Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no właśnie widziałem że ledwo co na kołach stał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o to ty nie potrzebujesz to do mnie przełożymy no siedzenia są gicior jak takie jak u mnie te szybki z tyłu to się czasem przydają w elektryce no ale cóż trudno się mówi jak nie ma, ja jak szukałem to był dla mnie priorytet...choć od porodu dziewczynek ani razu tego nie użyłem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a wew też s-line? a i nie pamiętam czy listwy dolne na drzwiach miał s-linowe?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to namierzyłem Adasiowego s-lina dziś na mieście :gwizdanie: a się nie chwali na forum chłopina... ps. Adaś, nie czarny? łeeeee
-
[B5 AHU] Mobil 15w40 w 1.9 tdi (dobrze czy żle?)
Na 15W40 to i turbina w d*pę dostanie no i ciężej ci będzie zapalał w mrozy jak ten zastygnie Do TDI to już o 10W40 mówią że źle a tu mineral
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jeszcze z 45 minut i spadam ... faktycznie zdrzemnę się :> Kuzyn w nocy jechał do PL fordem Mondeo CDTI (2006r.) i mu kontrolka (spiralka) wyskoczyła :doh1: i dzwoni co to może być czy może jechać ... to mu mówię kup se chłopie audi :th: TDCI jakby co :gwizdanie: i odczepić się od Forda ja miałem i mi żadne spiralki nie wyskakiwały
-
[ALL B6] System automatycznego testowania
Tak jak masz teraz jest ok. Sprawdzanie następuje po naciśnięciu przycisku z takim kluczem do śrub. Może miałeś go jakoś zakleszczonego ze zawsze sprawdzał bo nie orientuję się czy można tak ustawić żeby zawsze sprawdzał...
-
Mój Wehikuł 2,5TDI 150KM
fajne fele a co do lamp to się zgadzam z przedmówcami :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Dziwne głośne stukanie przy ruszaniu
Klocki: ruch góra, dół. Spróbuj ruszyć do tyłu i zahamować, później do przodu i zahamować. Pewnie usłyszysz to stukanie jak klocek ma za duży luz w jarzmie (chyba tak to się nazywa ).
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja mogę się wybrać jak ktoś przyjedzie...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Śliczna ,ale pewnie dlatego że zdjęcia zrobione przez jakiegoś magika... :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Widzieli? http://moto.wp.pl/kat,121,title,Nowe-Superby-z-wideoradarami,wid,12685621,wiadomosc.html
-
[B5 1Z] Przy wciśniętym sprzęgle silnik lepiej wchodzi na obroty na jałowym
Silnik ma lżej jak jest wciśnięte sprzęgło dlatego silnik zapalamy na wciśniętym sprzęgle, szczególnie zimą ale nie wiem czy normalnie jest się w stanie to odczuć tak jak ty to piszesz....
-
[ALL] Chip a v-tech
Pewnie mają na mysli boxa że jak będziesz jechał na przegląd to sobie odłączysz i wtedy nie wykryją...no ale box nie jest polecany przez ludzi co trochę mają o tych rzeczach pojęcia... ps: chyba coś pokręciłeś w swoim opisie...BLB w B8?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o proszę, a jakieś dane? i co z Awdi?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
35 zł - 15 min na szczęście obyło się bez kontuzji... Grzesiek nie wiem jak było na początku ale coś mówili że nowe gokarty teraz są ale powiem że wk***ia mnie to że niektóre karty są słabsze i nie ma 100% rywalizacji... Jak ktoś ma okazję to niech sobie spróbuje w Gdańsku Oliwie - dla mnie tam narazie tor rządzi...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie, gokarty całkiem całkiem. W Gdańsku w OLiwie są lepsze ale tu nie jest źle...Można jakiegoś spota zrobić tam :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Czy będzie mniejsza dynamika?
Nie odczujesz tej zmiany...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja o 18 jade na gokarty więc nie wiem jak się wyrobię...
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
W końcu wziąłem do ręki aparat i patrze a tu Morze Bałtyckie o zachodzie słońca na tle Adasia :gwizdanie:
-
[INNE] AEL czyli rzędowy 2,5 TDI 140 KM
z tego co wiem to w S70 były te silniczki rzędowe z Audi. S60, S80 mają już silniki volvo D5...zresztą też bardzo udane...
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
To dobrze że sobie pogadały, jak się spotkamy następnym razem można będzie iść na piwko i pogadać o twoich nowych modach a one się "zajmą sobą"
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wczoraj daliśmy du.y
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
i nawzajem... może kiedyś odwiedzę was razem z laskami jak trochę podrosną... a i jeszcze raz sorry za tą wpadkę przy Gosi wiesz na jaki temat...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Będzie dzisiaj kto na spocie?