Treść opublikowana przez kalik
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Akurat "Wielki Marsz" Kinga nie jest jego popisowym dziełem, ale jeżeli ktoś kompletuje kolekcję to warto mieć. Ja już pewnie ze 25 książek tego autora mam.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Tyle, że te dwie ostatnie nie mają nic wspólnego z tematyka obozową
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Z tematyki obozowej przeczytajcie "Złote żniwa" Grossa...nie stawiam jej na piedestale, ale czasem warto poznać poglądy i podejście do tematu innych. Wczoraj w Biedronce trafiłem na Kinga "Wielki marsz" za 10.99zł, jutro ma być "Osaczona" - Tess Gerritsen (coś koło 18zł) jeżeli ktoś lubi książki w stylu Simona Becketta.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wyspać? Szkoda czasu
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
No...chętnie wpadnę
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W weekend rozpalam grilla
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
i sikania
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie ma tego uroku... brakuje zapachu dymu z palącego się drzewa, przypalonej kiełbasy nad ogniem.
-
Wymiana uszczelniaczy wału korbowego przy wymianie rozrządu
Jeżeli nie puszcza to też bym nie ruszał. Do tylnego uszczelniacza wału korbowego przy zmianie rozrządu będzie się raczej ciężko dobrać... Warto jeszcze sprawdzić uszczelniacz na wałku pośrednim i wałku rozrządu.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja już od miesiąca mam zamiar ognisko rozpalić.... ale czasu ciągle brak
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
O rety, brzmi strasznie. Zrobię chyba warzywa na parze z filetem kurczaka z żurawiną... Nigdy nie jadłem łatków ze śmietaną, zawsze z cukrem i zimnym mlekiem
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie mam pomysłu na obiad...co dziś było u Was?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Serwis to ja mam u siebie w garażu
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Bry Gdyby ktoś nie wiedział co dana kontrolka oznacza... http://moto.pl/Porady/1,115892,11545908,Kontrolki_bez_tajemnic___Poradnik.html Szczególnie opis świec żarowych mnie rozbawił
-
Spociki w Kielcach
Nie....
-
Spociki w Kielcach
Kielce-ładne miasto. ---------- Post dopisany 16-04-2012 at 14:25 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2012 at 23:41 ---------- W kieleckim wątku większy przeciąg niż u nas w siedleckim Kto zgadnie gdzie zrobione?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wracałem przez Warkę, bo sporo bliżej chyba.... ale droga S7 to jest to! Uczepiłem się c7 w 3.0tdi i 150 -160 km/h za nią sunąłem... w niecałe 3h byłem w domu.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry, Weekend w Kielcach zaliczony Ich żule bardzo przypominają naszych, cześć ich dróg jest tak samo dziurawa jak nasza..., ale duża część jest taka, jakich my nigdy nie zobaczymy...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Koło Siemiatycz śmiertelny. Kierowca stał w korku chyba ze 2h. Babina wjechała skoda pod beczkowóz z mlekiem. ---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:29 ---------- 3 lata temu jak wracałem z wakacji na morzem przed samymi Mokobodami wywaliła się cysterna z gazem. 4 rano... max wkurwienia, objazd przez jakieś dziury, oczy już mi się kleiły... Do domu prawie godzinę później wróciłem....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Krzyniek na pewno będzie wiedział
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja od zawsze robię w Zbuczynie, bonusów żadnych nie ma, więc nie pomogę....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja dziś mam wizytę.... nie lubię
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To teraz zęby wylecą
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
O masz... co się stało? Jadę jutro do Kielc na ślub
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dzień dobry