Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. próba nadawania bez anteny może spalić końcówkę mocy w radiu, naprawa nieopłacalna jeżeli chodzi o twoje radio...ale nie mówię oczywiście że to się stało u ciebie bo wcale nie musiało...
  2. Jakbyś od diesla włożył to chyba przyśpieszenia ci się polepszą bo krótkie biegi
  3. pewnie że może być, miałem tak raz jak na stacji jeszcze nie mieli zimowego paliwa i zalałem to co mieli a na drugi dzień siarczysty mróz przyszedł...zmiana paliwka i wymiana filtra paliwa pomogła. U ciebie bym zaczął właśnie od filtra...
  4. cb między fotel kierowcy a słupek środkowy pasuje tam idealnie tylko słaby dostęp jakby trza kanał zmienić itp. Prąd z aku bezpośrednio prosto z bagażnika poprzez głośniki na tylnej półce. Przywozić ci Patryk jutro ten cały stuff dziecięcy ? bo dla mnie żaden problem i tak będę do roboty jechał
  5. Dzięki wielkie Buszek za udostępnienie garażu a w szczególności za udostępnienie taty bo naprawdę człowiek niepoddający się i dokładny. ps. jak odjeżdżałem od was to jeszcze raz spróbowałem i płyta wyszła :>
  6. to źle słyszałeś bo Moskal nie pije tylko drinkuje ta on nie pije on upija innych
  7. dziadek jak cos to jutro mozesz przyjechac, tylko ktora godzina? najlepiej okolice poludnia to moj tata jeszcze bedzie jak cos trzeba by pomoc, no i bedzie najcieplej, bo garaz jest duzy ale bez pradu itp, wiec ciagniemy kablem z mojego garazu [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 17:09_________________________________________________a no i u mnie 1be wkoncu siedzi spoko mi by pasowało a co do pomocy to chyba cb podłączyć to damy radę , może wyślij mi nr tel na PW to się jakoś dokładniej dogadamy?
  8. Grand Turismo 3 lub 4 na PS2 jest b5 i można modzić
  9. spoko mogę jakieś fury wklejać ale takie rzeczy na bank ci będą potrzebne a tu masz za free [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 22:33_________________________________________________@Buszek a co robisz w czwartek w wolne? może by tak wjechać do tego garażu czymś innym niż OOOO co?
  10. Patryk: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178715.0;topicseen
  11. Witaj zapraszamy na spoty http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=8394.6795;topicseen co dwa tygodnie przy hali PWSZ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.