Treść opublikowana przez dziadek
-
[B5 AKN] Padła turbina
Daj mu wp.... ostro na jakims dłuższym odcinku, wiem że trochę będzie wstyd że chmura będzie z tyłu no ale innego sposobu chyba nie znajdziesz nie wspominając o wymianie wydechu... :gwizdanie:
-
[B7 BRB] Srebrny Avancik
Ja bym felgi zmienił na większe a te na zimę zostawił bo jak na mój gust to średnio to wygląda na tym aucie. Poza tym
-
[ALL B6] SPRĘZARKA KLIMATYZACJI
Jaaaaaa, to przeczytaj dokładnie te tematy co ci podałem to znajdziesz gdzie to kupić, ewentualnie możesz napisać do kolegi Bart-s gdzie kupował...trochę wysiłku wykaż...wystarczy że ci tematy na "tacy" podałem bo jest taka opcja na forum jak
-
[ALL B6] SPRĘZARKA KLIMATYZACJI
To masz chyba do starszych wersji http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t81803.0.html;msg916365;highlight=sprz%C4%99gie%C5%82ko+klimatyzacji#msg916365 a tu powinny być do twojej: strona 49 http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_a4_avant_19tdi_130km_sline-t33889.720.html strona 58 z nr łożyska: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_a4_avant_19tdi_130km_sline-t33889.810.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Też widziałem pod salonem VW w piątek...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W toyocie avensis było tak samo jak w audi czyli cały czas pracuje...tylko że ja miałem automatyczną nie ręczną..
-
[B5 AVG] Pęknięty pasek rozrządu
Znajomemu pekł w AFN-ie i zrobił to po znajomych więc prawie bez robocizny za około 2500. Wszystko zależy co się stało (co się z czym spotkało). U niego nie było tego dużo. Poza tym po naprawie to już nie jest ten sam silnik
-
[B6 AWX] Sprzęgiełko sprężarki klimatyzacji
A to niby co? http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t81803.0.html;msg916365;highlight=sprz%C4%99gie%C5%82ko+klimatyzacji#msg916365 Może zanim coś napiszesz to poszukaj najpierw na forum. Tu masz też do nowych typów kompresorów opisane przez kolegę Bart-S ale u ciebie chyba powien być jeszcze ten starszy: strona 49 http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_a4_avant_19tdi_130km_sline-t33889.720.html strona 58 z nr łożyska: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_a4_avant_19tdi_130km_sline-t33889.810.html
-
[ALL] Auto po powodzi
ale np za pedałami tam gdzie jest krzyżak kolumny kierownicy może wsadzić palec i pomacać pod wykładziną czy nie mokro...tak samo w innych miejscach gdzie jest możliwość odgięcia wykładziny...
-
Lepsze zdjęcia mojej A4 1.9 tdi
Na seryjnych gratach? Super jak tak...Masz jakiś wykres czy tylko ktoś ci powiedział że 185KM? :gwizdanie: Fajny kolorek i fela
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kupiłem wszystkie dolne i łączniki bez końcówek. Górne niby mają być dobre. TRW nie daje śrub więc muszę kupić a te co TOM77 miał na sklepie to on sam ich nie polecał więc lipa. Grazny narazie górne sobie odpuściłem :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No dobra ale gdzie? W normalnym sklepie motoryzacyjnym?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adadur gdzie ty kupowałeś i ile płaciłeś za śruby do wahaczy jak wymieniałes?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie zamawiam na dniach zawiechę od Toma77 jakby ktoś chciał się podłączyć...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to mam do wymiany w/g diagnosty wahacze: dwa dolne lewe i jeden prawy i się chyba rzucę i wszystko wymienię żeby spokój był
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
sorry przejęty zdarzeniem byłem :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Mój S-line
NIe no ja tylko wyrażam swoją opinie że do jasnych kolorów mi się bardziej podoba grill z ramką w chromie ale przecież to twój samochód i jak będzie to twoja sprawa
-
[B6 AWX] Mój S-line
Fajna furka fotele to właśnie takie były w b6 S-line czyli półskóry z alcantarą chyba Nie wiem czemu ale jakoś mi się ten grill czarny do tego koloru nie podoba ( tzn bez obramówki chromowanej) ale oczywiście to mója opinia...no i w ralu może się lepiej prezentuje... bezawaryjności życzę...
-
[B6 AWX] Mój S-line
A zdjęcia?
-
Combo-Lotuś robol do roboty 1.7 ISUZU
ale zwróć uwagę że to jest osobówka...
-
[ALL B5] Stukanie w kolumnie
Stuka lub przestaje w momencie zmiany kół z tego co piszesz to chyba logiczne co jest powodem - koła na których stuka :gwizdanie: (felgi krzywe lub opony dobite tzn np z guzami)
-
Audi a4 b6 Sedan By luke 2001/02 130 ps
Może być ciężko, auta mają podobne osiągi do 100km/h no chyba że później będzie lepiej...
-
[ALL] Tuleje poliuretanowe do zawieszenia przód -czy ktoś zakładał
No dobra, niby super sprawa ale pierwszy raz słyszę żeby dało radę same tuleje wymienić w naszych wahaczach
-
[A4 B6] Jaki olej przebieg 240 tyś
Panowie nie spierajcie się co do marki oleju. Każdy ma swoją markę. Prawdą jest że Castola czy Mobila bardzo łatwo kupić podrabianego bo dużo tego jest. Motul nie jest rozlewany w kraju cwaniaków i oszustów czyli w Polsce to to jest jego największy plus. Ważne żeby kolega zalał syntetyka z normą 505.01 a czy to będzie 5W40 czy 5W30 to już wielkiej różnicy nie robi. Tylko jak zalejesz 5W30 to nie daj się namówić komuś żeby robić wymiany co 30k km czyli long life bo to druga droga żeby ud***ć turbinę...
-
[A4 B6] Jaki olej przebieg 240 tyś
Nie no dzik też może być [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 14:46_________________________________________________ Przereklamowane? gdzieś ty widział reklamy Motula poza tym jest temat na forum apropos opini użytkowników o Motulu wystarczy poczytać i nie opierać się tylko na mojej czy Zimnego.... opini...