Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. kurcze rzeczywiście się nie otwiera, jutro ją zmienię bo mam foty na dysku a dysk w pracy został
  2. otwiera się tylko duża jest i trza czekać długo, muszę zmniejszyć [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:12_________________________________________________ jutro jak przyjdzie oddać miernik to go uświadomię
  3. no to ładne "cacko" [br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:04_________________________________________________kurde nie mógł wcześniej się decydować? Adadura furkę by wziął i została by między swymi
  4. Patryk jak tam oględziny? wiesz coś? A jak tam wyszła operacja w Garażu Adaś? pozytywnie?
  5. Jak przerobić zmywarkę na odśnieżarkę? - Trzeba dać kobiecie łopatę.
  6. oj Bartek niedługo nie ruszysz z miejsca bo auto takie ciężkie będzie :gwizdanie: a z tym wykrywaniem pasażera to ciekawe, z przednimi fotelami też tak jest?
  7. Panowie jak dodać zdjęcie do podpisu tak jak ma Patryk? bo jakoś mi nie idzie
  8. kurde miałem jak tą skodę wtedy mieliśmy robić ale gdzie ja to mam ?
  9. ten kolor drewna akurat pasuje w/g mnie... a będzie przyjeżdzał na spoty? bo inaczej miernika nie pożyczam
  10. no już sam nie wiem ale to żadna filozofia urzędnikowi wystawić taki tymczasowy i puścić zlecenie do centrali na nowy...ale kto to wie to tylko Polska :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 16:54_________________________________________________ zrobisz, dostaniesz druk od diagnosty że masz przegląd...
  11. dowód rejestracyjny powinni ci w urzędzie komunikacji wystawić chyba tymczasowy tak jak się dostaję przez pierwszy miesiąc jak rejestrujesz auto....
  12. Tak ale laski mnie i tak całe dnie nie widzą, jeszcze zapomną jak tata wygląda i co , albo co gorsza powiedzą kiedyś do kogo innego "tata"
  13. też bym chciał tylko że na piwo a mi laski nie dają ;(
  14. Ta, też tak robię jak jadę od dzwonu w trasę bez małych ale jak są one to fotel przesuwam max do przodu i Żaneta siedzi z tyłu między nimi, jak jedziemy bez nich to fotel do tyłu i tak na zmianę więc ta opcja tak średnio pasuje...Już obmyśliłem plan gdzie je wsadzę. Mam taki schowek po lewej stronie kiery i tam to radio wchodzi na szerokość idealnie, trzeba tylko wyjąć go i wywaliś tylną ściankę żeby się schowało na głębokość, pociągnąć kabelek do zasilania i będzie na stałe...
  15. no prawdopodobnie we wtorek. może nawet będzie opcja z ocieplanym garażem. tylko jeszcze nie mogę dostać ECU. w e-g nie ma w ogóle. jakiś większy ten garaż? może bym sobie cb w końcu zamontował w aucie jakby była możliwość bo narazie jak gdzieś jedziemy w lata po aucie
  16. Nie wiem jak ropa ale benzyna napewno się "starzeje" i np po dłużyszym staniu trzeba ją wymianić np w kosiarkach po zimie...może wymieńcie tą ropę na nową bo może to jest przyczyną...
  17. dzięki wlk. swoje skarby też pozdrów ja to już prawie zdrowy, katar tylko zalega a laski podobnie w dzień ok tylko w nocy jak im sie nosek zapcha to się budzą w szoku że przez nos się nie da oddychać, więc mamy teraz problemy ze spaniem
  18. siemian to na bukowine tym przyjeżdzasz ? fajny, też o takim myślę ale gorzej z tym gdzie go trzymać i kiedy jeździć
  19. No ja powiedziałem że jadę do Bukowiny to głupio by było nie zdążyć, Patryk ty chyba nie dasz rady co ? rozwiązanie blisko a Adaś? reszta?
  20. a dokładniej pompowtryskiwacz
  21. Małżeństwo z dwudziestoletnim stażem: żona krząta się w kuchni, mąż coś naprawia. W pewnej chwili mąż woła: - Stara! Chodź na chwilę! - Co? - Potrzymaj ten drucik. Żona posłusznie chwyta kabelek, po czym pyta: - I co? - Nic, widocznie faza jest w tym drugim...[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 07:57_________________________________________________http://www.germancarblog.com/uploaded_images/BMWM3-738227.jpg
  22. czytać ze zrozumieniem , koper dobrze pisze... a co do porblemu to zanim wymienisz pół silnika to sprawdź tak jak ci koledzy piszą kąt wtrysku i najważniejsze świeczki żarowe :gwizdanie: [br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 09:04_________________________________________________sorry nie doczytałem że na ciepłym też źle pali więc świeczki odpadają
  23. a ja miałem valeo zakupione też u tom77 i wytrzymały mi pół roku i to w sezonie letnim. Na jesień zaczęły hałasować...więcej valeo nie kupię
  24. A jak wam furki zapalają w tą śliczną pogodę? Nie wiem jak to jest w BMW ale mi wogóle świeczki nie grzeją tzn lampka się nie zapala ale auto zapala bez problemu (odpukać puk puk). Raz widziałem tą lampkę ale to byo jak temp była w okolicach zera to po nacisnięciu start minęła chwila jak świeczki podgrzewał i dopiero odpalał a np dziś -16 ja start a on od razu się wziął za kręcenie i zapala...
  25. Zawsze mi się te kolorki podobały ale chyba coś nie tak w profilu 1.8T?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.