Treść opublikowana przez dziadek
-
[B7 BRD] Chip tuning
Poczytaj : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=7.0 wszystkiego się dowiesz :gwizdanie: Woj. Pomorskie to http://www.tune-up.pl/
-
[ALL B6] AVANT co wymienić.. Amortyzatory czy sprężyny?
Toć mówię że one są prawie lub takie same jak w 1BA a o twardości w 1BE decyduje sprężyna bo nie tylko jest krótsza...
-
[ALL B6] AVANT co wymienić.. Amortyzatory czy sprężyny?
17'' 235x45 opona
-
[ALL B6] AVANT co wymienić.. Amortyzatory czy sprężyny?
NIestety tu się nie zgodzę... zmieniając ori amorki od 1BE na zwykłe nie ma żadnej różnicy w komforcie i twardości...w 1BE o twardości decydują sprężyny... Ale kolega ma czerwone amorki, czyli pewnie o zwiększonej sile tłumienia a może i skróconym skoku. Jak założy "normalne" to powinien odczuć poprawę w komforcie. Pytanie, czy sprężyny 1BE nie będa nadal dla niego za niskie. Wtedy zostaje tylko pełna zmiana na 1BA (amorki + sprężyny). Też mam 1BE, czerwone amory i przekładałem już je dwa razy (najpierw na normalne, później powrót do czerwonych ) i żadnej wyczuwalnej różnicy :gwizdanie:
-
[ALL B6] AVANT co wymienić.. Amortyzatory czy sprężyny?
NIestety tu się nie zgodzę... zmieniając ori amorki od 1BE na zwykłe nie ma żadnej różnicy w komforcie i twardości...w 1BE o twardości decydują sprężyny...
-
[ALL B6] AVANT co wymienić.. Amortyzatory czy sprężyny?
Amortyzatory nic nie zmienią, więc jak chcesz bardziej miękko to musisz swapnąć sprężyny
-
Auto do pracy
a coś takiego? pochodna suzuki samurai? http://allegro.pl/item1183235076_suzuki_jimny_1_5_ddis_zdejmowany_dach_sztywny.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
no masakra z tym gradem http://wiadomosci.wp.pl/gid,12593061,title,Grad-jak-pilki-pingpongowe---zobacz-zdjecia,galeria.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dla mnie pasi bo chyba jednak bez małolatów będę jechał. A co jakby jednak się coś zmieniło w tej kwestii? będą jakieś rezerwowe pokoje do dostania?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
2012 i koniec świata się zbliża nieubłaganie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Panowie i jak tam po nawałnicy? ktoś ucierpiał ? ja jechałem od was z 3-miasta podczas tego to na siódemce ludziska furami na poboczach stawali pod drzewami coby przed gradem odrobinę się schować
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie wiem czy wam to opowiadałem czy nie ale kiedyś gość zalał do AFN-a 1litr mixolu do baku gdzie 3/4 to była benzyna reszta ropy i silnik nawet nie "kaszlnał", masakra no ale do PD mówię jakoś bym takich wyczynów nie spróbował
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja tam bym się bał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dokładnie tak, po drodze jeszcze Lębork . Jak będziesz leciał przez Elbląg to podczep się do nas- trzy furki będą leciały, byłbyś czwarty
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o proszę a mnie ostatnio kusiło tam zalać bo różnica w cenie jednak jest... na szczęście też nie leję nigdzie oprócz statoila
-
Audi A4 b6 Miro
o mój kolorek ale powiem szczerze że jednak warto przymknąć oko na trochę twardsze zawieszenie, proponuję ci chociażby 1BE. Ja mam i niby twardo i mnie wkurza ale za to wygląd
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to jeszcze statystycznie sprawdzić z dwa razy trza i będzie wiadomo, ale i tak pewnie za czwartym razem wleją wodę
-
[ALL B7] Zamienniki podkładek sprężyn przedniego zawieszenia
ale tu nie chodzi o tuleje wahaczy tylko gumy trzymające spreżynę :gwizdanie:
-
[ALL B7] Zamienniki podkładek sprężyn przedniego zawieszenia
U Tom77 jest dostępna górna guma - "łozysko" już nie pamiętam czy to był lem czy sachs. zagadaj do niego, ale tego raczej się nie wymienia bo to się bardzo słabo zużywa, nawet on tak mówił że chyba nigdy tego nie sprzedał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No cenią się skurczybyki i to praktycznie za nic - niezłą kasę tam trzepią na tych handlarzach
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czasem się zdażają ,ja miałem przed wirusem 150,8KM AVF-a Dobra Bartek nie chwal sie ze miałes ARL zamiast AVF no dobra przyznam się że to 2,5 TDI a chodzi jak 1,9 bo tłumik przepalony [br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 22:43_________________________________________________Adaś ależ furaka wypucował do sprzedaży czy retusz zdjęć machnąłeś? Jedziesz w niedziele na giełdę do Pruszcza? wjzad 32zł ps: nawet nie wiedziałem że twoj to 1BE ciekawe jak to ma się z twardością do 1BE w B6
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak dla mnie to najlepszym byłoby spotkać się na parkingu Auchan czy Matarnia, tylko godzinę dograć no ale to już bliżej wyjazdu...
-
[ALL B5] Wymiana tylnych amortyzatorów
po pierwsze zakupy u forumowego kolegi TOM77 - doradzi i zrobi najniższą cenę. Apropos skrzypienia sprawdź gumy na stabilizatorze mi to skrzypiało, a wymieniłem niepotrzebinie wahaczy na 1000zł
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wiadomo że każdy robi jak uważa a większość ostatnich wykresów na forum są z hamowni Rogala i takie duże różnice w seriach są na porządku dziennym
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
jeżeli o mnie mowa to będzie: :bicz3: do momentu aż mi ktoś piwa da i stanie się moim dozgonnym przyjacielem :gwizdanie: