnosnie zmiany na BKD, jak wyglada sprawa miarki oleju. Przełożyłem z BLB i po wlaniu 4l nawet sie nie macza. Jak to u was wyglada?? Przenalizowałem problem i z mojego punktu widzenia w momencie przełożenia miski od BLB należy wlać oleju tyle aby był stan na bagnecie. Bagnety są takiej samej długości co BKD a ponieważ objętość pompy olejowej jest znacznie rózna to wypełenie miski olejowej powinno byc jak w BKD czyli stan. Ponieważ do takiej pracy został zaprojektowany. Jesli sie mylę proszę o weryfikacje.
  11. Witam Po wymianie filtra paliwa ( data produkcji 2006r) jakos nie widzę poprawy. Ten jeden log z grupy 18 jest przy dodwaniu gazu. Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Czy coś oprócz tandempompy mozna cos jeszcze sprawdzic. Pozdrawiam
  12. a co polecasz z LIQUI MOLY bo jest tego z 3 rodzaje, przyznaj ze chciał bym to zrobic nie dolewajac do paliwa. Jesli nie ma zadnych przeciwskazań
  13. A czy warto przed wymiana filtra wyczyscic pompki preparatem, czy szkoda 50zł na taki zabieg
  14. Witam Kupiłem a4 b7 z uwalonym silnikiem, Kupiłem BDK z 2007r po niby 87 tys km ( nawet moze byc prawdziwy bo jeszcze rozrzad ory z 2007r). Do tego doszło jeszcze turbo i dwumasa. Jest jeden problem drzenie karoserii. Poduszki pod silnikiem w stanie b.dobrym. Ja obstawiam albo pompo lub wydech. A moze rozrzad srednio ustawiony. Pozdrawiam Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  15. Ze proama jest lipna kazdy wie, wystarczy pomyslec ( jaka cena taka jakosc). Lecz mnie interesują dwa pytania: Ile wypłacaja % w przypadku kradzie od wartosci podczas ubezpiecznia, druga jakie to są bardzo slabe wyceny z AC. Przy cenie 600zł za AC nie mozna liczyc na cuda.
  16. Tak samo mozna napisac odnośnie tych co wkładaja najtanszy szrot. Wiec lepiej stary oryginał niz chinskie gówno
  17. Sprawdz czy masz sterownik a pózniej zostaje jedynie komp i sprawdzenie błedów. Czy wina sterownika czy czujników
  18. Juz nie pamietam kiedy miałem stal na zime, nigdy nie miałem problemu z alu. Lecz zaznaczam ze albo ori audi albo gamaparts sprzedawane przez Audi na zime.
  19. Cin odpowiedział(a) na peterx122 temat w 2.8
    Mi 2.8 w zimie potrafiło spalic 17l benzyny.
  20. Cin odpowiedział(a) na FLB temat w 1.8
    A czy warto w tym silniku to robic, nie lepiej kupic uzywki?? Jesli robic sprawdz napinacz i łancuch a jak jest z nim cos nie tak to juz bedzie wiekszy koszt.
  21. Cin opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam mam możliwość zakupu audi z uszkodzonym silnikiem BEX i teraz pytanie czy słupki są takie same?? Czy czymś sie różnia. Jesli musiał bym wymieniać silnik.
  22. Koledzy jedzie do mnie a4 b7 quattro z uszkodzonym silnikiem BPW, jaki najlepiej wsadzic silnik zamiast BPW. Audi ma przebieg 195 tys i jest z DPF i chce aby tak zostało. Cos z Mitsubishi bedzie pasować. Pozdrawiam
  23. Tyle samo znajdziesz negatywnych opinii o hepu co skf. Ja zawsze zakładam hepu jakoś do rzeczy skf nie mogę sie przekonać.
  24. Cin opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam Czy plastik ( zaznaczony na zdjęciu) mozna kupić osobno? Czy ma to jakieś oznaczenie i czy macie schemat jak to rozebrac aby sie dostać do niego.
  25. a poczatek wtrysku ustawiony prawidłowo, pewnie nie. Ustawisz prawidłowo i to bład 550 nie powienien sie pojawaić, chyba ze tłoko-rozdzielacz sie zacina a wtedy to pompa jest do regeneracji.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.