Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. S-type mi się średnio podoba no chyba że po liftingu w dieslu 2,7 S-typem nigdy nie jechałem ale ogólnie nie robi na mnie jakiegoś tam wrażenia...kiera tak jak mówisz trza się przyzwyczaić lub lubić takie coś bo domyślam się że jak kiera drewniana to śliska itp...no a wygląd rzecz gustu :gwizdanie: Co do benzyny to się nie wypowiem , ale ogólnie zauważyłem że raczej już nigdy nie kupię, człowiek się do gnoju przyzwyczaja a później wsiądzie do benzyny i się dziwi jak ciśnie przy 2tys obrotów że to nie jedzie a taka prawda że nie jedzie... Ja nie wiem chyba w benzynie musiałoby być z 300-400KM żeby to jakoś ciągnęło od dołu[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 09:18_________________________________________________Panowie zlociarze :gwizdanie: jak się spotykamy jutro? Ja jestem za Statoilem na obwodnicy punkt 10.00
  2. No wiesz? Jag kombi? toć to profanacja, ja nie wiem co oni sobie myśleli wprowadzając te kombi ja bym się wstydził nawet powiedzieć że mam jaguara kombi a co dopiero nim jeździć [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 07:56_________________________________________________ Golfa szukaj, jakoś te skody mi się nie widzą....
  3. jak nic nie będzie to bierz coś na handel coby wyjazd nie na darmo poszedł nawet jakbyś miał wyjść na zero, no ale zawsze tam parę groszy przytulisz... ps. jak tam dziś droga do pracy? daleko wogóle masz?
  4. Nom ba z tego co patrzyłem na mobile.de to z przebiegiem poniżej 125k km to za 45k zł ciężko znaleźć...[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 12:45_________________________________________________Adaś to to był ostatni spocik twojej niuni u nas w EB :gwizdanie:
  5. spokojnie 70% wiem : - wahacze nowe - ciśnienie sprawdzone i ustawione na takie jak podaje specyfikacja chcę reklamować obojętnie na co oby mi uznali a chcę wydruk żeby nie było wątpliwości i obyło się bez użerania z nimi :gwizdanie: Amorek został zamontowany w warsztacie gdzie robią to nie pierwszy raz i nigdy nie było problemu i odboje też są nowe. Powtarzam jeszcze raz !!!!!!!!!! Dziękuję za dobre rady. Jeżeli nie masz wydruku to nie pisz niepotrzebnie w tym temacie... Czy to tak trudno pojąć? :wallbash:
  6. Dla nas by było dobrze na parkingu Auchana, ewentualnie Matarnia :gwizdanie:
  7. w/g mnie to nie masz się czym przejmować z tym dymieniem, wiadomo że jak mu z postoju depnąłeś w podłogę to zanim turbina wstała to musiał zakopcić szczególnie 2,5tdi bo 1.9 takich bąków nie puszczają raczej, za to później jak już wyjechałeś na drogę i tez chyba w miarę przycisnąłeś to już tylko leciutko przydymił...
  8. podstawowa zaleta: brak problemów z zawieszeniem jak coś puka to wymieniasz tulejki - całość pewnie z 200zł i następne 200tys km spokój
  9. No ja takiego czegoś nie zniose, nie po to mam auto za ponad 40k żeby mi coś pukało :gwizdanie:
  10. No jak nie jak tak tylko mam nadzieję że znowu sam nie będę stał :gwizdanie:
  11. Ja na to, że ktoś kiedyś mądrze powiedział że nie jesteś w stanie odczuć tego wzrostu awaryjności. Np. Zamiast przebiegu 500tys km zrobisz 470tys km. Źle odczytałeś wypowiedź ludzi z Tune-up program zrobiony z głową nie zrobi krzywdy silnikowi... nie bój się i rób nie ty pierwszy nie ostatni. Nie jeden już "pyknął" z wiruskiem 100k km.
