Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A ja dziś pierwszy raz trzymałem córkę na rękach tzn na brzuchu pielęgniarka mi położyła i Oliwka spała tak z 1,5h. Masakra jakie uczucie...
-
[B5 AJM] Seria + program 153KM @ 360Nm - goodhope
Odczucia napewno niezłe ale jakoś tak szybko wstaje niezaszybko ? co na to dwumas ? oczywiście mówię o momencie...
-
[ALL B5] 1,9
Autko super tylko wywal naklejki S-line bo obciach i wiocha w B5 :gwizdanie: Spokojnego użytkowania.
-
[ALL B5] Zmiana silnika 1.9 Tdi na 2.5 Tdi V6
:polew: :polew: ale bajki piszesz
-
[ALL B5] Zmiana silnika 1.9 Tdi na 2.5 Tdi V6
bezawaryjność jak najbardziej ale dla mnie liczy się czy mam cicho w aucie czy się męczę jadąc jak w ciężarowym starze . Przejedź się kolego jakimś dieslem innej marki: TDCI, D4-4 itp. to dopiero docenisz ciszę w aucie, My niby mamy klasę premium ale jeżeli chodzi o hałas w środku to niestety jest to klasa wśród pojazdów marki Ursus, Zetor itp. :gwizdanie:
-
[ALL B5] Zmiana silnika 1.9 Tdi na 2.5 Tdi V6
Panowie, przestańcie się licytować bo to nie ma sensu. Wiadomo że V6 tdi jest bardziej awaryjne niż 1.9 ale za to kultury pracy nie ma co porównywać. To są fakty. Ja osobiście jestem strasznie niezadowolony z kultury pracy 1.9 - to jest po prostu traktor . Wcześniej jeździłem 2.0 d4-d i wiem co mówię więc nie wiem czy nie skłaniałbym się bardziej do v6 jakbym miał kupić audi jeszcze raz. Odpowiadając na pytania swap 1.9 na 2.5 lepiej sprzedać całe auto z 1.9 i kupić z 2.5 i jeszcze kaski na ewentualne wymiany "eksploatacyjne" zostanie
-
[INNE] Prośba o analizę logów AVF Passat 3BG
Kąt synchronizacji: Trzy śruby na kole pasowym rozrządu. Żadna filozofia. Odkręcasz przestawiasz minimalnie w prawo bądź lewo (dokładnie poszukaj na forum) i tyle. Sprawdzasz i jak dalej źle to powtarzasz operację. Gdzieś słyszałem że jest na forum taka opcja która wyszukuje różne tematy ale głowy nie dam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A to repliki? ja tego nie widzę ale fajne naprawdę...
-
[ALL B6] Stukanie maglownicy na wyłączonym silniku
mechanicy mówią że tak może być ale nie wiem czy to prawda czy tacy mechanicy :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Skrzynia 5 biegowa a szkrzynia sześcio biegowa?
Ja tak szczerze to nie widzę żadnych "benefitów" z 6 biegowej skrzyni. Wcześniej miałem passka AWX czyli ze skrzynią 5-ką i nie widzę różnicy z wyjątkiem częstszej konieczności zmieniania biegów przy skrzyni 6. Nie przejmuj się kolego czy samochód ma 5 czy 6 biegów. Jeżeli dobry to bierz bo o takie to ciężko.
