Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk dziś zrobiliśmy pierwsze podejście do kosza ufff. Po 15 min każdy miał dość a ja nie mogłem oddychać. Masakra. Ale pierwsze koty za płoty i następnym razem będzie już lepiej. Mam nadzieje że dołączysz... [br]Dopisany: 11 Maj 2010, 20:51_________________________________________________Adaś a ty kiedy planujesz zmienić furę bo może bym miał kupca na twoją
-
[B6 AVF] Długo kręci na ciepłym silniku
A to sorry ty nie krecisz 5 sek tylko czekasz ...o to nie wiem , sorry za wprowadzenie w błąd
-
[B6 AVF] Długo kręci na ciepłym silniku
Robiłem w Passacie AWX- zaden problem. Sprawdzasz VAGiem, dokładnie która grupa poszukaj na forum i przestawiasz odkręcając trzy śruby na kole rozrządu. All.
-
[B6 AVF] Długo kręci na ciepłym silniku
Synchronizacja pompek sprawdzona?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W PD z pod korka to norma nie wiem jak u was w benzynkach może Przemek się wypowie ale z bagnetu to raczej nie jest dobra wiadomość czy może mieć coś z tym wspólnego osławiona odma?
-
[ALL B6] Nic nie działa po sprawdzeniu bezpieczników
Też celuję w tą opcję. Może wsadziłeś akurat w złe miejsce bezpiecznik zasilania kompa i wszystko wariuje????
-
[B6 AWX] Wyciek oleju spod głowicy?
hmmm a nie powinien być 5W30 ewentualnie 5W40?
-
[B5 AFF] Oto niunia zdzisia ;)
Kolego furka fajna ale te 75 KM to pewnie masakra. A co do spalania to takie 110KM to ile ci więcej spali? 0,5 -1 litra więcej a przynajmniej jakiś komfort wyprzedzania istnieje :gwizdanie: Oczywiście tak jak mówisz to twój wybór i twoja decyzja w sprawie modów
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Spoko Patryk też właśnie nie wiem czemu tak szybko straciliśmy słyszalność poza tym jak tak się wypytywałeś to pomyślałem że to nie ty i że się ktoś nabija
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mi to daleko do przesiadki bo kombi potrzebuję. jest niby x-type kombi ale według mnie to świętokradctwo żeby kotkiem w kombi śmigać :gwizdanie: to już nie to. ano jakoś pogoda nie sprzyja. jak tylko się polepszy to będziemy knuć jak najszybciej.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie no spoko każdy lubi co lubi , ja jeździłem dwoma x-typami. oba 2.0d jeden 2004r drugi 2005r. i w obu czuję się duuuuużo lepiej niż w audi ale tak jak mówisz to tylko moja opinia i jeżeli będzie mi dane to następny będzie kotek [br]Dopisany: 07 Maj 2010, 20:37_________________________________________________Adaś mogłbyś się dowiedzieć czy ten typ od omegi z pracy może dać do siebie namiar? bo temu mojemu koledze się fura rozjechała i potrzebuje pomocy. jakby co to pisz na priv
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w Pasłęku tak? a mógłbyś mi adres podać Oj adresu nie podam ci dokładnie ale trafisz bez problemu: - wjeżdżasz ostatnim wjazdem jadąc siódemką od strony E-ga czyli tym jak miniesz Lotosa - jedziesz główną drogą z 0.5-1 km i po prawej stronie jest ta stacja, nie sposób nie zauważyć , jest przy samej drodze - nowa hala (jak dojedziesz do orlenu to przejechałeś za daleko z 200-300 m ). Oni tam pracują od 8-18. Wjeżdżasz IV wjazdem tak jak pokazuje strzałka:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dlatego biorę go pod uwagę bo na innego mnie nie stać :gwizdanie: Audi jest budowane na płycie podłogowej Passata co gorsza to samo jest w skodzie i co z tego ...nie uważam tego za jakiś plus w porównaniu z mondeo bo zawieszenie mondeo akurat uchodzi za wzór prowadzenia :gwizdanie: poza tym w jaguarze w zawieszeniu nic nie pasuje od mondeo bo kolega już próbował coś dopasować np: 1. drążki kierownicze ? nie pasują 2. wahacze z tyłu ? nie pasują 3. części w silniku niby TDCI oczywiście nie pasują więc panowie nie bądźcie krytykami