Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. można tylko tam za***iście śmierdzi spalinami trza wziąć coś na przebranie...ja narazie nie mówię tak bo wczoraj byłem nie wiem co na to Żaneta
  2. 8 kartów na raz może jeździć i na początek nie ma sensu brać dłużej niż 10 min. wczoraj 20 min jeździłem to od połowy już ręce mdlały
  3. ja byłem wczoraj z kolesiami z roboty...dziś zakwasy, ale zabawa przednia...
  4. jak będzie chciał to zmierzymy miernikiem na spocie
  5. Przód to po dwa wachacze na strone więc mniej niż w Audi i jest możliwość wymiany w nich samych tulei...tył to wogole się nie orientuje. Co do cen to allegro i będziesz miał jakąś tam średnią cenę. Co do trwałości to tylko ze słyszenia wiem że niby nie jest źle
  6. coś na stacjach nie tak? ostatnio kupowałem ja też [br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 09:34_________________________________________________Patryk jak tam pod jednym dachem z dwiema kobitami?[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 13:40_________________________________________________ http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182792.0;topicseen
  7. to nie jest propozycja...wkleiłem linka że jest już taka akcja i można się tam zapisywać do pozwu...może najpierw przeczytajcie cały artykuł a później komentujcie
  8. pomijając akcyzę reszta to pikuś, niezależnie od pojemności i rocznika auta...co do samej akcyzy można ewentualnie kombinować z wycenami auta przez rzeczoznawcę ( można w takim przypadku sporo zyskać nawet z 50% akcyzy:naughty:)
  9. Bartek a widziałeś takie coś? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182782.0;topicseen fajny bajer, czy to do twojej wizii wszystkiego ori nie pasuje? bo to chyba nie ori
  10. można to i tak zinterpretować ale wtedy raczej nie będzie chciał... :gwizdanie:
  11. Trza by kogoś z b5 i podmianke strzelić modułu przed liftem są takie same moduły ? bo jak już Wiktor ECU udostępniał to może zostanie ogólnoforumowym dawcą [br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 16:08_________________________________________________widzieli wy? fajne... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=182782.0;topicseen Adadur?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.