Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. no właśnie widziałem że ledwo co na kołach stał
  2. o to ty nie potrzebujesz to do mnie przełożymy no siedzenia są gicior jak takie jak u mnie te szybki z tyłu to się czasem przydają w elektryce no ale cóż trudno się mówi jak nie ma, ja jak szukałem to był dla mnie priorytet...choć od porodu dziewczynek ani razu tego nie użyłem
  3. a wew też s-line? a i nie pamiętam czy listwy dolne na drzwiach miał s-linowe?
  4. No to namierzyłem Adasiowego s-lina dziś na mieście :gwizdanie: a się nie chwali na forum chłopina... ps. Adaś, nie czarny? łeeeee
  5. Na 15W40 to i turbina w d*pę dostanie no i ciężej ci będzie zapalał w mrozy jak ten zastygnie Do TDI to już o 10W40 mówią że źle a tu mineral
  6. Jeszcze z 45 minut i spadam ... faktycznie zdrzemnę się :> Kuzyn w nocy jechał do PL fordem Mondeo CDTI (2006r.) i mu kontrolka (spiralka) wyskoczyła :doh1: i dzwoni co to może być czy może jechać ... to mu mówię kup se chłopie audi :th: TDCI jakby co :gwizdanie: i odczepić się od Forda ja miałem i mi żadne spiralki nie wyskakiwały
  7. Tak jak masz teraz jest ok. Sprawdzanie następuje po naciśnięciu przycisku z takim kluczem do śrub. Może miałeś go jakoś zakleszczonego ze zawsze sprawdzał bo nie orientuję się czy można tak ustawić żeby zawsze sprawdzał...
  8. fajne fele a co do lamp to się zgadzam z przedmówcami :gwizdanie:
  9. Klocki: ruch góra, dół. Spróbuj ruszyć do tyłu i zahamować, później do przodu i zahamować. Pewnie usłyszysz to stukanie jak klocek ma za duży luz w jarzmie (chyba tak to się nazywa ).
  10. ja mogę się wybrać jak ktoś przyjedzie...
  11. Śliczna ,ale pewnie dlatego że zdjęcia zrobione przez jakiegoś magika... :gwizdanie:
  12. Widzieli? http://moto.wp.pl/kat,121,title,Nowe-Superby-z-wideoradarami,wid,12685621,wiadomosc.html
  13. Silnik ma lżej jak jest wciśnięte sprzęgło dlatego silnik zapalamy na wciśniętym sprzęgle, szczególnie zimą ale nie wiem czy normalnie jest się w stanie to odczuć tak jak ty to piszesz....
  14. Pewnie mają na mysli boxa że jak będziesz jechał na przegląd to sobie odłączysz i wtedy nie wykryją...no ale box nie jest polecany przez ludzi co trochę mają o tych rzeczach pojęcia... ps: chyba coś pokręciłeś w swoim opisie...BLB w B8?
  15. o proszę, a jakieś dane? i co z Awdi?
  16. 35 zł - 15 min na szczęście obyło się bez kontuzji... Grzesiek nie wiem jak było na początku ale coś mówili że nowe gokarty teraz są ale powiem że wk***ia mnie to że niektóre karty są słabsze i nie ma 100% rywalizacji... Jak ktoś ma okazję to niech sobie spróbuje w Gdańsku Oliwie - dla mnie tam narazie tor rządzi...
  17. Panowie, gokarty całkiem całkiem. W Gdańsku w OLiwie są lepsze ale tu nie jest źle...Można jakiegoś spota zrobić tam :gwizdanie:
  18. Ja o 18 jade na gokarty więc nie wiem jak się wyrobię...
  19. W końcu wziąłem do ręki aparat i patrze a tu Morze Bałtyckie o zachodzie słońca na tle Adasia :gwizdanie:
  20. z tego co wiem to w S70 były te silniczki rzędowe z Audi. S60, S80 mają już silniki volvo D5...zresztą też bardzo udane...
  21. To dobrze że sobie pogadały, jak się spotkamy następnym razem można będzie iść na piwko i pogadać o twoich nowych modach a one się "zajmą sobą"
  22. i nawzajem... może kiedyś odwiedzę was razem z laskami jak trochę podrosną... a i jeszcze raz sorry za tą wpadkę przy Gosi wiesz na jaki temat...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.