Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Dzięki za propozycję Adaś, napewno skorzystam tylko najpierw chciałbym zlokalizować wszystkie które mogą być do wymiany co by raz zamówić u TOM77 chyba że u nas gdzieś na miejscu bardziej się opłaca? Ty gdzie kupowałeś? [br]Dopisany: 29 Maj 2010, 10:09_________________________________________________A może ty byś się podjął diagnozy dr Adadur ? :gwizdanie:
  2. Panowie chyba jedyne rozwiązanie to pojeździć z m-c jakimś innym słabszym autem żeby przez jakiś czas znowu się pocieszyć swoim
  3. No to teraz mnie załamałeś bo chciałem wymieniać dwa górne w ciemno ;( ....teraz będę chyba musiał poczekać aż stukanie się nasili żeby ustalić co to...
  4. popytam A od Toma77 nie bierzesz? zawsze też można pytnąć o cenę :gwizdanie: ja chyba będę zamawiał górne wahacze lewe bo czasem mam puknięcia przy skręcie w prawo no ale to jeszcze muszę zweryfikować bo narazie dwóch diagnostów mówi że all ok
  5. tylko znowu forda nie przytul nie ,nie z fordem to już nie chce mieć do czynienia A ja z chęcią bym sobie wrócił do focusa :gwizdanie: ps.mam już dziewczyny w domu od dziś :>
  6. Może cosik by ci ukraść jakiś zderzak lub kierownicę ? :gwizdanie:
  7. Maniusiek na co zmieniasz furę?
  8. łożysko też może być ale to na diagnostyce chyba by wykrył choć różnie to z nimi (diagnostami) bywa
  9. No całkiem całkiem
  10. To co może przekładka na za tydzień bo Grazny sam chyba nie będzie stał pod halą
  11. Nie wiem czy tylko tak napisałeś w liczbie pojedynczej ale pamiętaj że amortyzatory wymienia się tylko parami :gwizdanie:
  12. szybko kolega działa, brawo :oklaski:
  13. CO by nie mówić autko nie jest złe, jak dopracuje będzie silniczek rzeczywiście słabawy ale nie ma tragedii, jeździłem takim to na trasę słaby przy wyprzedzaniu ale na miasto nie jest źle poza tym w planach kolega napisał Rogala zrobi 140 i da rade
  14. Jak dla mnie to za jasne...Czy nikt nie może zrobić takich led bazując na ori tzn żeby wyglądały jak ori a świeciły jak te :gwizdanie:
  15. Mnie niestety nie będzie trafił się wyjazd z pracy do CH i wracam dopiero w piątek...
  16. Kiedyś od za mocnego dokręcenia korka spustowego lekko mi przyciekało, po odpuszczeniu przestało. Nie pamiętam jaka uszczelka tam była ale chyba też miedziana...
  17. Ja mam Presidenta, wcześniej miałem alana 102 i też nie mogę na niego powiedzieć złego słowa. Zmieniłem tylko dlatego że nie miał automatycznej blokady szumów. Jakbym miał zmieniać jeszcze raz to nie wiem czy bym to zrobił bo nie widzę za dużej różnicy...
  18. Nie no domyślam się że auto a ja znowu cię nie widziałem Wiecie co Pany? Zaczął mnie zastanawiać i denerwować ten inny odcień dokładki przedniego zderzaka u mnie i poszperałem na allegro i sami zobaczcie: Wszystkie auta w tym kolorze co mój i też mają inny odcień dokładki. Ciekawe co to jakoś blaknie inaczej od słońca czy ki ch...? Ja jestem już bliski pomalowania tego bo mnie to wkur...
  19. Ano byłem ty to mnie zawsze gdzieś wyczaisz
  20. Fajny furak.Gratki No ale jeszcze trochę pracy do s-lina cię czeka :gwizdanie: Powodzenia w modzeniu
  21. nie poznaliście? to moj traktorek
  22. W b6 ten krzyżak jest wymienialny? oj chyba nie...chyba że miałeś tak w jakimś poprzednim aucie. jezeli się myle to sorry...
  23. dziadek odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    tak ma być w tych silnikach PD.Nic szczególnego. Na tym forum już nie raz było.
  24. na pewno się przyłącze ale jak pisałem na gg to ten tydzień odpada To gg to nie moje bo ja w pracy mam zablokowane a jeden kolo ma zakombinowane i mu działa więc to było jego :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.