Treść opublikowana przez dziadek
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
a ja myslem ze jest taki twardy jak podeszwa ze nie moglem go ukroic ;( dopiero rano mnie uswiadomili ze nie moglem go pociac bo kroilem go ta gladka strona :polew: no z dzikiem to ponoć trza było mieć szczęście bo trafiały się i "podeszwy" ale kroić gładką stroną?
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Co by nie mówić ale dzik też był dobry, przynajmniej ja trafiłem na dobre kawałki... :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
fajne ale jakie ceny ja chyba muszę za swojego więcej wołać :gwizdanie:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Panowie w tym wieku a wy się ważycie? Ja przestałem jak minąłem setkę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a jakoś tak wyszło że nie wyszło :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak chcesz to mogę wpisać zamiast On i Ona hehe, nie no może być tak, ci co mają wiedzieć będą wiedzieć o co chodzi :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ty Grazny niezły podpis , a prawa autorskie?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bez urazy... ale za 50tyś nie kupiłbym takiego auta... z obojętnie jakim przebiegiem... za 3 miesiące - 7 letnie... no ale to moje zdanie... a to ja niby dużo chcę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156663.0 Adaś już nie czarnego szukasz? :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
My mamy kilka i jeszcze nie zgrywałem, nawet sam ich nie widziałem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no właśnie raz był i nie bardzo chwali . koleś spoko do pogadania ale ja mu więcej auta nie zostawię...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja raz tam byłem kuszony tym że robił w vw ale jakoś dobrego wrażenia na mnie nie zrobił i więcej tam nie pojechałem, koleś nie wiedział jak zdjąć koło pasowe od sprężarki klimy:gwizdanie:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Ja, też ... i nie otwieram rano drzwi "Moskalom" :gwizdanie: też Was od rana poił vódką? czyli nic się u niego nie zmieniło no dokładnie, pewnie się obudził i stwierdził że trzeba wyrównać poziom alkoholu we krwi bo jest zbyt niski no i chyba tylko my mu otworzyliśmy
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Ja, też ... i nie otwieram rano drzwi "Moskalom" :gwizdanie:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Bieniek i podwójna akcja "plaża" rules
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
nooooooo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dobra chmury uciekły to jadę na shella obmyć , narka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No nie wiem, a ten typ co miał do nas dojechać się odzywał? mi się wydaje że na Statoilu lepiej bo od razu obczaimy czy ruch puszczają czy trza kombinować...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ja już jestem u was tzn u teściów i tak patrze ii patrze że chmury idą no ale mam zabłocone autko i mam dylemat [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 09:14_________________________________________________ ja nienawidzę drogi na Malbork - Tczew, więc wolałbym nie :gwizdanie: no i tamtędy dalej a tam na nas maja w 3city czekać?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kurde nie wiem czy myć te auto czy nie myć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A droga tam ? bo ja o swoje wahacze dbam ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kurde miałem myć autko a tu taka pogoda, chyba nie ma sensu....jak tam Patryk twoja wypicowana? oczywiście pytam o furkę :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie u nas na wylocie z E-ga na Gdańsk koło Statoila na skrzyżowaniu w stronę W-wy wypadeczek i to chyba poważny. Mam nadzieję że damy radę wyjechać :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siema, ja tam bym był właśnie za tą trasą no chyba że wy "miejscowi" znacie coś lepszego
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pierwszy zjazd na E-g od strony Gdańska lub jak kto woli ostatni jadąc od Warszawy - na łuku przy fotoradarze Dokładnie, jadąc obwodnicą E-ga nie sposób tego minąć, nawet dodatkowy pas zjazdowy ten Statoil posiada