Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
panowie narazie tylko wystawiłem ogłoszenie. wątpię że ktoś się znajdzie kto doceni mały, prawdziwy przebieg bo ludzie wolą kupić takie ze "170k" na blacie za 35 tys. zł więc najprawopodobniej szybko nic się u mnie nie zmieni. jezeli już to i tak przed kupnem bym robił przymiarki ( kupował bym z wózkiem w ręku).
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No właśnie 3.0 i 2.7 tdi Vaga mi się nie podoba i napisałem że to już nie to co 1.9. Volvo to mi się s60 podoba ale też małe w środku jest a kombi nie chce bo jak pisałem Audi jeszcze jakoś wygląda a inne "karetki" reczej odpadają :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie wiem, jakoś mi się nie widzi i te silniki tdi to już nie 1.9
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chciałbym, no ale niestety chyba jeszcze nie tym razem. ja bym chciał 2.2d a one są w za młodych rocznikach i mnie nie stać. Jeszcze BMW E60 bym brał pod uwagę no ale będzie ciężko sprzedać tego za cenę jaką bym chciał a taniej mi sie nie opłaca więc najprawdopodobiej jeszcze pojeżdżę a4-ą do czasu aż się "zamortyzuje" . Poza tym musiałbym jeszcze zrobić przymiarki czy mi wózek wejdzie do bagażnika bo kombi jakoś nie chcę. Audi Avant jeszcze jakoś wygląda ale jag lub bmw już mi się nie widzi w kombi.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to jest wymówka dla żony (że przydałoby się większe auto, nie takie twardye), ale prawdę mówiąc, co innego mi chodzi już po głowie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jaka za***ista fura ale coś mało chce
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No ja wychodzę z innego założenia bo przy moim szczęściu jak coś zaniedbam to na bank pierd..nie , no ale każdy robi jak uważa. Ja dałem taką cenę bo tak jak mówisz mi się nie opłaca taniej sprzedać i tyle
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no w porównaniu do benzynki tak
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie no nie ma problemu tylko że jak policzysz to co napisałem wyżej (a musisz to zrobić jak kupujesz auto używane) to ten czarny wyjdzie to samo plus dolicz program więc chyba nie jest taka przesadzona , no chyba że utargujesz sporo no i o 100tys km wcześniej będzie musiał zrobić w nim jakieś tam rzeczy niż ja Może na tego spójrz jak szukasz czegoś tańszego http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=147871.0
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to super dolicz rozrząd + oleje i inne duperele co zawsze po kupnie musisz zrobić i ci wyjdzie ponad 45k, no ale zawsze możesz powiedzieć że kupiłeś za 42 a nie 45 nie? nie do b8 ale do BMW E60 raczej jakby się udało sprzedać no ale jak nie to będę musiał pojeździć tym dłużej bo prezentów przyszłemu nabywcy raczej bym nie chciał robić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no wiem no ale cóż takie życie, przemęczę się najwyżej bo nie chcę tyle stracić ot tak
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to ja sobie nią pojeżdżę bo w ciągu trochę ponad pół roku nie jestem w stanie zaakceptować straty ponad 8k zł chyba że ktoś doceni rzeczywisty przebieg 102tys km bo młody nic o tym nie pisze :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
rozsądną dla mnie czy dla ciebie ? Nie no 50 to nie, ale jak się ktoś znajdzie za 45k to oddam no bo tak: -kupiłem ją za 44k w sumie; -zrobiłem rozrząd i inne duperele co się po kupnie wymienia - 1700; -wahacze i amory i teraz klocki 1650 nie licząc robocizny; więc za 45 jeszcze zdzierżę tę stratę kasy, ale niżej to nie sprzedaje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wiecie co? Ta moja wymiana wahaczy i amorów była na darmo czyli 1500zł w plecy myślałem że zaje.ie tego diagonstę jak się to okazało. Skrzypiały gumy na stabilizatorze za 16zł kpl. Maniusiek mi gadał o sprzedaży i ostatnio coraz cześciej mi to chodzi po głowie bo zaczyna być ciasno dla naszej 4-ki. Chyba wystawię ogłoszenie dla sprawdzenia czy znajdzie się ktoś co da tyle ile bym chciał bo za***iście mi się nie opłaca teraz sprzedawać...
-
[B6 AVF] W końcu mogę pokazać moje 4XO. Sprzedana i nowy nabytek na stronie 2
Bartek jak tylko będę miał czas i możliwość to sprawdzę nr ale jak macałem od góry to na 100% mam tam jakąś śrubę na środku...[br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 21:34_________________________________________________ Ostatnio niepotrzebnie zainwestowałem 1500zł w OOOO. Wymieniłem dolne wahacze i amory z przodu bo tak stwierdził diagnosta że to jest powód skrzypienia . Po wymianie dalej skrzypiało a okazało się że wystarczyło zmienić gumy na stabilizatorze za 16zł.
-
[ALL B7] Centralny nie zamyka klapy wlewu paliwa:(
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=146468.0
-
[B5 AFN] Wymiana silnika
sorry że nie o wymianie silnika ale sprawdzałeś czy ci się nie przegrzewa? ale nie na wskaźniku na desce rozdzielczej bo on akurat może być padnięty. Przecież uszczelka sama z siebie nie będzie padać ot tak sobie...
-
[B5 ARG] Wspomaganie kierownicy a opony
pewnie że ma, ale oczywiście trochę, nie to żeby się trzeba było siłować z kierownicą...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wow w co on tak przykurzył ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
oj trza się logować
-
Lekkie terenowe auto do 35 tysięcy
A zapomnieliście koledzy o rodzimej firmie? Audi A6 Allroad. Da radę z takimi zadaniami jak kolega wymaga...
-
[ALL B6] Wycieraczki :)
w 2003 chyba była zmiana ale zawsze ktoś wcześniej sam mógł sobie zmienić. Poza tym zmień opis auta bo coś nie halo...
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
ode mnie kaska też poszła, sorry za dwa dni zwłoki. pzdr
-
[B6 AWX] Stukanie na nierównościach
o to super a co do tego mocowania dobrze wiedzieć bo na forum też znajdowałem tylko opisy do b5. bezstukowej jazdy życzę. pzdr
-
[B6 AVF] Nierówna praca na wolnych obrotach
No to taki sobie, ja mam 0...