Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiktorsam

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiktorsam

  1. No wcześniej miałem okazję pomykać almerką z klimą, i nie odczuwałem jakoś jej działania na krótkich trasach miejskich gdzie jechałem np 3 km, stawiałem auto na słońcu, potem znowu 3 km i tak cały czas . Na trasie nie zaprzeczę - bajka . Znaczek taki już niestety był, nie będę odrywał bo może jakiś virusik kiedyś zagości.
  2. Dzięki panowie za opinie . Co do klimy, wiadomo, wolałbym żeby była , ale generalnie auto będzie używane najczęściej do jazdy w mieście na niedużych odcinkach, więc klima i tak na wiele by się nie zdała. Stan autka jest chyba niezły dzięki temu że miało tylko dwóch właścicieli w DE, w tym pani rocznik 36 i pan rocznik 43 . Wg książki pani go serwisowała do 2004 do momentu sprzedaży i miał wtedy nalatane 84000, kolejny właściciel już nie serwisował, a przynajmniej nie ma na ten temat wpisów w książce. Przebieg obecny to niby 157 000 , dla mnie może być i drugie tyle, ważne że autko nie walone, to mogę stwierdzić na 99% (podłużnice calutkie, lampy przednie wszystkie z tego samego rocznika co auto, chłodnica ori, bagażnik prosty, lakier wszędzie miernikiem sprawdzany jest ok). Kupione od drugiego właściciela, w zestawie był komplet kluczyków, wszystkie książki, instrukcje, (w tym od ori radia, i od wymienionego później blaupukta) nawet alusy wpisane w brief, i mimo że nie są to żadne cuda to nie mają najmniejszej ryski. Mechanicznie, no niestety dwa górne wahacze z przodu od pasażera na przeglądzie wyszły, reszta w tym amorki ok. Po podłączeniu do kompa błędów żadnych nie wykryło, nie miałem niestety za bardzo jak sprawdzić jej podczas testów dynamicznych, bo handlarz który ją sprowadził krzywo się patrzył jak ją butowaliśmy z podłączonym lapem Generalnie jestem z tych co baaardzo ciężko im idzie kupno auta, wcześniej oglądałem dużo parchów, wiadomo człowiek chciał by za grosze kupić igiełkę s-line z AFN na full wypasie i z przebiegiem 100000 , ale po obejrzeniu masy dziadostwa, jak zobaczyłem tą sztukę to pomimo stosunkowo wysokiej ceny i braku klimy postanowiłem kupić. Ekipa ze mną była mocna, trzech znajomych, dwóch wyspecjalizowanych w autach koncernu VAG, z kompem, z miernikami lakieru, jeden ściągający z niemiec autka na zamówienie , spowodowało to dosyć szybko "ciężką atmosferę" w rozmowach z właścicielem auta, ale wcale mu się nie dziwię, jak widział jaką inspekcję przeprowadzamy . Ale się rozpisałem