jak nie mieliście z samochodem do czynienia nigdy jak niektórzy co uważają Golfa III za najlepszy samochód na świecie bo innymi nie jeździli. Kolega ma x-typa i jego ojciec ma i nie zrozumiecie tego dopóki się nie przejedziecie dla porównania z audi - 100 razy lepiej niż u nas :gwizdanie: aha a jak jaga można kupić za 2tys funtów to audi za ile jak u nas po niecałe 10tys zł "b6 angliki" handlarze sprzedają? w sumie to go już nie czuje [br]Dopisany: 07 Maj 2010, 09:48_________________________________________________ Przemek, pytałem na diagnostyce i na 18-stkach zrobią zbieżność bez problemu tak jak mówiłem za 60zł
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może i tak ale koleś ma włąśnie z takim środkiem jasnym a że wszystko w skórze to nic się nie brudzi więc nie jest tak źle a jasny robi nieziemskie wrażenie :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiek to jest mój typ odnośnie tego co bym chciał na następną furkę : http://moto.allegro.pl/item1027936084_jaguar_x_type_executive_2_2_diesel_150_km_zarejest.html tylko że ze środkiem z tego: http://moto.allegro.pl/item1020552968_leasing_do_przejecia_jaguar_x_type_diesel.html :gwizdanie:
-
[ALL] Podstawoe info o silniku,spalaniu ekslaptacji audi a4
http://www.motostat.pl/ tu sobie popatrz kolego, masz tam najbardziej realne dane a nie że ktoś ci napisze że jego 3.0 pali 8 w mieście :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Słuchaj ja myślałem że tak na 18 można by się zebrać ale możesz przecież dołączyć w trackie, nie ma problemu, no i narazie to jeszcze z nikim nie gadałem o konkretnym terminie tylko tak luźno z ludzmi czy są chętni... w środę idę do roboty to się konkretnie ugadam a my na spocie możemy wszystko ustalić
-
Konto w banku
podepnę się do tematu, a jak jest z tym zasilaniem co miesiąc ?? konieczne?? Oj nie jestem pewien bo mi to ryba bo wypłata wpływa co miesiąc. Musiałbyś się dowiedzieć bo nie jestem pewien...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
trzeba pomyśleć o to planuję w tym tygodniu zebrać jakąś ekipke i zagrać meczyk przy piwku :> wstępnie może w piątek?
-
Konto w banku
problemów nie, ale ? 1.za przelew do innego banku? płacisz, 2.za dostęp do konta przez internet? płacisz, 3.za wypłaty z innych bankomatów? płacisz, to samo za granicą. 4. za prowadzenie konta? płacisz To jest bank dla emerytów i rencistów którzy nie ufają niczemu co nie jest państwowe. W Aliorze wszystko to jest za darmo, naprawdę polecam.
-
[ALL B6] Wentylator od klimy
Opcja szukaj nie boli :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_rozpiska_bezpiecznikow-t59375.0.html
-
Konto w banku
Alior Bank. Wszystko za darmo, wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie za darmo itp. Trzeba mieć chyba jakiś tam wpływ każdego miesiąca ale tego nie jestem pewien.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mi kolano nie pozwala "Cheerlederki" z piwem też się przydadzą
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dzięki narazie nic nie potrzebuje mam nadzieje :gwizdanie: Mi pasuje 18.30 a nawet 18 jak było w zimę ale i 0,5h później też może być Dziewczyny muszą przytyć jeszcze po pół kilo to wtedy będzie je można zabrać. Wtorek mam wolny ale i tak siedzimy większość czasu w szpitalu. Ma ktoś ochotę na meczyk w kosza na dolince? Jakoś na dniach planuję ze znajomkami z roboty popykać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wszyscy pewnie na majówce dziś karmiłem laski tzn jedną ja drugą Żaneta, niby przez chwilę bo narazie są za słabe żeby same jeść z butelki ale trzeba już powoli przyzwyczajać. Wczoraj zmieniłem sobie olej na Motula Adaś na spocie jak damy radę to byśmy przestawili ten service z long lifa na standard i wkońcu wykasowali Service co? :gwizdanie: