Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. panowie narazie tylko wystawiłem ogłoszenie. wątpię że ktoś się znajdzie kto doceni mały, prawdziwy przebieg bo ludzie wolą kupić takie ze "170k" na blacie za 35 tys. zł więc najprawopodobniej szybko nic się u mnie nie zmieni. jezeli już to i tak przed kupnem bym robił przymiarki ( kupował bym z wózkiem w ręku).
  2. No właśnie 3.0 i 2.7 tdi Vaga mi się nie podoba i napisałem że to już nie to co 1.9. Volvo to mi się s60 podoba ale też małe w środku jest a kombi nie chce bo jak pisałem Audi jeszcze jakoś wygląda a inne "karetki" reczej odpadają :gwizdanie:
  3. Nie wiem, jakoś mi się nie widzi i te silniki tdi to już nie 1.9
  4. chciałbym, no ale niestety chyba jeszcze nie tym razem. ja bym chciał 2.2d a one są w za młodych rocznikach i mnie nie stać. Jeszcze BMW E60 bym brał pod uwagę no ale będzie ciężko sprzedać tego za cenę jaką bym chciał a taniej mi sie nie opłaca więc najprawdopodobiej jeszcze pojeżdżę a4-ą do czasu aż się "zamortyzuje" . Poza tym musiałbym jeszcze zrobić przymiarki czy mi wózek wejdzie do bagażnika bo kombi jakoś nie chcę. Audi Avant jeszcze jakoś wygląda ale jag lub bmw już mi się nie widzi w kombi.
  5. to jest wymówka dla żony (że przydałoby się większe auto, nie takie twardye), ale prawdę mówiąc, co innego mi chodzi już po głowie
  6. jaka za***ista fura ale coś mało chce
  7. No ja wychodzę z innego założenia bo przy moim szczęściu jak coś zaniedbam to na bank pierd..nie , no ale każdy robi jak uważa. Ja dałem taką cenę bo tak jak mówisz mi się nie opłaca taniej sprzedać i tyle
  8. no w porównaniu do benzynki tak
  9. nie no nie ma problemu tylko że jak policzysz to co napisałem wyżej (a musisz to zrobić jak kupujesz auto używane) to ten czarny wyjdzie to samo plus dolicz program więc chyba nie jest taka przesadzona , no chyba że utargujesz sporo no i o 100tys km wcześniej będzie musiał zrobić w nim jakieś tam rzeczy niż ja Może na tego spójrz jak szukasz czegoś tańszego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=147871.0
  10. no to super dolicz rozrząd + oleje i inne duperele co zawsze po kupnie musisz zrobić i ci wyjdzie ponad 45k, no ale zawsze możesz powiedzieć że kupiłeś za 42 a nie 45 nie? nie do b8 ale do BMW E60 raczej jakby się udało sprzedać no ale jak nie to będę musiał pojeździć tym dłużej bo prezentów przyszłemu nabywcy raczej bym nie chciał robić
  11. no wiem no ale cóż takie życie, przemęczę się najwyżej bo nie chcę tyle stracić ot tak
  12. no to ja sobie nią pojeżdżę bo w ciągu trochę ponad pół roku nie jestem w stanie zaakceptować straty ponad 8k zł chyba że ktoś doceni rzeczywisty przebieg 102tys km bo młody nic o tym nie pisze :gwizdanie:
  13. rozsądną dla mnie czy dla ciebie ? Nie no 50 to nie, ale jak się ktoś znajdzie za 45k to oddam no bo tak: -kupiłem ją za 44k w sumie; -zrobiłem rozrząd i inne duperele co się po kupnie wymienia - 1700; -wahacze i amory i teraz klocki 1650 nie licząc robocizny; więc za 45 jeszcze zdzierżę tę stratę kasy, ale niżej to nie sprzedaje
  14. Wiecie co? Ta moja wymiana wahaczy i amorów była na darmo czyli 1500zł w plecy myślałem że zaje.ie tego diagonstę jak się to okazało. Skrzypiały gumy na stabilizatorze za 16zł kpl. Maniusiek mi gadał o sprzedaży i ostatnio coraz cześciej mi to chodzi po głowie bo zaczyna być ciasno dla naszej 4-ki. Chyba wystawię ogłoszenie dla sprawdzenia czy znajdzie się ktoś co da tyle ile bym chciał bo za***iście mi się nie opłaca teraz sprzedawać...
  15. Bartek jak tylko będę miał czas i możliwość to sprawdzę nr ale jak macałem od góry to na 100% mam tam jakąś śrubę na środku...[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 21:34_________________________________________________ Ostatnio niepotrzebnie zainwestowałem 1500zł w OOOO. Wymieniłem dolne wahacze i amory z przodu bo tak stwierdził diagnosta że to jest powód skrzypienia . Po wymianie dalej skrzypiało a okazało się że wystarczyło zmienić gumy na stabilizatorze za 16zł.
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=146468.0
  17. dziadek odpowiedział(a) na sahipp temat w 1.9TDI
    sorry że nie o wymianie silnika ale sprawdzałeś czy ci się nie przegrzewa? ale nie na wskaźniku na desce rozdzielczej bo on akurat może być padnięty. Przecież uszczelka sama z siebie nie będzie padać ot tak sobie...
  18. pewnie że ma, ale oczywiście trochę, nie to żeby się trzeba było siłować z kierownicą...
  19. A zapomnieliście koledzy o rodzimej firmie? Audi A6 Allroad. Da radę z takimi zadaniami jak kolega wymaga...
  20. w 2003 chyba była zmiana ale zawsze ktoś wcześniej sam mógł sobie zmienić. Poza tym zmień opis auta bo coś nie halo...
  21. ode mnie kaska też poszła, sorry za dwa dni zwłoki. pzdr
  22. o to super a co do tego mocowania dobrze wiedzieć bo na forum też znajdowałem tylko opisy do b5. bezstukowej jazdy życzę. pzdr
  23. dziadek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    No to taki sobie, ja mam 0...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.