  12. Dobra Panowie dzięki za opinie i sorry za bezpośredniość ale interesuje mnie wydruk a nie czy to jest normalne czy nie...amorek mi puka i nawet jeżeli skuteczność jest dobra to chcę zareklamować a najprościej będzie z wydrukiem
  13. 235x45x17 , amorki Sachs
  14. no dobra a co w przypadku ich stukania? na starych nie stuka na nowych stuka ponawiam prośbę...
  15. Witam, Może ma ktoś wydruk skuteczności amortyzatorów ale taki na 40-50%. Potrzebuję takiego gdyż chcę wysłać nowo kupione na gwarancję. Nowe mają 58% co jest kpiną. Tom77 mówi że producent uzna to jeszcze za normę i że nie ma co wysyłać, ale taki myk z wydrukiem by przeszedł. Proszę o info jakby ktoś coś takiego miał. pzdr
  16. No problemo, dużych przyrostów życzę
  17. Chciała jakiś sweterek kupić no ale jest wyrozumiała a może Patryk twoja też chce to wstąpimy do Galerii na hamburgera
  18. no wyjeżdżamy z Elbląga chyba? [br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 16:22_________________________________________________a sorry... nebraska też jedzie nebraska dojedzie do EB np Statoil na obwodnicy i startujemy Żaneta jeszcze chciała do Galerii po drodze zajechać ale mam nadzieję że wybiłem jej to z głowy
  19. 2.0 DTI tym bardziej bo tez występują
  20. hehe i mówi to użytkownik wielowahacza audi gdzie w fordzie jest tak samo czyli jak wymienisz na markowej firmy produkty to masz spokój tak samo jak w audi a sypie się jak założysz podróby za grosze. Ja miałem focusa i jestem za nim, kupiłbym go jeszcze raz: miejsca jest więcej w środku niż w audi a4 a żeby nie było OT to w mondeo zresztą jak i w vectrze to wogóle można na leżąco jeździć w porównaniu z a4. A co do designu w środku to już rzecz gustu, mi się może podobać tobie nie, prawda? :> Ogólnie, wydaje mi się że najwięcej opinii o fordach wyrażają ci co ich nie mieli a coś tam słyszeli od "wujka" itp. I w taki sposób właśnie powstają jakieś głupie wierszyki o samochodach na "F". Oczywiście nie mówię tu o tobie Adaś. A to co napisał jedrekx szacunek Ja vectry nie miałem więc nie mam porównania, dlatego wypowiadam się jedynie o Fordach :gwizdanie:
  21. w focusie tddi jest pasek rozrzadu i w mondeo tez pewnie jest, tylko sie go wymienia co 150kkm albo co 5 czy 10 lat, nie pamietam Pasek jest w Tdci a Tddi ma łańcuch Cytat z forum forda " Tddi ma łancuch. Lancucha raczej sie nie wymienia, nie ma takiej koniecznosci." http://www.ford-esklep.pl/index.php?cat_id=635 właśnie że TDCI ma łańcuch, nie wiem jak TDDI 2.0 ale w focusie 1.8 TDDI jest na bank pasek bo miałem takie auto. [br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 10:44_________________________________________________ Adaś sorry ale miałeś kiedyś forda ? nie chodzi mi o eskorta, fieste, czy sierre lub stare mondeo tylko o focusa lub te nowsze mondeo. Bardzo porządne auta tylko trza zwrócić uwagę na ranty drzwi i tylną klapę. Focusem mi się lepiej niż Audi jeździło, poważnie.
  22. Potwierdzam gifty są jak najbardziej, ja miałem 348,3 :gwizdanie:
  23. Co do silników diesla w Mondeo to 2,2 155KM jest pozbawiony wady wtrysków, są innego rodzaju i nie padają tak jak w 2.0, z osprzętem nie wiem czy były jakieś zmiany...
  24. kolego zamiast wstawiać wyśmiewające emoty, przejżyj dział o tuningu do którego ci dałem linka. Masz tam wyszczególniony (pogrubiony) pierwszy temat "Dobrzy chiptunerzy" gdzie jest odpowiedź na twoje pytanie. Zresztą pytałeś o dobrych tunerów a ja ci wkleiłem linka do tune-up więc ... :gwizdanie: Trochę własnej inicjatywy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.