Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Akurat "Wielki Marsz" Kinga nie jest jego popisowym dziełem, ale jeżeli ktoś kompletuje kolekcję to warto mieć. Ja już pewnie ze 25 książek tego autora mam.
  2. Tyle, że te dwie ostatnie nie mają nic wspólnego z tematyka obozową
  3. Z tematyki obozowej przeczytajcie "Złote żniwa" Grossa...nie stawiam jej na piedestale, ale czasem warto poznać poglądy i podejście do tematu innych. Wczoraj w Biedronce trafiłem na Kinga "Wielki marsz" za 10.99zł, jutro ma być "Osaczona" - Tess Gerritsen (coś koło 18zł) jeżeli ktoś lubi książki w stylu Simona Becketta.
  4. W weekend rozpalam grilla
  5. Nie ma tego uroku... brakuje zapachu dymu z palącego się drzewa, przypalonej kiełbasy nad ogniem.
  6. Jeżeli nie puszcza to też bym nie ruszał. Do tylnego uszczelniacza wału korbowego przy zmianie rozrządu będzie się raczej ciężko dobrać... Warto jeszcze sprawdzić uszczelniacz na wałku pośrednim i wałku rozrządu.
  7. Ja już od miesiąca mam zamiar ognisko rozpalić.... ale czasu ciągle brak
  8. O rety, brzmi strasznie. Zrobię chyba warzywa na parze z filetem kurczaka z żurawiną... Nigdy nie jadłem łatków ze śmietaną, zawsze z cukrem i zimnym mlekiem
  9. Nie mam pomysłu na obiad...co dziś było u Was?
  10. Serwis to ja mam u siebie w garażu
  11. Bry Gdyby ktoś nie wiedział co dana kontrolka oznacza... http://moto.pl/Porady/1,115892,11545908,Kontrolki_bez_tajemnic___Poradnik.html Szczególnie opis świec żarowych mnie rozbawił
  12. Nie....
  13. Kielce-ładne miasto. ---------- Post dopisany 16-04-2012 at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2012 at 23:41 ---------- W kieleckim wątku większy przeciąg niż u nas w siedleckim Kto zgadnie gdzie zrobione?
  14. Wracałem przez Warkę, bo sporo bliżej chyba.... ale droga S7 to jest to! Uczepiłem się c7 w 3.0tdi i 150 -160 km/h za nią sunąłem... w niecałe 3h byłem w domu.
  15. Dzień dobry, Weekend w Kielcach zaliczony Ich żule bardzo przypominają naszych, cześć ich dróg jest tak samo dziurawa jak nasza..., ale duża część jest taka, jakich my nigdy nie zobaczymy...
  16. Koło Siemiatycz śmiertelny. Kierowca stał w korku chyba ze 2h. Babina wjechała skoda pod beczkowóz z mlekiem. ---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:29 ---------- 3 lata temu jak wracałem z wakacji na morzem przed samymi Mokobodami wywaliła się cysterna z gazem. 4 rano... max wkurwienia, objazd przez jakieś dziury, oczy już mi się kleiły... Do domu prawie godzinę później wróciłem....
  17. Krzyniek na pewno będzie wiedział
  18. Ja od zawsze robię w Zbuczynie, bonusów żadnych nie ma, więc nie pomogę....
  19. Ja dziś mam wizytę.... nie lubię
  20. To teraz zęby wylecą
  21. O masz... co się stało? Jadę jutro do Kielc na ślub

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.