Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Słuchaj jak się wysiliłem to i palcem kiedyś w maluchu bez wspomagania kręciłem więc jest to pojecie względne. Jedno wiem że w mercach przynajmniej w tych z lat 80-90-tych i początek 2000 kiera się kręci prawie sama więc pewnie stąd twoje niezadowolenie po przesiadce ale weź pod uwagę to że przez to jest bardziej pewne...
  2. No wiesz parę razy się zdarzyło pojechać szybciej niż 80km/h :gwizdanie:
  3. Nie porównuj Mercedesa z ulepszonym VW lub Skodą - sorry ale właśnie takie samochody mamy... W mercedesach jest bardzo silne wspomaganie, szczególnie w tych starszych więc podejrzewam że kwestia przyzwyczajenia się do innego auta...
  4. Powiem tak: nie sprawdzałem ale jak jeżdżę Pasłęk <=> Elbląg i troszkę po mieście to w/g FIS pokazuje średnie 6,3l/100km. Po tym wyjeździe to spalanie spadło do 6.2l/100km więc musiało być niższe bo te wcześniejsze 6.3 to mi pokazywało już od kilku tys km a teraz się zmieniło po przejechaniu 600km
  5. dziadek odpowiedział(a) na bratpit temat w Audi A4 B5
    Panowie taka uwaga do oczywiście bardzo pomocnego opisu wymiany: Sworznie można dokręcać na maksa od razu bez opuszczania auta ponieważ są one na stożku więc obojętnie w którym momencie je dokręcimy to i tak będą zawsze w tej samej pozycji na swoim miejscu.
  6. no i chu... dolne wahacze wszystkie nowe a skrzypi dalej tym razem na górze muszę się zająć tym diagnostą co mi to sprawdzał chyba...się wkur... i MS-a założę bo i tak ten samochód nie wytrzyma u mnie więcej niż jeszcze rok :gwizdanie: hmmmm jaguar :drool:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 09:18_________________________________________________ Piwko się należy. Wszystko w kulczyku już działa
  7. dziadek odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    co za "matoły".... Napisz gdzie i kto tak robi ku przestrodze...
  8. Wiadomo że nie powinno być oleju za dużo ale trochę w niczym to nie przeszkadza. Wymyj ten olej z silnika i patrze skąd dokładnie leci. Inaczej możemy tylko zgadywać.
  9. jak leci z pod filtra oleju to turbina ma sie do tego nijak...logiczne żeby szukać przy filtrze. W 1z niedaleko filtra masz chyba "krociec" który jest połączony z blokiem (napewno uszczelka) a z nim jest połączona chłodniczka oleju (następna uszczelka - oring - wymieniałem kiedyś w 1z w golfie III). W tych dwóch miejscach ja bym zaczął poszukiwania.
  10. ESP nie z tej strony. Fajny kolorek poza tym. Ładnie się prezentuje. Sam przekładke robiłeś tzn kupiłeś angola ? czy już przerobionego? jak dobrze zrobiona przekladka to będzie służył... [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 09:38_________________________________________________o już odpisał o ESP.
  11. Zmiana softa pomaga :gwizdanie:
  12. Kiedyś była taka sprawa nawet nagłośniona w tv. Koleś wygrał sprawę w sądzie w takim samym przypadku (nie wiem tylko czy w opisie była cena). Aukcja allegro jest to jakaś tam umowa miedzy kupującym i sprzedającym wiec płacisz taką kwotę jaka jest określona. Ja osobiście nie wiem czy bym się pokusił o sąd, ale według mnie byś miał szanse wygrać. Napisz do allegro lub przejdź się do jakiegoś radcy prawnego. Powodzenia
  13. apropos tematu może takie coś ci pomoże: http://www.idg.pl/news/359248/Jaki.netbook.za.1500.zl.Wielki.test.netbookow.Asus.Samsung.Acer.i.innych.html
  14. Co za moderator jak nie czyta ze zrozumieniem? Widziałeś kiedyś netbooka bez wi-fi? Chodziło mi o to że na wyłaczonym Wi-Fi tyle trzyma bateria :gwizdanie:
  15. dziadek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.5TDI
    to chyba cały czas by kopcił...
  16. dziadek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.5TDI
    W sumie racja ale i tak bym sprawdził (trzeba wykręcić i sprawdzić). Kiedyś mi 1z w golfie przykapcał tak jak ty piszesz i były to świece...
  17. Ja mam Samsunga N110 i bez Wi-Fi bateria jest w stanie wytrzymać do 9h.Jestem bardzo zadowolony z wykonania bo nic nie trzeszczy itp. Teraz już wyszedł jakis nowy model ale pewnie to itak to samo. Ja polecam Samsunga.
  18. dziadek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.5TDI
    Świece żarowe kolego sprawdź. Niebieski dym to też efekt spalania ropy w za niskiej temperaturze i pierwsza sygnał że któraś swieca niedomaga...
  19. Witam Panów z sąsiedniego województwa Wiecie może czy w 3 mieście jest jakaś firma co podołała by wyciągnięciu wgniotki (bez pęknęcia lakieru) na drzwiach? Szukam czegoś takiego w okolicy bo już nie mogę patrzeć na drzwi w mojej niuni a w Elblągu to straszna lipa, sami domorośli lakiernicy co tylko sprajem umieją malować :gwizdanie:
  20. Zamówiłem jeżeli zadziała to będzie piwko
  21. No mam nadzieję że się uda teściom sprzedać do tego czasu , że się oswoją z nimi [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 13:07_________________________________________________Jakby ktoś miał ochotę... sprawdzone auto znajomego z serwisu Seata http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13295505
  22. V-tech głównie bazuje na gotowcach i Box-ach czyli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.