Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Fajny kolorek ale: - nie podoba mi się wydech bo jakiś taki "skromny" ale jak kto lubi - grill z przodu - nakładka na szybę z tyłu - podświetlenie - czerwień w środku wszystko rzecz gustu no ale takie moje zdanie
  2. dziadek odpowiedział(a) na kuredu temat w Inne marki
    ta to jest ostatni wypust tego modelu...
  3. dziadek odpowiedział(a) na kuredu temat w Inne marki
    http://mrmotors.pl/projekty.php?id=34 zrobił opla to i forda też pewnie zrobi
  4. dziadek odpowiedział(a) na kuredu temat w Inne marki
    fajny, szkoda że nie 2.0, bezawaryjności
  5. ta widziałem to właśnie o tym wczoraj mówiłem ale cena była jeszcze 2k zł. Jak dziś się zmieniła to anulowałem to zamówienie na Pirellki i wziąłem te od niego... ...więc jednak Michelin Ja po kartach super się czuje, w zeszłym tygodniu miałem tak samo jak wy...ale widać organizm się przyzwyczaił
  6. Może być może nie być, przynajmniej jeżeli chodzi o B6. No ale jakbyś miał mieć to muszą być takie uchwyty między oparciem tylnej kanapy a siedziskiem...jak ich nie masz no to nie masz ISOFIX
  7. 10 min styknie spokojnie...no może z 15min...20 to już trochę przydługawo...zabierzcie ciuchy na przebranie bo po jeżdzeniu wszystkie cuchnie masakrycznie spalinami [br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:31_________________________________________________ Będę
  8. Run flat w porównaniu do zwykłej niskoprofilówki jest jeszcze wzmiocniony i utwardzony
  9. z tego co tu pisali i co się naczytałem na necie to jest dużo bardziej twarda-sztywniejsza-wzmocnione boki opony...
  10. Ok. Stwierdziłem że nie będę ryzykował i zamówiłem Pirelki nowe, trochę boli ale przynajmniej będzie pewnie...teraz poszukiwanie felg...[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 17:09_________________________________________________ps wybrałem bez Run Flat za waszymi radami thx
  11. jak to gdzie na torze kartingowym...ja jutro ide z ekipą z pracy...podłączacie się?
  12. wszystkie to run flaty z tego co wiem
  13. Cześć, powodzenia w poszukiwaniach...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.