Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Moja fura przegrywa z zimą ale dzięki holownikowi firmy opel dało radę jakoś wyjechać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no tak zakładamy że wahacz jest taki jaki powinien być
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
słuchaj zbieżność mogła się zj***ć z wielu powodów ale na bank nie są tym powodem wahacze a tym bardziej ich wymiana. Wahacz nowy wchodzi w to samo miejsce co stary i tam nie ma żadnej regulacji więc mówię ci że nie da rady jej przestawić przy wymianie wahaczy. Inna sprawa jak masz już teraz źle ustawioną zbieżność no to oczywiście przydałoby się ją skorygować. Polecam niedawno otwartą i bardzo profesjonalną stację diagnostyczną w Pasłęku. Cena ustawienia zbieżności 60zł więc nawet doliczając dojazd się opłaca.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no coś ty ale końcówka ci się przez to nie przestawi choć by koło miało nie wiem jakie luzy, po wymianie wahacza koło będzie w tym miejscu co powinno a końcówka nie zmieni swojego położenia więc nie trzeba jej regulować a zbieżność to właśnie regulacja stopnia wkręcenia końcówki drążka...nie daj się nabić w butelkę z tym ustawianiem zbieżności no chyba że miałeś wcześniej źle ustawioną
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zbieżność przez wahacze ? oj chyba nie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kurde ale zastanawiam się czy nie założyć jakiś nowszych opon na tył chociaż bo kontrola trakcji naprawdę ma co u mnie w tej chwili robić nawet jak ruszam z pod świateł
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No nie wiem właśnie co to ma być ten tylny napęd tak d*py daje? oponki Dunlopy zimowe z bieżnikiem jeszcze dobrym tylko że z 2004 roku może już twarde i dlatego rady to nie daje...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to panowie: Zima:BMW 1:0 u nas pod blokiem nic nie odśnieżone i Tata Astrą mnie dziś wyciągał bo ani w przód ani w tył
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
noooo polecam, naprawdę za***ista pamiątka, Żaneta wam pokazywała zdjęcie 3d naszych? Na tym zdjęciu tak wyraźnie widać dziecko że moja mama szukała już wtedy nawet podobieństwa...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no moja jedna też tak się chowała że Żaneta trzy razy jednego dnia przychodziła bo on twierdzi że jak ona będzie chodzić to ona się odwróci a i tak się nie dało i na następnej wizycie dopiero dokładnie ją z obejrzał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ty a ty wiesz czy będziesz miał koleżankę moich córek czy adoratora
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak dla mnie to 1.3 2.1 3.2
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
niezły, podeślij linka do pełnego rozmiaru...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tak tylko że na forum już widziałem ludzi narzekających na tą plecionkę , grzesiek nie narzeka bo to chyba u niego leży w garażu jak połowa drugiej b6-ki do złożenia
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a ty co awatara zmieniłeś, tamta się bardziej rzucała w oczy w/g mnie....
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a co tego Verneta wsadziliście?
-
[ALL B6] Nie działa otwieranie szyb
kurde już nie pamiętam dokładnie ale był temat jak komuś leciała woda na moduł komfortu jakoś i też były podobne objawy tylko chyba z centralnym zamkiem. U ciebie sucho? jak tak no to bez Vaga się nie obejdzie jak piszą koledzy powyżej
-
[ALL B6] Nie działa otwieranie szyb
często te przyciski siadają tzn wystarczy je wyczyścić ale to trzeba rozbierać, gdzieś na forum był temat ze zdjęciami chyba jeżeli się nie myle. ...tylko dziwne że wszystkie naraz by siadły bo piszesz że wszystkie nie działają tak?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Oni właśnie cwaniaki nie dość ze dowalą cenę za robociznęto jeszcze zarabiają i to zdrowo na tych wkładach.... Nie daj się w ch zrobić i jeżeli będziesz coś płacił to powiedz że zabierasz stary katalizator, to od razu zmieni gadkę... Jakbyś chciał wycinać tego kata to spróbuj tutaj: http://www.tlumiki.elblag.biz.pl/ tylko gadaj z właścicielem bo z nim dogadasz się co do ceny a jak coś to może nawet jakaś zniżkę na konto forum by się dało wcisnąć że niby polecisz itp. Podczas roboty można sobie przy kominku posiedzieć i kawkę itp walnąć...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
spoko, odbiorę kiedyś, zostanie oficjalną latarką spotowo-naprawczą
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ty Łukasz to może jak teraz wszystko git to nie sprzedawaj
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk ok, link do zdjęcia poprawiony :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no jeszcze trochę do tego ale jak sobie pomyślę jak nie mogę sie dogadać z Zaneta a teraz x3 to jeszcze będzie to ale i tak jak jestem w pracy to tęsknię jak cholera [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:33_________________________________________________Patryk a tego: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=173640.0 on nie chce?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no właśnie ciężko , muszę porównać narazie[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:28_________________________________________________ dzięki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no jak nie jak tak, ale tylko jak leżą obok siebie i mogę porównać