Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak to co? nawet jak BMW kupię to "nasze" ramki założę, kij w to że BMW-owcy mnie kamieniami obrzucą, na spoty dalej będę przyjeżdzał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adaś a co to planu spotów nie ma? Może by tak do 18.00 wrócić? Co wy na to?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
przypilnuj żeby ci dobrze poskładali żeby nie trzeszczała później decha
-
[ALL B6] Stukanie w okolicy alternatora przy wył. klimie
Tak, można. Jak pojedziesz do ASO to będą chcieli ci wymienić całe koło pasowe bo dla nich jest ono nienaprawialne. Jak poszukasz na forum to dowiesz się że można je rozebrać i wymienić same łożysko za kilkadziesiąt zł i gumki stabilizujące za 30zł. Na forum jest o tym cały temat a nawet dwa :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk rozmawiałeś z Agą? Mam klienta na same felgi, jak nie będziesz chciał to bym je pchnął. Daj znać do wtorku bo wtedy będę wiedział czy na bank sprzedaję.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no i wszystko jasne
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja nie wiem jakie ET jest w tych falgach ale przede mną jeździły w b5 więc raczej do ciebie podejdą a jakbym miał sprzedawać to tak po 140zł za oponkę i z 100 za felgę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ile pan sobie życzy chyba podejdą do mnie hmmm jeszcze nie wiem czy wogole bądą na sprzedaż bo się okaże w sobotę czy cosik kupię i czy się nadadzą
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adaś nie będziesz potrzebował felg z oponami na zimę? Bo chyba będę sprzedawał swoje te co miałem w zimę 15'' alu z Nokianami co kupiłem na początku stycznia jeżeli dobrze pamiętam :gwizdanie:. Jeżdżone do 24 marca...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a wiecie że podczas sprawdzania okazało się że w Niemczech był lakierowany cały w 2008 w serwisie Audi? ale bez wymian i napraw blacharskich, samo malowanie. ciekaw jestem dlaczego jakieś gradobicie czy rysy ? a w ASO sypneli takim tekstem że się zdziwiłem: "Panie, tu to nie wiadomo nawet czy któryś z tych nowych co tu stoją nie jest lakierowany" co za kraj ? Ogólnie sprawdzili całe auto od kół po dach razem z historią z Niemiec no i się zdziwili przebiegiem jak zresztą każdy do tej pory co to słyszał... Koleś miał Peugeota 407 od nowości jego ojciec potem on. Auto kupili z salonu i nie mieli w trakcie użytkowania żadnej kolizji. Podczas sprzedaży dowiedzieli się że auto ma dwie warstwy lakieru,jeden element nie był malowany,chyba tylna klapa hehe, no właśnie w serwisie w ASO po sprawdzeniu powiedzieli coś takiego żeby się kupujący nie przejmował tylko brał bo auto dobre i dodali że "nawet a u nas w salonie pewnie nie jeden tutaj nowy może być lakierowany drugi raz "
-
[B6 AVF] Filmik z pracy nowego napinacza po wymianie rozrządu
no przecież nie powiedzą że zj**..li robotę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak dla mnie za nisko, nie lubię jak koła chowają się w nadkolach no ale to moje zdanie :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w ASO sprawdzali w Gdańsku i bazie im wyszło że w 2008 roku w Niemczech auto było poddanie lakierowaniu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a wiecie że podczas sprawdzania okazało się że w Niemczech był lakierowany cały w 2008 w serwisie Audi? ale bez wymian i napraw blacharskich, samo malowanie. ciekaw jestem dlaczego jakieś gradobicie czy rysy ? a w ASO sypneli takim tekstem że się zdziwiłem: "Panie, tu to nie wiadomo nawet czy któryś z tych nowych co tu stoją nie jest lakierowany" co za kraj ? Ogólnie sprawdzili całe auto od kół po dach razem z historią z Niemiec no i się zdziwili przebiegiem jak zresztą każdy do tej pory co to słyszał...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kurde zapomniałem o tobie [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 15:38_________________________________________________ Nowe mondeo mi się nie podoba a S-max ma tylko chyba 2.0 TDCI więc jak dla mnie przysłabawy...no ale zobaczymy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wiesz największy sentyment mam do Focusa I 1.8 TDDI , a nikomu nie polecę Toyoty Avensis II 2.0 D4-d bo to słabizna a pali więcej niż 1.9... a nad Tauranem myślę z silniczkiem 2.0 TDI 170KM i DSG tylko to już takie auto dla statecznej rodziny takie "dziadkowate" a ja bym jeszcze chciał zadać szyku
-
[B6 AVF] Filmik z pracy nowego napinacza po wymianie rozrządu
Dokładnie Adaś pasek to się ściaga w 2 sek tam nic się nie odkręca tylko przytrzymujesz tzn (odginasz tak jak napisał ic3ek) kluczem ten napinacz i wtedy pasek dostaje luzu i mozesz go zdjąć. Dalej puszczasz napinacz i on wraca do swojej pierwotnej pozycji. Zakładasz pasek w odwrotnej kolejności.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tak tylko trzeba wiedzieć co się chce a ja mam taki rozrzut że i Taurany , S-Maxy i to co pisałem wcześniej po głowie latają i nie wiem czego szukać, na czym się skupić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no też tak myślałem że nie ma sensu dopłacać bądź co bądź full kasy za face lifting :gwizdanie: ale z tego co się naczytałem to wtryski są wadliwe w tych 3.0 a ja właśnie przecież celowałbym w początek produkcji ale coś tam o jakiś akcjach serwisowych słyszałem też, myślałem że ktoś to potwierdzi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
przeoczyłeś to co powyżej napisałem :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no co tak myslisz fure sprzedał Adadur chcesz ode mnie te gumki do kompresora za zgrzewkę piwa? bo mi już niepotrzebne [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 15:27_________________________________________________Panowie nie wiem co kupić doradzi coś ktoś: narazie w grę wchodzą: 1. BMW E60 3.0d 2. Audi A6 3.0 tdi - boję się tego silnika - wie ktoś coś jak to było z tą akcją serwisową dotyczącą wtrysków? wogóle była taka? 3. Audi A4 3.0 tdi - to samo co powyżej 4. Chciałbym "Jaga" ale narazie nie przekonałem Żanety 5. BMW E90 3.0d
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to nie ma już ałdi, to był jego ostatni spot w E-gu, pojechało pod Poznań
-
[B7 BPW] BPW przejechane 200 tkm i wszystko OK?
Z tego co piszą na tym forum to mniejsze niż w rosyjskiej ruletce , ale tak jak powyżej są i dobre opinie jednakże ja bym chyba nie podjął ryzyka...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adaś czwartek czyli dziś to 07.10.2010 [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 11:42_________________________________________________Adam apropos zderzaków s-linowych co wczoraj gadaliśmy to masz np tu jak to się przerabia : http://www.audizine.com/forum/showthread.php/122430-B6-A4-Ultrasport-Lower-Front-Bumper-with-Stock-Upper a tu sama dokładka na alledrogo: http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-s-line-2001-2004-8e0-spoiler-zderzaka-i1250006959.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
etam przyzwyczaisz się trochę ciągnie na koleinach i jak droga jest pochyła ale ja już nie zwracam na to uwagi za to auto wygląda porządnie, zresztą na 17'' co założysz też 235 by się zdało a na tym zdjęciu naprawdę wygląda jakby pół samochodu był w innym odcieniu [br]Dopisany: 05 Październik 2010, 19:42_________________________________________________i co za badziewne te dokładki zderzaków też masz inny odcień jak u mnie