Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. to galka z rs4 b7 kolego :gwizdanie: w/g mnie "zwykła" s-linowa jest ładniejsza no ale to oczywiście kwestia gustu...autko jak najbardziej na powodzenia w realizacji planów
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142786.0;highlight=kt%F3rego+diesla+wybra%E6
  3. Po zdjęciach na zachętę ale: rok produkcji 2006 a sprowadzony do polski w 2004 nieźle... popraw szybciutko bo będzie polew na forum [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 07:44_________________________________________________i po co ci te naklejki: vwzone.pl, vwpomorze.pl w planach?[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 07:48_________________________________________________Zacne plany ale władujesz sporo kaski w nie i później chcesz sprzedać? nie kumam ps: co to za gałka zmiany biegów jakaś dziwna?
  4. http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci_dnia/news/ktorego-diesla-wybrac,1485243 myślę że będzie ok w tym dziale...[br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 07:28_________________________________________________OK. Znalazłem że już było . Proszę o usunięcie
  5. Hello, miłej przygody z
  6. Hello, miłej przygody z
  7. dzięki za propozycję, na wywalenie klapek stawiam we wtorek jednak do speca ale może bym jednak zkorzysał bo CB muszę sobie gdzieś przyczepić, fajnie by było. Do kiedy będziesz w PL?
  8. o ja nie zauważyłem a jeszcze kasa nie poszła
  9. no to widzę że login zgadza się z charakterem :decayed: no w tym przypadku jakoś tak wychodzi
  10. szukam ale 17'' niestety, spodobało mi się komfortowe podróżowanie gdzie nie czuję najmniejszych kamyczków jak po nich przejeżdżam...dzięki za propozycję
  11. Patryk w profilu mam nr GG ale dopiero wieczorem będę bo w pracy mamy zablokowane
  12. Krótkie trasy na zimnym silniku
  13. a wesołych, wesołych
  14. Partyk pogadaj z Agą może coś się wam przyda bo my mamy już niepotrzebne: - materac do łóżeczka taki dwustronny (jedna strona do jakiegoś tam wieku a później się na drugą przekłada jak dziecko starsze) - 40zł (nowy chyba 80zł dawaliśmy) + poduszka do karmienia gratis - laktator Avant z dwoma butelkami - 60zł + pojemniki gratis (nie pamiętam ile ich tam było ale dawaliśmy za same pojemniki 80zł) + nieużywane smoczki gratis Wydaj mi się że ceny rewelka, pytanie tylko czy potrzebujecie... Materac jest jak nowy ale my przedłużaliśmy łóżeczko u stolarza i materac nowy na zamówienie musieliśmy teraz kupić i ten nie jest nam potrzebny...
  15. a może czujnik i wiesz jazda w mieście też za bardzo nie obciąża silnika u mnie się niby grzeje ale np u kolesia w oplu combo 1.3cdti on mówi że może cały dzień po mieście jeździć i nie zagrzeje mu się na fula, dopiero jak da w piz....e
  16. Diesel na biegu jałowym przy mrozie się nie zagrzeje- ten typ tak ma...szczególnie jak jeszcze masz nadmuch w środku włączony...dopiero pod obciążeniem diesel jest się w stanie nagrzać oczywiście mowa o mrozach... Panowie a co do tego filmiku z tym audi to wielka ściema w/g mnie...zobaczcie jak powoli przemieszcza się otoczenie....przy 200km/h wszyskto śmiga a nie jak tu...tutaj to mi wygląda na 100-ke. Szczególnie to widać w ostatnich sekundach filmu jak gość dojeżdża do zakrętu/zjazdu i przed samym skrętem ma niby 80km/h ledwo się toczy...
  17. Henryk i Alina z Krakowa odwiedzają Londyn. Na lotnisku biorą taksówkę i jadą do centrum miasta. Podróż trwa długo i taksówkarz postanawia porozmawiać z pasażerami. - Where are you from? - pyta. - We are from Poland - odpowiada Henryk. Alina, która nie zna angielskiego, pyta chłopaka, o co pytał taksówkarz. - Chce wiedzieć, skąd jesteśmy - odpowiada Alfred. - Where do you live in Poland? - brzmi kolejne pytanie taksówkarza. - We live in Kraków - mówi Alfred. - Oh my God! In Kraków! I had there the worst f*ck in my life! - krzyczy przerażony taksówkarz. Alina znów pyta chłopaka, o co chodzi. - Taksówkarz mówi, że cię zna.
  18. http://komixxy.pl/453061/Kazik-jako-kura
  19. o to nie wiedziałem myślałem że od 2.3 się 5 cyl zaczyna
  20. :polew: :polew: przeważnie mają, ja miałem 151KM w serii a silniczek AVF więc 131KM lub jak kto woli 130KM w/g fabryki...
  21. dobry driftowóz nie jest zły ale na mieście cię będą palcami wytykać jak się pokarzesz w E30 no i też 4 gary. Chyba 2.0 już ma 6 więc może za nią się rozglądaj jak bierzesz pod uwagę...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.