-
[ALL B6] Ustawienie zbieżności
Nierówne ciśnienie w oponach, nierówno zużyte opony... przełóż koła z jednej strony na drugą i sprawdź czy będzie ciągnął w przeciwną stronę. Jeżeli dalej w tą samą to szukasz wtedy w zawieszeniu...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może być teraz i za tydzień :gwizdanie:
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
95k - sprawdzony, potwierdzony - przy kupnie w XII 2009 85k, ostatnia wizyta w ASO V.2008 przy 66k. Ubytków oliwy nie zauważyłem.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bart polecam USG 3d. My z żoną byliśmy u lekarza który miał konkretny sprzęt i tam to dopiero widać. Od początku czyli "fasolki" przez moment jak płód zaczyna się już wykształcać itd itp. Na tych zwykłych to nic nie widać. Masz tu poglądowe zdjątko: Według mnie warto. Zdrówka życzę maleństwu, żonie i tobie.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zapytaj ile mu pali LPG weź już nic nie mów bo mnie aż trzęsie :doh1:, strach pomyśleć że Żaneta mogłaby taka być ale całe szczęście nie jest- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wiesz co weź przestań ja już mam dość tego swojego szwagra i teścia ... ale dzięki Co za "morony" zaczęli wyszukiwać na allegro samochodów które normalnie chodzą po 8-9 tys mając do dyspozycji max 6 twierdząc że to napewno okazje. Byliśmy w 4 miejscach między innymi Wejherowo, Malbork, Starogard gdański i to nie za jednym zamachem po drodze tylko za każdym razem od nowa startując z Elbląga. Oczywiście wszystko okazywało się złomem tak jak im mówiłem przed każdym wyjazdem bo kto odda samochód warty 8-9 tys za 6 jeżeli jest dobry. Np. w Wejherowie byliśmy oglądać VW Polo 97 rok 1,9 SDI za 5500zł. Co za złom to mówię wam, masakra. Pokazywałem mu tą audiczke na zdjęciach wygląda pięknie. Ale nie bo dla niego za dużo pali a jak mu wyliczyłem że to wychodzi taniej lub tak samo na 100km w mieście niż takie polo to wzruszał ramionami. W końcu kupili Honde civic 1,3 z gazem z 94 roku.- [B6 AVF] POMOCY problem z odpalaniem ( filmik )
Ludzie nikt nic wam nic nie napisze choćby nawet chciał, powodów może być naprawdę dużo...trzeba zrobić logi, ewentualnie sprawdzić błędy i wkleić na forum, wtedy z przyjemnością ludzie wam to ocenią i doradzą. ps. przy problemach z odpalaniem w PD zaczynamy moim zdaniem od filtra paliwa jeżeli nie od samego paliwa i kąt synchronizacji. Dalej tak jak napisałem wyżej :gwizdanie:- [ALL B5] Który zestaw najlepszy? Nowe alu i nowe gumy.
Przychylam się do opini kolegów 1 i 3 ale gdybym miał wybierać felgi biorąc pod uwagę tylko wzór to bym powiedział 3 i 3- Montaż blokady do skrzyni biegów - Wrocław
Kolego takie samochody na części kradną częściej niż te drogie fury...- [B6 AVF] POMOCY problem z odpalaniem ( filmik )
Rozumiem że masz na myśli synchronizację pompek? bo jak nie to jeszcze to bym sprawdził. Może na granicy tolerancji są ustawione a synchronizacja minimalnie różni się na zimnym i ciepłym silniku i na ciepłym może już przekracza.- [B6 AVF] Czy bierze wam olej ten silnik i ile ?
Może nie jestem fachowcem ale zawsze im częściej wymieniasz olej tym lepiej dla silnika a szczególnie dla turbiny . 15tys to jest wartość max w naszych silnikach dla 5w40 określona przez producenta.- [B6 AVF] Czy bierze wam olej ten silnik i ile ?
Jak 5w30 to niby long life tak? Jeżeli tak to z mojej wiedzy lepiej dla turbinki 5w40 i co 15 tys lub częściej wymienić...- [ALL B6] Lampy tylne L.E.D...krótkie fotostory+filmik strona 1,co sadzisz??
Moje zdanie: W nocy pewnie ładnie będą świecić ale w dzień porażka- [ALL] Amortyzatory KYB, co o nich sądzicie??
KaYABA dobra firma w miarę. Kiedyś kupiłem w golfie III i nie miałem zastrzeżeń ale po kilku tys km zaczęło delikatnie być słychać ich pracę tzn takie jakby zasyanie (syczenie- jakbyś się strzykawką bawił). Mechanik powiedział że tak może być, że nic się nie dzieje. Odnośnie ceny i sklepu zgłoś się do kolegi TOM77 na forum. http://www.a4-klub.pl/smf/czesci_w_super_cenach_z_hurtowni_duze_upusty_dla_klubowiczow-t30793.0.html Napewno ci coś dobierze w odpowiedniej cenie. - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody