Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. no co wy jak na aledrogo są "igły, serwisowane do końca, nic nie puka nic nie stuk, s-line, limitowana wersja" za 28k zł @Bartek kup E60 jakiegoś golasa bo na tym forum BMW to nikt nic nie czai i nie ma kto pomóc w najprostszych sprawach...jak ktoś chce coś wyrezać to padają teksty "...zostaw, masz ładną bunie, nie poprawiaj fabryki"
  2. nie, bo pomyśl masz ciepły silnik a temp na zewnątrz jest dalej na minusie a świece nie będą grzały tak samo jak na zimnym silniku...to by było bez sensu
  3. padnięte świece to jasny lekko niebieskawy dym efekt spalania ropy w zbyt nieskiej temp
  4. pewnie...a co do pracy to tak dla pewności napisze-wiesz że ci się dzień wolny należy i jeszcze tydzień dodatkowo? dasz radę być w czwartek na spocie? mam dla ciebie niespodziewajke
  5. Jak obroty falują i chodzi nierówno to mogą też być spalone świece na którymś cylindrze lub kilku. U mnie ostatnio auto paliło bez problemu ale chodził przez pierwsze kilka sekund nierówno. Okazało się 3 świece spalone, po wymianie nawet -15 od razu równiutko
  6. do navary dopisz tandetne plastiki i ciągle psujący się zamek w zabudowie (wiem to od kolegi ślusarza) ja bym brał A6 z tego co wymieniłeś dlatego że to całkiem inna jazda tzn na plus niż a4 ale to pewnie wiesz bo z tatą nie raz jechałeś pewnie no i dopisałbym E60 do listy passata bym wywalił bo mi się ten tył nie podoba jakoś nie pasuje do reszty auta :gwizdanie:
  7. no co jest PATRYK, dawaj tu więcej szczegółów żeby domysłów nie trzeba było snuć Pewnie chleje gdzieś
  8. co New Patryk in progress? [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 08:56_________________________________________________Gratulacje Patryk przyszłej klubowiczki
  9. no i właśnie to mnie dręczy czy taka różnica temp jak jest u mnie a normą , szkodzi dla silnika (np inne dawki, większe spalanie itp)
  10. postaram się , ale u mnie to ciężko...jak coś mam nie tak to mnie to wku...ia i w końcu to wymieniam choć często wychodzi że niepotrzebnie w b6 wymieniłem cały dół wahaczy bo coś czasem mi skrzypnęło a były to gumy na stabilizatorze więc prawie 1500zł było w błoto dlatego teraz się tak z tym szczypie
  11. tego raczej nie ustawisz, ale jak to zrobić żeby zainstalować nowe? może w trybie awaryjnym spróbuj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.