Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. nie wiem o co wam chodzi, przecież oryginały to nie są tez produkcji Audi tylko jakiś podwykonawca więc jak najbardziej rolki SKF lub INA (chyba takie daje producent na pierwszy montaż) , pasek Contich lub gates i będziesz miał jak oryginał oczywiście jak cena w ASO jest podobna to ja bym brał ASO bo tak jak pisałem wcześniej przy odsprzedaży będziesz mógł powiedzieć że na ori częściach był serwisowany...[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 09:15_________________________________________________ps. w ASO skoda/vw/seat też możesz kupić oryginały do Audi a ceny mogą się znacząco różnić
  2. bierz z ASO zawsze to ori i kiedyś przy odsprzedaży pokażesz rachunki z ASO a na to ludzie przychylnie patrzą
  3. Witaj na forum
  4. Witaj na forum
  5. staram się jak widzę jakieś wątki. Tak naprawdę to jest całkiem inna jazda niż FWD. Trza się przyzwyczaić że zanim się gdzieś wjedzie to najpierw trzeba się grubo zastanowić czy się wyjedzie ale jak już to się opanuje to nie jest źle. DTC naprawdę wyśmienicie działa czuje się które koło konkretnie jest hamowane żeby wyprowadzić autko z poślizgu - dziwne uczycie ale fajne. Użytkownicy FWD nie zrozumieją tego dopóki nie spróbują napędu RWD, ale jak się przyzwyczaisz to jest gicior. słuchaj ja też brałem pod uwagę e60 lub a6c6 i nie miałem jakiegoś większego ciśnienia na któregoś bardziej. Wiedziałem że ma być jeden z nich a jak się trafi to rynek zadecyduje. Jeżeli chodzi o jakość to jest na tym samym poziomie co w audi choć wiadomo specyficzna stylistyka w BMW nie każdemu się podoba (audi wygląda na nowocześniejsze w środku). ...choć muszę powiedzieć że od tych mrozów i zmian temp podczas ogrzewania wnętrza puściły mi zaczepy listwy ozdobnej na drzwiach i jak się zrobi cieplej trza będzie przykleić na jakąś kropelkę... Co do cen poza ASO to na bank wyjdzie dużo drożej niż A4 ale patrząc już na A6 będzie podobnie. Z tego co robiłem to ceny są następujące: - kpl przód tarcze klocki (Textar, Zimmerman - ponoć najlepszy zestaw do BMW polecany na forum Bm-ek) - 549zł - filtr PALIWA KNECHT - 86zł. - filtr POWIETRZA MANN - 98zł - świece żarowe - 66zł szt. choć to mi mechanik brał bo to wyszło nieplanowane więc kupując np u TOM77 na bank by było taniej więc w/g mnie nie ma tragedii [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 09:10_________________________________________________ ta ok działa spoko choć muszę zabrać ten ręczniczek którym je owinąłem bo zasłania głośnik i słabo trochę słychać, poza tym antena pójdzie jednak na klapę bagażnika bo przez drzwi jak kabel puszczam to mi przy 100km/h wiatr świszczy przez uszczelkę a tak jak puszczę kabel tak jak zasilający do bagażnika i wystawię na klapę to będzie cacy ...a jak tam droga? już pewnie na miejscu co? bez przygód?
  6. Witaj na forum
  7. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=146468.0;highlight=naprawa+zamykania+klapki+wlewu tu masz od avanta może w sedanie jest podobnie a może być łatwiej bo sub jeżeli masz to i tak nie będzie przeszkadzał bo jest w innym miejscu
  8. nie no 3.0d to bajka ale nie ma co porównywać z 1.9tdi przecież to dużo większa pojemność, poza tym 6 garów i to w rzędzie całkiem inna kultura pracy...
  9. spoko nie to jest najważniejsze, ech nie wiem po co ci handlarze naklejają te plakietki?toć oni nawet nie wiedzą co to znaczy a najczęściej tym bardziej kupujący... jak bedziesz miał to wklej też zdjęcia środka choć ja sam nie mam kiedy w swojej zrobić a tez miałem pokazać
  10. fajna oby się sprawowała ale z tym to się nabijasz nie? dokładki pomaluj będzie się prezentować lepiej a niedrogi taki interes
  11. no właśnie rozmyślili się ale spoko damy radę sami tylko ty żebyś się nie rozmyślił
  12. ja zapłaciłem 200zł za robocizne, przy okazji się wyszło że 3 świeczki spalone były to trzeba było wymienić wszystkie żeby za chwilę znowu kolektora nie ściągać no i uszczelki pod kolektor 6x11zł szt. no mi jeden mechanik odmówił co do niego z innymi rzeczami do tej pory jeździłem ale bardziej z braku wiedzy odmówił bo nie wiedział nawet że taki problem występuje w BMW i jak to ugryźć. Żeby nie było to takim druciarstwem to możesz na ebay zamówić sobie z Angli za 60 funtów takie specjalne zaślepki które się montuje zamiast tych uchwytów klapek. Angole takie coś mają w sprzedaży - ciekawi mnie czemu w pl nikt tego nie wprowadza... pewnie dlatego że wkręcenie śrubki taniej wychodzi
  13. Witaj w "gronie" ...
  14. żadnej, niektórzy piszą że przy niskich obrotach powinien być mułowaty lub mniej delikatnie się wyłączać a tu nic, jak było tak jest mam w historii że zmieniany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.