Treść opublikowana przez dziadek
-
[B5 AEB] Wiśniowa Audiczka
Fajny kolorek ale: - nie podoba mi się wydech bo jakiś taki "skromny" ale jak kto lubi - grill z przodu - nakładka na szybę z tyłu - podświetlenie - czerwień w środku wszystko rzecz gustu no ale takie moje zdanie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Focus
ta to jest ostatni wypust tego modelu...- Nowicjusz - wątek powitalny
- Focus
http://mrmotors.pl/projekty.php?id=34 zrobił opla to i forda też pewnie zrobi- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Focus
fajny, szkoda że nie 2.0, bezawaryjności- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ta widziałem to właśnie o tym wczoraj mówiłem ale cena była jeszcze 2k zł. Jak dziś się zmieniła to anulowałem to zamówienie na Pirellki i wziąłem te od niego... ...więc jednak Michelin Ja po kartach super się czuje, w zeszłym tygodniu miałem tak samo jak wy...ale widać organizm się przyzwyczaił- [ALL B5] Czy IsoFix jest w audi??
Może być może nie być, przynajmniej jeżeli chodzi o B6. No ale jakbyś miał mieć to muszą być takie uchwyty między oparciem tylnej kanapy a siedziskiem...jak ich nie masz no to nie masz ISOFIX- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
10 min styknie spokojnie...no może z 15min...20 to już trochę przydługawo...zabierzcie ciuchy na przebranie bo po jeżdzeniu wszystkie cuchnie masakrycznie spalinami [br]Dopisany: 08 Luty 2011, 22:31_________________________________________________ Będę- Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL] Wybór używanej opony "prawie nowej"
Run flat w porównaniu do zwykłej niskoprofilówki jest jeszcze wzmiocniony i utwardzony- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- [ALL] Wybór używanej opony "prawie nowej"
z tego co tu pisali i co się naczytałem na necie to jest dużo bardziej twarda-sztywniejsza-wzmocnione boki opony...- Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL] Wybór używanej opony "prawie nowej"
Ok. Stwierdziłem że nie będę ryzykował i zamówiłem Pirelki nowe, trochę boli ale przynajmniej będzie pewnie...teraz poszukiwanie felg...[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 17:09_________________________________________________ps wybrałem bez Run Flat za waszymi radami thx- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak to gdzie na torze kartingowym...ja jutro ide z ekipą z pracy...podłączacie się?- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- [ALL] Wybór używanej opony "prawie nowej"
wszystkie to run flaty z tego co wiem- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, powodzenia w poszukiwaniach...Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- Focus