Treść opublikowana przez Pawełek10
-
Spoty Puławskie
to też takie kupiłes? aha zobaczymy w lecie jak się jeździ ---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ---------- jak będą głośne to cię znajdę
-
Spoty Puławskie
je też E ale tylko na dniówki i na tygodniu parkuje pod stozapem oponki letnie ovation te które poleciłeś moje to takie czarne w sedanie i s-linie porysowane z każdej strony:) jeszcze nie dorobiłem się naklejki klubowej
-
Spoty Puławskie
Paput na którą zmianę tyrasz bo ciągle widzę twoje autko pod ZA no oponki też widziałem moje leża w garażu i czekają na lato
-
Spoty Puławskie
Straszne cicho się zrobiło na naszym forum ktoś organizuje spota?
-
Polecane opony letnie
paput chwalił te oponki ja się posłuchałem właśnie do mnie idą zobaczymy co to jest Opony Ovation VI-388 225/40R18 92/W - opony letnie - cena od 264,68 zł
-
Spoty Puławskie
chce 3.0 bo mnie nie mógł łyknąć
-
Silnik 1.8T który wybrać?
ja mam bex-a sprawdzony na hamowni 180KM i powiem ci że nawet nie chce wiedzieć jak się jeździ tymi słabszymi bo mi po pół roku eksploatacji mocy brakuje
-
[ALL B6] Klamka kierowcy
Ja uważam że lepszym rozwiązaniem jest nałożenie samej zaślepki nie musisz rozbierać drzwi tylko zdejmujesz malowane elementy z klamki i podmieniasz (trochę zabawy bo niedokładnie pasuje ale 10min roboty) niestety pełną zaślepkę trzeba będzie przykleić do klamki z zamkiem bo pod wkładką brakuje jednego uchwytu ale za to masz zawsze dostęp do wkładki ja mam tak już w drugiej b6 zrobione i z wierzchu nie widać różnicy
-
Spoty Puławskie
byłem i nie jestem ani na plus ani minus i nadal szukam dobrego mechanika do audi
-
Spoty Puławskie
trochę się boje bo jak zadzwoniłem to koleś się pyta jakie auto mówię A4 jaki silnik mówię 1.8t a on a napęd na przód czy na tył i normalnie rozwalił mnie tym tekstem ---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ---------- przez telefon nie bardzo mogliśmy się dogadać zobaczymy jak będzie na żywo
-
Spoty Puławskie
no panowie jadę dzisiaj do fabryki mocy ciekawe co mi sfabrykują
-
Czujnik temperatury zewnętrznej
dokładnie to nie wiem ale na 90% to jest za przednim zderzakiem i wydaje mi się że trzeba będzie zdemontować zderzak żeby wymienić jeśli mówimy tu o a4 b6
-
Spoty Puławskie
kowi co ty tak rozbijasz to autko może też pora na zmianę
-
Spoty Puławskie
znalazłem dzieki
-
Spoty Puławskie
masz do niego jakiś namiar?
-
Spoty Puławskie
Nie wiecie czy ma ktoś może na Puławach lub okolicach audi a4 b6 1.8t potrzebuje konsultacji
-
Spoty Puławskie
Już znalazłem Kowi nie zapominaj o mnie na60% :s się wybieram dziś proszę o wolne ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ---------- Może w końcu spotkamy się i nagrasz mi ten program:) ---------- Post dopisany at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- Może w końcu spotkamy się i nagrasz mi ten program:) ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- I paput może obejrzeć autko do ślubu ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- I paput może obejrzeć autko do ślubu
-
Spoty Puławskie
Może mi ktoś przypomnieć termin majówki bo mi gdzieś uciekło
-
Spoty Puławskie
Ja mam zamiar jechać na ten zlot na lotnisko kowi jak nie wykasowałeś nr to może się jakoś zgadamy przed wyjazdem:) trzeba wcześniej się zapisać czy można bezpośrednio na lotnisku?
-
[ALL B6] Najlepszy silnik pod gaz..
Tylko i wyłącznie 1.8t miałem wcześniej 2l benzynę paliła 12l gazu zmieniłem na 1.8t i takie samo spalanie dodam tylko że to bex czyli 190kucyków nie ma problemu ubywania oleju szybciej łapie temperaturę pracy czyli wcześniejsze przełączenie na lpg czyli tańsza jazda :> I najważniejsze inni kierowcy zastanawiają się czy wyprzedzać czy jednak nie
-
[ALL B6/B7] Czy da się uruchomić funkcję?
Przepraszam nie doczytałem Wysyłam linki tego ciśnienia może takie coś ktoś wykombinuje FIS-Control shows boost pressure on the DIS display A tu jeszcze ciekawy link u mnie nie chodzi niestety
-
[ALL B6/B7] Czy da się uruchomić funkcję?
Witam mam pytanko może nie konieczne w tym dziale ale lepszego działu chyba nie ma A wiec pytanie Czy można w audi a4 b6 uruchomić funkcję sprawdzania zegarów po każdym przekręceniu stacyjki? Chodzi o to by po włączeniu zapłonu wskazówki (szybkościomierza, obrotomierza, płynu i paliwa) "przebiegły" do wartości max i z powrotem jak np w nowych motocyklach Z góry dzięki za odp Widziałem też na necie że można na fisie dorzucić wskazanie doładowania turbo ale to pewnie trzeba zegary wyjmować zna się ktoś na tym??
-
[ALL B6] Prośba o nr łożysk
Witam mógłby ktoś podać mi nr łożyska od napinacza paska osprzętu i nr łożysk alternatora. Mam zamiar wymienić rozrząd i przy okazji mógłbym wymienić i te łożyska Wiem że mogę sobie rozebrać i spisać numery ale wtedy nie będę miał czym pojechać je kupić Dzięki za odp
-
Spoty Puławskie
Witam zmienię trochę temat ma ktoś dostęp do pełnego vaga na Puławach
-
Spoty Puławskie
Przekładka jeszcze trwa ale może w przyszłym miesiącu Trochę nieporozumień w rodzince ale może coś ruszy