Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak na szybko : http://allegro.pl/komputer-silnika-toledo-1-9tdi-1z-90km-z-1995-rok-i1289134304.html http://allegro.pl/audi-1-9-tdi-1z-66kw-komputer-silnika-oryginal-i1308479890.html powinny się nadać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kurcze rzeczywiście zapomniałem że teraz ciemno na spotach a dodatkowo zimno
-
[B7 BLB] Czyszczenie pompo wtrysków ultradźwiękami
Ja bym spróbował najpierw wymienić filtr paliwa i zalać STP
-
[B6 BDH] Czarny Avant 2004, S-line, solar, navi inne UPDATE 21_04_2011
no a mi się właśnie to podoba, jest inny niż wszystkie i to jest jego zaleta oczywiście jak na mój gust bo po co upodabniać auto do reszty na ulicach
-
[B6 BDH] Czarny Avant 2004, S-line, solar, navi inne UPDATE 21_04_2011
Śliczna ale ja bym te felgi zostawił
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No tą skodę co próbowaliśmy na spocie, kolo w domu sam ustawił korzystając z forum golfa bo tam silnik w poprzek i dlatego my się zmarszczyliśmy bo było inaczej niż w opisie naszym z a4
-
[ALL B6] Czarna strzała :))
dla mnie te pierwsze się bardziej widzą
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie w/g tego Faqa z forum ustawienie kąta wtrysku to można i na spocie na grunwaldzkiej machnąć. Raz już próbowaliśmy ale to była skoda octavia i tam inny dostęp i różniło się to od tego opisu. Tutaj mamy a4 więc nie powinno być problemu. jeszcze jak Kbibi by się pojawił to na bank już nie odjedziesz ze spota
-
[B5 AFB] Problemy z uruchomieniem silnika.
i przy takich w miarę wysokich temperaturach przy spalonej świecy miałeś problemy z odpaleniem? dziwne no ale jeżeli tak to pogratulować dziadka
-
[ALL B6] Czarna strzała :))
tylko w dziale technicznym posty liczą się do licznika
-
[ALL B6] Czarna strzała :))
Ja bym jeszcze do tego co ty wymieniłeś, kiere wymienił na trójramienna i gałke zmiany biegów na tą ala s-line
-
[ALL B6] Zamek tylnej klapy avant- błedy VAG
Może gdzieś ci woda przez podszybie na moduł komfortu cieknie...ja bym zaczął od tego...
-
[B6 AVF] Twardy hamulec
jak odpalisz i od razu pedał mięknie to ok a jak musisz dłużej poczekać to może być np pompa podciśnienia nieszczelna a dokładnie "węrzyk" który z niej wychodzi
-
[ALL B7] Chip tuning - pytanie
tak średnio te silniki się na około 150 robi jak zdrowy...
-
[B5 AFB] Problemy z uruchomieniem silnika.
Dokładnie. Co z tego że aukcja wystawiona dwa tygodnie temu , przecież można ją edytować i wpisać co się tylko chce :gwizdanie: Poza tym lesiuu dziękujesz za cenną uwagę a wzmianki o uszkodzonej pompie w ogłoszeniu jak nie było tak nie ma...jutro sprawdzę czy coś dopisałeś jak nie to ogłoszenie pojawi się w "Trefnych ogłoszeniach" :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
fota do kalendarza to "Bieniek" na plaży a tak poza tym fajne te focie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no właśnie , coś bieda ostatnio na forum :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Diesel na zime
właśnie o tym zapomniałem plus zimowy płyn do spryskiwaczy
-
[B5 1Z] Diesel na zime
1.Filtr paliwa 2. sprawdź świeczki 3. sprawdź aku i chyba tyle
-
[INNE] Mój EX Leon 1M 1.9 TDI
śliczniuchny
-
[ALL B7] Moje Audi A4
kolor wymiata a nawet jakby był BLB to do pierwszych oznak jego wad jeszcze sporo latania zostało przy tym przebiegu :> ps. pełnego FIS-a sobie dołożysz mieszcząc się w 300zł
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
tylko nie krzyczcie ale fajna reklama BMW z szyderą z audi Jump 4 Joy - Funny BMW commercial
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adadur, http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168943.0;topicseen
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
nie wiem jak to porównać przecież to inna klasa auta, można by porównać z A6 ewentualnie.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
hehe