Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. a ja myslem ze jest taki twardy jak podeszwa ze nie moglem go ukroic ;( dopiero rano mnie uswiadomili ze nie moglem go pociac bo kroilem go ta gladka strona :polew: no z dzikiem to ponoć trza było mieć szczęście bo trafiały się i "podeszwy" ale kroić gładką stroną?
  2. Co by nie mówić ale dzik też był dobry, przynajmniej ja trafiłem na dobre kawałki... :gwizdanie:
  3. fajne ale jakie ceny ja chyba muszę za swojego więcej wołać :gwizdanie:
  4. Panowie w tym wieku a wy się ważycie? Ja przestałem jak minąłem setkę
  5. a jakoś tak wyszło że nie wyszło :gwizdanie:
  6. jak chcesz to mogę wpisać zamiast On i Ona hehe, nie no może być tak, ci co mają wiedzieć będą wiedzieć o co chodzi :gwizdanie:
  7. ty Grazny niezły podpis , a prawa autorskie?
  8. bez urazy... ale za 50tyś nie kupiłbym takiego auta... z obojętnie jakim przebiegiem... za 3 miesiące - 7 letnie... no ale to moje zdanie... a to ja niby dużo chcę
  9. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156663.0 Adaś już nie czarnego szukasz? :gwizdanie:
  10. My mamy kilka i jeszcze nie zgrywałem, nawet sam ich nie widziałem
  11. no właśnie raz był i nie bardzo chwali . koleś spoko do pogadania ale ja mu więcej auta nie zostawię...
  12. Ja raz tam byłem kuszony tym że robił w vw ale jakoś dobrego wrażenia na mnie nie zrobił i więcej tam nie pojechałem, koleś nie wiedział jak zdjąć koło pasowe od sprężarki klimy:gwizdanie:
  13. Ja, też ... i nie otwieram rano drzwi "Moskalom" :gwizdanie: też Was od rana poił vódką? czyli nic się u niego nie zmieniło no dokładnie, pewnie się obudził i stwierdził że trzeba wyrównać poziom alkoholu we krwi bo jest zbyt niski no i chyba tylko my mu otworzyliśmy
  14. Ja, też ... i nie otwieram rano drzwi "Moskalom" :gwizdanie:
  15. Bieniek i podwójna akcja "plaża" rules
  16. Dobra chmury uciekły to jadę na shella obmyć , narka
  17. No nie wiem, a ten typ co miał do nas dojechać się odzywał? mi się wydaje że na Statoilu lepiej bo od razu obczaimy czy ruch puszczają czy trza kombinować...
  18. no ja już jestem u was tzn u teściów i tak patrze ii patrze że chmury idą no ale mam zabłocone autko i mam dylemat [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 09:14_________________________________________________ ja nienawidzę drogi na Malbork - Tczew, więc wolałbym nie :gwizdanie: no i tamtędy dalej a tam na nas maja w 3city czekać?
  19. kurde nie wiem czy myć te auto czy nie myć
  20. A droga tam ? bo ja o swoje wahacze dbam ?
  21. Kurde miałem myć autko a tu taka pogoda, chyba nie ma sensu....jak tam Patryk twoja wypicowana? oczywiście pytam o furkę :gwizdanie:
  22. Panowie u nas na wylocie z E-ga na Gdańsk koło Statoila na skrzyżowaniu w stronę W-wy wypadeczek i to chyba poważny. Mam nadzieję że damy radę wyjechać :gwizdanie:
  23. Siema, ja tam bym był właśnie za tą trasą no chyba że wy "miejscowi" znacie coś lepszego
  24. Pierwszy zjazd na E-g od strony Gdańska lub jak kto woli ostatni jadąc od Warszawy - na łuku przy fotoradarze Dokładnie, jadąc obwodnicą E-ga nie sposób tego minąć, nawet dodatkowy pas zjazdowy ten Statoil posiada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.