Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Jak dla mnie kąt wtrysku źle ustawiony
  2. no ale widziałeś że wyszło po sprawdzeniu historii że w Niemczech w 2008 był lakier odświeżany w ASO?
  3. sorry ale z tego co pamiętam to proponowałeś 41 :gwizdanie:
  4. jakieś Mitsubishi lancer lub galant
  5. a4-ka poszła za 42,500 a do tej trza było prawie 18 dorzucić ale nie mów nikomu
  6. jak to nie? wczoraj w dresie do sklepu jechałem
  7. bizenon... w środku muszę zrobić jakieś zdjęcie bo to co było w ogłoszeniu to kupa Z takich interesujących rzeczy ma: - skórę + grzanie stółków - navi - choć płyta tylko na EU zachodnią ale już się wziąłem za poszukiwania wschodu - uruchamianie bez kluczykowe tzn przycisk start&stop - klima auto bo nie wszystkie mają - tempomat - czujnik deszczu i ponoć zmierzchu ale nie wiem jak to działa bo też xenon w dzień świeci ( może słabiej czy jaki grzyb?) Chyba all bo przecież nie napiszę o wspomaganiu kierownicy
  8. kupiłbym bo zawsze chciałem mieć starego mietka, no ale to narazie marzenia jeżeli chodzi o drugie auto do dłubania [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:40_________________________________________________ no te felgi szału nie robią ale na zimę jak znalazł. Na wiosnę muszę coś bardziej rzucającego się w oczy znaleźć..,
  9. Mam narazie tylko fotki z ogłoszenia: [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:16_________________________________________________Ty Patryk a skąd ty tego mietka wytrzasnąłeś?
  10. hehe, u nas jak tą E7 robią to już całe Pasłękowo dwa razy bez neta z TP było bo światłowód porwali :gwizdanie:
  11. pewnie tak , też tak pomyślałem bo kto jak komu jak komu ale chyba 70 autek OOOO w jednym miejscu byśmy nie przeoczyli [br]Dopisany: 28 Październik 2010, 20:00_________________________________________________ nie mam kiedy bo teraz szybko ciemno a pozatym brudas już przyjadę na spota ale za tydzień dopiero chyba co? Adaś!! gdzie plan?
  12. byłem na jeździe próbnej jagiem XF 2.7d biturbo i podczas jazdy przy pewnych obrotach coś w drzwiach pasażera delikatnie świerczało ale naprawdę trzeba było się wsłuchać - ja to słyszałem. Jak się zapytałem babeczki to strzeliła dąsa że ona nic nie słyszy
  13. Panowie moje skromne zdanie: Jeden może zauważać pewne rzeczy inny nie. Ja nie mam doświadczenia z B8 ale może być taka sytuacja że jednemu z was pewien dźwięk może przeszkadzać a drugi może go wogóle nie słyszeć choć on występuje... Przykładowo ja w aucie jestem wyczulony bardzo na wszystkie dźwięki. Wielu osobom jak próbuje zaprezentować o co mi chodzi jak mi coś trzeszczy w aucie to oni nic nie słyszą dopóki im konkretnie nie wskażę w momencie wystąpienia tego dźwięku. Dopiero wtedy ich olśniewa "aaaaaa" i się dziwią że ja to słyszę. Ci co mnie znają wiedzą o czym mówię (jadąc na zlot ogólnopolski zdjąłem naszą flagę forumową bo mi furczała :gwizdanie:). Tak więc może kolega coś słyszy, co wam może nie przeszkadza i nie zwracacie na to uwagi. Dodam, żeby nie było wielkiego OT, że faktem jest iż motoryzacja schodzi na psy i jakość spada, miejmy nadzieję że kiedyś się opamiętają chociaż niektóre marki
  14. ponoć coś takiego było no ale dziwne że u nas na forum nic o tym nie było i skąd w eb taka akcja zorganizowana na tyle fur jak na spoty przyjeżdżają 3 auta, więc trochę się zdziwiłem
  15. Słyszał kto o jakimś zlocie około 3 tyg temu , ponoć 70 aut na bulwarze? oczywiście mówię o audi tylko nie wiem jaki model...
  16. jakoś damy radę, bagażnik jest większy niż w a4 avant choć jeszcze nie mierzyłem się z wózkiem czy nadkola nie będą przeszkadzać no ale w ostateczności i tak niedługo będziemy zmieniać wózek :gwizdanie: 1660kg - masa własna, no niby w/g danych tech ma do 100-ki 8.1s ale w porównaniu do mojej "byłej" odczucia są podobne no chyba że to własnie tylko odczucia, bo auto większe a teraz się trochę pochwalę: Po autko śmigałem aż do Krakowa... ale opłacało się. Fura od pierwszego właściciela, serwisowana cały czas tylko w jednym ASO w Krakowie. Posiadam wydruk całej jego historii serwisowej. Ostatni przegląd IX.2010 przy przebiegu 107k km. Aktualnie 111k km. Aktualnie nie robi szału bo stoi na 16'' zimówkach ale pomyśli się coś na wiosnę
  17. a mam i nie 2006 tylko 2005 sedan , niestety srebrna ale na lato się kupi większy felunek i będzie silnik 2.5d 177KM - osiągi podobne do mojego a4 po chipsie, no ale w końcu nie słyszę silnika bo taki był plan. więcej napiszę później bo się śpieszę...
  18. nie mogę jak sobie przypomnę za pierwszym razem słowa właściciela Range-a do Bieńka "kto to takimi autami na plażę wjeżdża?" mija 30-40min Bieniek drugi raz zakopany na plaży
  19. pewnie że nie...mnie quattro nie robi...po co później ma mnie z plaży jakiś Range lub ciągnik wyciągać
  20. mialo byc znowu awdi ale jakie to narazie tajemnica
  21. Siema. Co myślicie o aucie które przez 1 rok było nieużywane? Mam namiar na autko ale gość mówi że przed nim auto było przez rok w Niemczech wyrejestrowane i ma na to papiery. Tak sobie myślę czy auto nie dostaje więcej po du.ie jak stoi niż jak jeździ?
  22. W końcu znalazłem czas na wrzucenie do sieci kilku zdjątek ze zlotu: http://picasaweb.google.com/dziadekblack/ZlotA4?authkey=Gv1sRgCNPHvPusjdG6zQE&feat=directlink

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.