Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafalskin73

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafalskin73

  1. Kolego [franek 24] ja też testowałem skręcenie sztangi o jeden obrót ale przyrost mocy był momentami aż wciskało w fotel a za chwilę nagle przymulenie i tak w kólko.Sztangę musiałem wydłużyć o ten jeden obrót spowrotem i przyspiesza równomiernie teraz.Szary dymek też u mnie jest dopuki się nie rozgrzeje.Jak silnik jest gorący to nie ma wogóle dymu,ale jestem dopiero po wymianie końcówek wtryskiwaczy.
  2. Spróbuj ustawić dawkę paliwa na 2,8 do 3mg.Ja testowałem u siebie dawki od 1.8mg do 7mg i najlepiej silnik pracuje na dawce 2.8 a jezdziłem rok czasu na dawce 2.2 mg i auto w trasie paliło nie całe 5litrów.Możesz zmieniać dawkę vagiem, w nie wielkim zakresie,Ja u siebie z 2.8 mg doszedłem do 5.0mg,Masz trochę małą dawkę,może dlatego przerywa.
  3. Mam dokładnie taki sam problem jak Ty-identyczne objawy.Wybieram się na sprawdzenie ciśnienia niedługo.Takie objawy są od ponad roku,gdy kupiłem auto.Caly czas jezdziłem na dawce paliwa 2.2mg i kąt wtrysku miałem na zero zamiast 51,Auto odpalało zawsze od pierwszego obrotu.Ustawiłem kąt wtrysku na prawidłowy i kultura pracy silnika minimalnie się poprawiła,W grupie 013 w vagu miałem dużą różnice na trzecim cylindrze na minusie 1.99 a pierwszy i drugi po 0.34 i -0.36.Myślałem że końcówki leją to kupiłem nowe wydajniejsze216tki ustawiłem ciśnienie na nićh 220/300 i dalej to samo,korekcje w dawkowaniu wcale się nie zmieniły może trochę lepiej przyspiesza ale nie zawsze i wtedy zaczyna chodzić głośniej jak rozj..grużlik.Nie pomogly wymiany poduszek pod silnikiem,skrzynią biegów,złącze elastyczne na tłumiku.Zostało jeszcze sprawdzenie ciśnienia na cylindrach i podejrzewam zawieszające się zawory od nagaru,bo jak by cylindry nie miały ciśnienia to w takie mrozy jak były to nie zapalił by od pierwszego obrotu.
  4. Witam wszystkich posiadaczy 0000,jestem nowy na forum,Mam A4 [b5]1997r.1.9tdi.sedan.Mam nadzieje że będę mógł liczyć na waszą pomoc w przyszłości

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.