  3. Panowie co do plaku to sobie wypraszam , niestety auto od handlarza i to on je tak wyplakował .
  4. To ja nie będę może pisał ile przebiegu ma niby moja , ale w mojej wychlastana kierownica jest na samej górze i mocniej niż u kolegi. No i nie wszyscy chyba zauważyli że kiera kolegi (i moja) nie są obszyte skórą, tylko są z takiej śmiesznej pianki. Z podobnego materiału jest kierownica w fiacie brava moich rodziców, i tam przy prawdziwych 160 tyś przebiegu też już kiera jest wychlastana. Generalnie wydaje mi się że skórzana nawet lepiej się będzie trzymała od tego tworzywa
  5. Witam Postawiłem odświeżyć wątek bo z autem przez te 3 lata posiadania wiele się działo a jakoś nigdy nie miałem okazji się pochwalić . Autko kupiłem 3 lata temu od handlarza stan był miodny, lakier wszędzie ori. Autko super ale trochę mocy mało no i brak klimy bolał. W między czasie wydarzyła się mała stłuczka a to jak wiadomo najlepsza zachęta do modów Zabrałem się więc powoli za mody i to co zrobiłem do tej pory: MODY: Wymiana licznika na polift z FIS + ori ringi z a6 ori kiera obszyta na nowo skórą ręczny z paska w skórze półeczka tył z ori roletą wymiana car audio - 16cm macroma w drzwi + nowe tweetery, sub w bagażnik - audio RE 10s4, wzmak Alpine V12 MRV-F505, Radioodtwarzacz JVC KD-921BT Montaż kompletnego CLIMATRONICA Montaż pompki centralnego z pilotem (scyzor) Lampy przód dzielone wzór s4 dymione kierunkowskazy boczne grill polift polerowana dwururka wymiana hampli na wentylowane 288mm z przodu (nowe tarcze przód, tył, nowe klocki, odmalowane zaciski) wtryski 0.216 + soft od Spanky-ego (moc??? liczę na około 120-130 ps, k-power pokazał 128) ori felgi 16 cali audi "łopaty/parabole" przekaźnik .99 PLANY: montaż tempomatu (wszystko kupione i czeka) montaż halogenów - dedykowane do przedlifta kupione tu: AUDI A4 1994-1998 fog lights lamp grille set NEW | eBay doprowadzenie lakieru do stanu skórzana tapicerka? (jak uda się kupić coś okazyjnie) kiera od esy wymiana radioodtwarzacza na coś lepszego (jakaś Alpinka) - done siedzi JVC kd-r921 bt Niestety auta nie będę obniżał ani wstawiał większych felg bo mam kilometrówkę w pracy i muszę używać jako służbowego i jeździć w różne dziwne miejsca, już teraz jak zapakuje się w nie 4rech chłopa notorycznie gdzieś przycieram nie wspominając nawet że prawie zostawiłem ostatnio zderzak na jednym krawężniku (wszystkie zgrzewy od belki się urwały ) Autko i tak stoi niżej niż seryjne, z tyłu wchodzą 2 paluchy od koła do nadkola, z przodu 3, nie wiem czy tam było wymieniane zawieszenie na 1be czy tak sprężyny siadły Foto autka chwilowo nie wrzucam bo czeka na lakiernika jak się zrobi w końcu ciepło - po stłuczce nadal jest dwukolorowe z przodu a i miejscami trzeba usunąć ogniska rdzy które po tylu latach pod chmurką niestety dają się we znaki (głównie ranty błotników przód). Postaram się za to powrzucać foty wnętrza i modów,. Na zachętę - na lato czekają już nowe felgi - ori audi 16, bo te co wcześniej kupiłem były już poobdzierane, więc skompletowałem sobie zestaw 4 sztuk nówek z zapasu z allegro : FIS: Wykresik z k-power: Z mechaniki autko dostało wszystkie nowe wahacze lemfordera, nowe tarcze, klocki, wymieniona rurka od odmy, nowe osłony przegubów, nowy olej w skrzyni, jeździ na motulu 5w40, generalnie nie psuje się nic szczególnego, jedynie to zawieszenie bolało ale ja uznaję zasadę jak robić to porządnie. Tak było po zakupie: Wyposażenie: 1BE:naughty: kolor "Sambabraun-Perleffekt" wspomaganie 2 x elektryczne szyby, elektryczne lusterka, elektryczny szyberdach, centralny zamek, 2xPP, ABS, 8 aktywnych głośników, antena w szybie, funkcja komfort, Radio blaupunkt madeira cd33 (czerwone podświetlanie) hak "westfalia"
  6. Witam kolegów z Elbląga Widzę że spoty pod moim miejscem pracy się odbywają (hala na grunwaldzkiej). Ja dzisiaj kupiłem audiczkę, nawet jeszcze pod domem nie stoi bo handlarz mi ją rejestruje, ale jak tylko będę ją miał chętnie na jakieś spotkanie się piszę .
  7. Witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.