Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. dziadek odpowiedział(a) na insane_Infinity temat w Inne marki
    marzę o takim albo tego starszego w pionowymi światłami też w coupe
  2. Dodaje zdjęcia klapek po wywaleniu z kolektora dolotowego, tak profilaktycznie coby spokojnie spać
  3. Ta ja to piłem w Jarosławcu i o 21.30 grzecznie mnie żonka do domku prowadziła
  4. no tak ale jak zobaczy dużo opini innych to może zastanowi się że tym co robi psuje wygląd ładnego auta
  5. nie to forum z takim "tuningiem" ważne żeby tobie się podobało ale ja nie ukrywam że w/g mnie to nie jest to...
  6. Adaś, finlandia biała ? czy inne też? interesuje mnie czerwona "Redberry"...miał byś?
  7. Jak dla mnie rozładowany akumulator i te dźwięki dlatego...nie wiem co to je wydaje ale jak jest aku rozładowany to tak jest (rozrusznik przeskakuje czy coś takiego)
  8. Może jakiś moderator zablokowałby temat do chwili poprawienia bo niepotrzebnie przez pomyłkę ludzie będą źle tworzyć petycje ?
  9. no to za***iście jeszcze im pomagaliśmy niby usuwając konto z tamtej strony tamta petycja się usunie i wtedy na tą jeszcze raz wysłać...ja tak zrobiłem
  10. ej słuchajcie tamta petycja jest o sprawiedliwe rozpatrzenie sprawy więc lipa...Moim zdaniem to tu trzeba się wpisywać żeby dostali max karę http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-orzeczenia-bezwzglednej-kary-pozbawienia-wolnosci/66
  11. Witamy u nas
  12. co za idioci, poszło i puściłem dalej , może osiągnie się jakiś skutek ;(
  13. Ale jak ci czasem działa czasem nie to raczej nie końcówka mocy bo by ci w ogóle nie działało a między ekranem a przewodem nie może być przejścia bo one ze sobą nie są niczym połączone...musisz sprawdzić czy właśnie nie ma przejścia miedzy nimi i weź sprawdź jeszcze czy jak dotkniesz anteny i tego środkowego "pręta" w kablu czy jest przejście bo powinno być i tyle sprawdzania kabla...
  14. Diesel akurat ma sporo dłuższe biegi niż benzyna więc przyspieszenie będzie gorsze. jak to ? to czemu w dieslu trza machać tymi biegami i zobacz ile czasu pojedziesz na jednym biegu w dieslu a ile w benzynie, czy ja tu czegoś nie rozumiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.