Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. poniżej jakiejś tam temp (chyba +5 ale nie jestem pewny) sprężarka się nie włączy a went po co ma się załączać jak nie ma czego chłodzić bo jest zimno ?
  2. no ale jak masz silnik ciepły np po przejechaniu 100km a na zewnątrz -20 to świece nie będą się grzały tak jakbyś odpalił zimny silnik więc raczej temp cieczy chłodzącej jest sprawdzana w/g mnie
  3. czasem nie ma dostępu do świec więc nie da rady zrobić tak jaki piszesz author0928 ale jak jest to jak najbardziej
  4. Dla mnie informacją że świeczki niedomagają jest sytuacja gdy auto po odpaleniu nie chodzi równo. Ostatnio tak miałem u siebie w Bm-ce - auto odpalało przy -19 niby bez problemu ale przez kilka sek chodziło nierówno - 3 świece były spalone. Po wymianie "malina". ...więc nie sądzę żeby długość palenia się kontrolki świec mówiła o tym że są spalone...
  5. Zależy od temp, tylko teraz pytanie: cieczy chłodzącej czy temp otoczenia? ale chyba cieczy bo silnik moze być ciepły przy niezmiennej temp otoczenia. @Musashi a te 5 sek to jakiś max? jest to gdzieś określone w jakimś manualu?
  6. W Polsce już to zmienili i w dzień wystarczy jak się przednie tylko palą [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 12:01_________________________________________________ no trzeba "kodować" trzeba...
  7. no no konkretny furacz się szykuje czy ktoś nie wybiera się w okolice Kalisza? Wynalazłem felgi w Kaliszu na alledrogo ale koleś ma sporo negatywów że krzywe felgi sprzedaje to przydałby się odbiór osobisty... http://allegro.pl/5x120-17-bmw-m-power-e34-e39-e60-e32-e38-e36-e46-i1385561263.html
  8. też jestem za tym a u mnie klapki się dzisiaj wywalają
  9. Dobra decyzja...Witaj
  10. na forum zapodaj w dziale kupię
  11. możesz listwę nową dać
  12. a ropkę dobrą lejesz? czy kombinujesz?
  13. Hello, powodzenia w poszukiwaniach. Zapraszamy do działu Zakup kontrolowany oraz Sprzedam Auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.