Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Spoko wiadomo ze jak coś świeże to będzie kosztować ale poczekamy, stanieje a i w końcu ktos taki jak Bart-S czy ktoś inny obczai jak to zrobić żeby nie jechać do ASO....nie mówię że od razu...
  2. Jak opony nie nowe a jak piszesz że z tyłu "masz" guzka to pewnie używki to pewnie ich wina. Przełóż na chwilę na przedniej osi z jednej strony na drugą nawet jak masz kierunkowe to tylko na chwilę i zobacz czy ci będzie ściągał w drugą stronę. Jak tak to wiadomo a jak nie to szukasz wtedy w zawieszeniu itp. Aha zacznij tak jak pisałeś sam od sprawdzenia ciśnień w kołach
  3. Ładna choć B8 jakoś do mnie nie przemawiają no ale to rzecz gustu. CO do navi nie przejmuj się zaraz pewnie się pojawi na forum jak to samemu dorezać
  4. Jeszcze powiem wam coś takiego: Nie wiem jak jest w środku bo nie miałem przyjemności ale np w Sharanah/Galaxy/Alhambra te silniki na zewnątrz pracują dużo ciszej (oczywiście mówię o PD). Zauważyłem to na wielu przykładach...tylko tam te silniki mają inne oznaczenia bo są w poprzek. To samo się tyczy superba... Ktoś też zauważył coś takiego?
  5. no ba, jeszcze z worek soli musze dokupić, szufle już mam
  6. miałem kiedyś tak w passacie b5fl a okazała się pompa wody. Najbardziej ciekło jak autko tzn płyn chłodniczy zmieniał temp tzn jak się nagrzewał podczas jazdy np po nocy lub stygnąc po jeździe. jak był nagrzany to nic nie ciekło. Najgorsze było to że nie było widać tego pod autem bo wszystko zostawało w takiej gąbce która okrywała już nie pamiętam co ale była pod silnikiem tak bardziej z przodu prawie pod pompą. Tam to ciekło, ile ja się tego naszukałem
  7. z tymi wałkami to ponoć jest jeszcze gorzej i ludzie już obczaili jak je wywalić cały temat jest o tym na forum jak to zrobić
  8. nie musi kupować forda ale każdego diesla CR i będzie cichutko...ja nie mogłem "zdzierżyć" tego hałasu PD i to był jeden z powodów zmiany...
  9. pewnie że tak bo masz większe opory toczenia i felga cięższa bo jest jej więcej ale co 15'' koła mają do wysokości auta i "tarcia" na dziurach to nie wiem
  10. :mysli: a co za róznica, przecież czy 15'' czy 19'' to musi być tak dobrane z wysokością i szerokością opony żeby średnica koła była taka sama więc wysokość na jakiej auto stoi zmieniając koła się nie zmienia...
  11. - Płaci pani mandat! - mówi dwóch milicjantów, zatrzymując samochód, jadący z nadmierną prędkością. - A czy nie mogłabym zapłacić w naturze? - Co to znaczy: "w naturze"? - No, wiecie, musiałabym zdjąć majtki i wam dać... Milicjant odwraca się do kolegi i pyta: - Potrzebne ci są majtki? - Nie! - Mnie też nie...[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 09:41_________________________________________________nie mam nic przeciwko różnym rasom ale to jest śmieszne "Za każdym razem kiedy wyślesz tego sms-a do kogoś bliskiego umiera jeden Murzyn. Wyśli do jak największej liczby przyjaciół! Wesprzyj akcję "Białe święta"! "
  12. u mnie nic nie trzeszczało, może ma walony egz. Przód to samo z wyjątkeim sworznia w dolnych wahaczach plus wielowahacz z tyłu bo w b5 miałeś belkę. Koszt lemfoldera 1500zł cały przód. Ja w avf-ie kpl rozrządu w ASO bez pompy wody 480zł dla mnie wielką wadą było to ze jest strasznie głośny czy to AVF czy AWX itd all na pompowtryskach
  13. No to co ustalone chyba, 17.00 w czwartek. Mam nadzieję że Grazny też znajdzie czas bo widzę że parę autek się szykuje na spocik jak nigdy
  14. no to co Adaś może wstaw godz. 17 w planie spotów i zobaczymy co jeszcze Patryk i Grzesiek napiszą...no i Kamil bo w sumie jego furkę mamy oglądać [br]Dopisany: 13 Grudzień 2010, 13:28_________________________________________________Ok. Kamil może też na 17 więc większość może jak narazie
  15. z tym to nie ma problemu tzn Vagiem. Ktoś na bank będzie miał...a co do godziny to może jakieś głosowanie zrobimy kto może a kto nie na 17 w czwartek
  16. No właśnie środa też mi nie pasuje bo rehabilitacja z laskami, sorry że tak truje ale jedyne rozwiązanie to byłoby o 17 w czwartek no chyba że jutro no ale to pewnie reszcie też nie bardzo będzie bo "szybki" termin
  17. Panowie mam prośbę lub inaczej "wniosek" Czy dałoby radę przełożyć spota w tym tyg na 17.00 ? Pasowałoby wam? Ja mam służbową wigilię w czwartek na 18.00 a chciałbym też zobaczyć nowy nabytek Kamila, zresztą ostatnio też mnie nie było...Myślałem też żeby przełożyć spota na Piątek ale z kolei w Pt Kamil ma wigilię z tego co wiem, to może ta 17 by dało radę? co wy na to?
  18. fajnie fajnie, dawał radę jak lecieliśmy do Jarosławca...
  19. ja tam bym zapiał 5-tke i zdusił silnik
  20. A co ci tak prędkościomierz pod koniec filmu "lata" 70-130 no chyba nie masz takiego przyśpieszenia od 70 do 130 w 1 sek co?
  21. nie no spoko tylko piszę że jednak były przed CR-em też ze zwykłym wtryskiem bezpośrednim np BMW E46 przed liftowe jeżeli chodzi o diesla to mają tylko te silniki co wyżej napisałem dopiero po lifcie (rok chyba 2002) weszły silniki CR w tym modelu 2.0d (150kM) i 3.0d (204Km jeżeli dobrze pamiętam).
  22. akurat tu się mylisz kolego, silniki 2.0d (136KM) i 3.0d(184KM) są na pompie rotacyjnej jak w 1.9tdi tych pierwszych i właśnie tam jest wtrysk bezpośredni też...
  23. Wyglada mi to na niedouczenie sprzedawcy. Dla niego kazdy wtrysk to... pompowtrysk :> dokładnie, handlarze często tak piszą ostatnio widziałem ogłoszenie forda Mondeo TDCI i m.in. taki wbył opis " 5 tys km temu wymienione wszystkie pompowtryskiwacze w ASO Forda" :polew:
  24. a to w b6 jest lepiej bo ta cała kolumna jest aluminiowa nie jak w b5 stalowa i w alu, śrubie trudniej się zapiec
  25. panowie jak ja wymieniałem amory to te wahacze też musiałem wypiąć i było to tak: 1. odkręciłem śrubę trzymającą górne wahacze na zdjęciu nr 1 2. i stukałem poprzez jakąś przedłużkę w sworzeń od dołu (w to co siedzi w tym jarzmie - czy inaczej się to nazywa) na zdjęciu strzałka czerwona wyskoczył bez problemu...musi wyjść nie ma bata... jak nie idzie można jeszcze jakiś przecinak lub coś w tym stylu wziąć i spróbować lekko rozchylić (oczywiście pomagając sobie młotkiem )tam gdzie strzałka niebieska zdjęcie zmodyfikowane zapożyczone z opisu Kondzia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.