Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Adam ten mój koleś od octavi przestawił sobie kąt w weekend. Mówi że mu się wydaje że bardziej miekko pracuje ale to pewnie wrażenie tylko...
  2. No Alvaro chwal się jaka teraz furmanka u ciebie przed chałupą stoi?
  3. ta u tokarza dorobiłem i jest
  4. wtedy akurat śniegi duże spadły a ja na 235 latnich latałem więc nie mogłem się długo zastanawiać tylko brać :gwizdanie:
  5. hmmm i tu bym polemizował, przecież na zmianie softa właśnie między innymi jest zmieniane ciśnienie doładowania... jak większa turbina to i większy IC by się przydał...wszystko zależy ile masz kasy na mody, niestety jedna zmiana ciągnie za sobą inną żeby to jakoś jeździło ale napewno większa turbinka nie zaszkodzi
  6. No brałem najpierw jedną żeby sprawdzić czy będzie 15'' pasować... falgi są ok ale trochę żałuję że nie wziałem jakiś 16'' na zimę, no ale coż
  7. spoko jakąs przyczepkę bym dorobił jakby nie wszedł :gwizdanie:
  8. nooo ja też ale ze wskazaniem wiesz na co ...
  9. Adaś odnośnie konkursów na najlepsze silniki co gadaliśmy na spocie: Rok 2010: 2,5-3,0 litra * 1. BMW 3 l, bezpośredni wtrysk paliwa, Twin Turbo (135i, 335i, 535i, X5 35i, X6 35i, Z4) 332 punktów * 2. BMW Diesel 3 l, Twin Turbo (335d, 635d, X3 35d, X5 40d, 740d) 278 punktów * 3. Audi 3 l, Supercharged, bezpośredni wtrysk paliwa (S4, S5) 125 punktów * 4. Jaguar/Ford/PSA Diesel 3 l (Citroën C5, C6, Peugeot 407 Coupé, Jaguar XF, XJ, Range Rover Sport) 117 punktów * 5. Porsche 2,9 l bokser/6, bezpośredni wtrysk paliwa (Boxster, Cayman) 109 punktów * 6. Audi/VW 3 l TDI (Audi A4, A4 Allroad, A5, A5 Sportback, A6, A6 Allroad, Q5, Q7, VW Touareg, Porsche Cayenne) 82 punkty
  10. gratulacje mechanika, ja bym więcej do niego nie pojechał :gwizdanie: Odnośnie tematu nie da rady stwierdzić po wyglądzie czy pasek jest ok czy nie. Twój samochód , twoja decyzja ale ja już nie jednego płaczącego widziałem po wizycie u pseudo mechaników którzy "są" w stanie stwierdzić stan paska rozrządu.
  11. Dobre a co to za różnica czy samochód ma miesiąc czy 10 lat czy 20? Ważny jest przebieg i jak samochód był traktowany...Silnik można dobić w 2 lata robiąc np 500k km przebiegu i wiek nie ma nic do tego. Wracając kolego do wymiany silnika czy to ma sens jak wymienisz "muła" na takiego samego "muła"? jak wymieniać to na coś mocniejszego a jak nie to chyba lepiej remoncik przynajmniej wiesz co masz wtedy bo skąd będziesz wiedział że nie wdepniesz w większe bagno niż masz :gwizdanie:
  12. luzik, będzie pokój thx
  13. Z tego co wiem jak 1z to tylko jednomasa
  14. Panowie ja najprawdopodobniej przyjadę z dwoma półrocznymi bomblami, jak myślicie co będzie lepsze pokój czy domek? Chyba pokój co? Można liczyć na jakieś "przywileje" (ze względu na córy) przy podziale miejsc ? spoko ,takie przypadki z mety mają własne pokoje To może poproszę o dopisanie +2 na liście co by to nie umknęło przy kwaterunku ?
  15. Panowie ja najprawdopodobniej przyjadę z dwoma półrocznymi bomblami, jak myślicie co będzie lepsze pokój czy domek? Chyba pokój co? Można liczyć na jakieś "przywileje" (ze względu na córy) przy podziale miejsc ?
  16. Ja jak jechałem do Chorwacji to też na Niemcy jak najszybciej się kierowałem żeby jak najmniej po Polsce jechać tylko że ja drogi 22 niecierpię i jechałem przez Gdynie-> Lębork ...
  17. nie, przynajmniej go nie czuje...
  18. Jak wchodzisz do nagrzanego auta to nie włączaj od razu klimy tylko otwórz szyby, przewietrz auto, zamknij szyby i dopiero klima. Będzie jej lżej biedaczce :gwizdanie:
  19. Tośmy dzisiaj pomajstrowali przy tym kącie wtrysku
  20. zmień kolege lub go uświadom właśnie po takich scalakach później ludzie piszą że im się auto wysr.ło i złą opinie dobrym wiruskom robią
  21. Ja tam kiedyś sam myłem w golfie tzn takie fajne środki są w sprzedaży: psikasz na zaolejone miejsca,czekasz 10min i później nawet małym strumieniem wody to spłukujesz i gotowe...
  22. Jak dla mnie to przesadzone są. Wystarczyłaby taka jak z tą mapą tylko że bez mapy :gwizdanie: tylko z samym logo forum....
  23. no way jak droga będzie prosta to przy 150 na FIS pokaże chwilowe 6.2 może czasem z 6.0 no ale to trzeba gaz delikatnie trzymać a 5.0-5.5 to się zgodzę ale jak popuścisz gaz i samochód będzie powoli zwalniał (w taki sposób to można też osiągnąć 0.0 przy 200km/h - po prostu gaz puścić ) Kiedyś w Passacie AWX w Niemcowni przy 220km/h i bucie w podłodze FIS pokazywał chwilowe 12l/100km ale chyba minimalnie droga pochyła była. Bo Elbląg niżej i z górki jechałeś dlatego mniej [br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 07:58_________________________________________________ Chłopaki czy któryś będzie wiedział jak powinien być ustawiony kąt wtrysku w silniku na pompie 110km ? Nie wiem jaki typ dokładnie...Kolesiowi mechanior wciska że ma źle a auto sprawuje się dobrze. Się zastanawiamy czy nie chce naciągnąć na kasę go... Byśmy może sprawdzili na spocie w czwartek co?[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 10:23_________________________________________________ Ja tam bym się trzymał normalnego planu, ewentualnie będzie się na bieżąco korygować jak nie będzie komu przyjechać...
  24. Fiat ma coś takiego że przy parkowaniu wciskasz przycisk (chyba City to się nazywa) i kiera kręci się dużo lżej. Służy to właśnie do parkowania, ale tam jest chyba elektryczne wspomaganie nie hydrauliczne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.