Treść opublikowana przez dziadek
-
[AEY] Golf 1.9SDI dużo pali i dymi na siwo
Jak dla mnie kąt wtrysku źle ustawiony
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ale widziałeś że wyszło po sprawdzeniu historii że w Niemczech w 2008 był lakier odświeżany w ASO?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
sorry ale z tego co pamiętam to proponowałeś 41 :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jakieś Mitsubishi lancer lub galant
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o kurde wydało się
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a4-ka poszła za 42,500 a do tej trza było prawie 18 dorzucić ale nie mów nikomu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak to nie? wczoraj w dresie do sklepu jechałem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bizenon... w środku muszę zrobić jakieś zdjęcie bo to co było w ogłoszeniu to kupa Z takich interesujących rzeczy ma: - skórę + grzanie stółków - navi - choć płyta tylko na EU zachodnią ale już się wziąłem za poszukiwania wschodu - uruchamianie bez kluczykowe tzn przycisk start&stop - klima auto bo nie wszystkie mają - tempomat - czujnik deszczu i ponoć zmierzchu ale nie wiem jak to działa bo też xenon w dzień świeci ( może słabiej czy jaki grzyb?) Chyba all bo przecież nie napiszę o wspomaganiu kierownicy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kupiłbym bo zawsze chciałem mieć starego mietka, no ale to narazie marzenia jeżeli chodzi o drugie auto do dłubania [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:40_________________________________________________ no te felgi szału nie robią ale na zimę jak znalazł. Na wiosnę muszę coś bardziej rzucającego się w oczy znaleźć..,
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mam narazie tylko fotki z ogłoszenia: [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:16_________________________________________________Ty Patryk a skąd ty tego mietka wytrzasnąłeś?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
hehe, u nas jak tą E7 robią to już całe Pasłękowo dwa razy bez neta z TP było bo światłowód porwali :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pewnie tak , też tak pomyślałem bo kto jak komu jak komu ale chyba 70 autek OOOO w jednym miejscu byśmy nie przeoczyli [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:00_________________________________________________ nie mam kiedy bo teraz szybko ciemno a pozatym brudas już przyjadę na spota ale za tydzień dopiero chyba co? Adaś!! gdzie plan?
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
byłem na jeździe próbnej jagiem XF 2.7d biturbo i podczas jazdy przy pewnych obrotach coś w drzwiach pasażera delikatnie świerczało ale naprawdę trzeba było się wsłuchać - ja to słyszałem. Jak się zapytałem babeczki to strzeliła dąsa że ona nic nie słyszy
-
[ALL B8] Jakość wykonania najnowszej A4 - fakty i mity dotyczące nadwozia B8...
Panowie moje skromne zdanie: Jeden może zauważać pewne rzeczy inny nie. Ja nie mam doświadczenia z B8 ale może być taka sytuacja że jednemu z was pewien dźwięk może przeszkadzać a drugi może go wogóle nie słyszeć choć on występuje... Przykładowo ja w aucie jestem wyczulony bardzo na wszystkie dźwięki. Wielu osobom jak próbuje zaprezentować o co mi chodzi jak mi coś trzeszczy w aucie to oni nic nie słyszą dopóki im konkretnie nie wskażę w momencie wystąpienia tego dźwięku. Dopiero wtedy ich olśniewa "aaaaaa" i się dziwią że ja to słyszę. Ci co mnie znają wiedzą o czym mówię (jadąc na zlot ogólnopolski zdjąłem naszą flagę forumową bo mi furczała :gwizdanie:). Tak więc może kolega coś słyszy, co wam może nie przeszkadza i nie zwracacie na to uwagi. Dodam, żeby nie było wielkiego OT, że faktem jest iż motoryzacja schodzi na psy i jakość spada, miejmy nadzieję że kiedyś się opamiętają chociaż niektóre marki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ponoć coś takiego było no ale dziwne że u nas na forum nic o tym nie było i skąd w eb taka akcja zorganizowana na tyle fur jak na spoty przyjeżdżają 3 auta, więc trochę się zdziwiłem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Słyszał kto o jakimś zlocie około 3 tyg temu , ponoć 70 aut na bulwarze? oczywiście mówię o audi tylko nie wiem jaki model...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jakoś damy radę, bagażnik jest większy niż w a4 avant choć jeszcze nie mierzyłem się z wózkiem czy nadkola nie będą przeszkadzać no ale w ostateczności i tak niedługo będziemy zmieniać wózek :gwizdanie: 1660kg - masa własna, no niby w/g danych tech ma do 100-ki 8.1s ale w porównaniu do mojej "byłej" odczucia są podobne no chyba że to własnie tylko odczucia, bo auto większe a teraz się trochę pochwalę: Po autko śmigałem aż do Krakowa... ale opłacało się. Fura od pierwszego właściciela, serwisowana cały czas tylko w jednym ASO w Krakowie. Posiadam wydruk całej jego historii serwisowej. Ostatni przegląd IX.2010 przy przebiegu 107k km. Aktualnie 111k km. Aktualnie nie robi szału bo stoi na 16'' zimówkach ale pomyśli się coś na wiosnę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a mam i nie 2006 tylko 2005 sedan , niestety srebrna ale na lato się kupi większy felunek i będzie silnik 2.5d 177KM - osiągi podobne do mojego a4 po chipsie, no ale w końcu nie słyszę silnika bo taki był plan. więcej napiszę później bo się śpieszę...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja jutro jadę...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no fajnie było, ech
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie mogę jak sobie przypomnę za pierwszym razem słowa właściciela Range-a do Bieńka "kto to takimi autami na plażę wjeżdża?" mija 30-40min Bieniek drugi raz zakopany na plaży
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pewnie że nie...mnie quattro nie robi...po co później ma mnie z plaży jakiś Range lub ciągnik wyciągać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mialo byc znowu awdi ale jakie to narazie tajemnica
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siema. Co myślicie o aucie które przez 1 rok było nieużywane? Mam namiar na autko ale gość mówi że przed nim auto było przez rok w Niemczech wyrejestrowane i ma na to papiery. Tak sobie myślę czy auto nie dostaje więcej po du.ie jak stoi niż jak jeździ?
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
W końcu znalazłem czas na wrzucenie do sieci kilku zdjątek ze zlotu: http://picasaweb.google.com/dziadekblack/ZlotA4?authkey=Gv1sRgCNPHvPusjdG6zQE&feat=directlink