Treść opublikowana przez Pawełek10
-
Oznaczenie skrzyni 6 biegów 1.8T BFB bez quattro
Hej a może najpierw chcesz się przejechać takim autem z 6-stką i nie polecam skrzyni GEA mam ją sam wyje i nie można jej nigdzie dostać a obroty to różnica jakieś 200 obrotów między 5 biegową a 6 biegową narazie jestem na na etapie poszukiwań warsztatu Tak więc zostań przy 5biegach
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie odnośnie pełnego fis to idzie zwykłym kablem za 25zł od viaken tylko chodzi o wpisanie dobrego kodu jest opisane na forum
-
Dobry gazownik Lublin i okolice
Jak chcesz dobrze i tanio zadzwoń 515 079 477 Andrzej Kolo robił mi gaz do bex chodzi super i ceny ma spoko wiec możesz trochę czekać na montaż ale zapytać nic nie kosztuje
-
Spoty Puławskie
A mnie na fotce nie ma niestety może innym razem Kacek ja mam do sprzedania niestety gsxr-a a nie gs (ale myślę że z 500 sobie poradzi) opowiem o nim wszystko jak na spowiedzi szkoda że tak szybko uciekłeś może byśmy się dogadali
-
Spoty Puławskie
paput tylko gumy zmień na zimowe bo ostatnio na letnich śmigałeś ---------- Post dopisany at 21:20 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- A i nie stawiam hamburgerów bo na dorobku jestem ale postaram się zawitać
-
Spoty Puławskie
To może jednak w niedziele czemu mi się gify nie robią??
-
Spoty Puławskie
Ponieważ ja dostaje samochód tylko od święta albo jak trzeba posprzątać albo umyć ---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- no niby tak:decayed: ale i tak nie wiem który człek to ty:wink: Nie bój nie bój jak tylko zmienię gumy na letnie i będą głośne to się odezwę już ci to kiedyś pisałem i uważaj bo wiem gdzie parkujesz
-
Spoty Puławskie
Ponieważ się jeszcze nie dorobiłem:) Ale wszystko w swoim czasie A przecież ty ciągle stawiasz auto przy moim (mojej żony) na parkingu stozap że tak go nazwę Tylko nie zawsze ja jestem kierowcą
-
Spoty Puławskie
To nie jest moje autko ja mam czarną w s-linie i lotką na tylnej klapie a że to autko żony to i blachy są LLB Drugiego takiego na zlocie nie widziałem. Dodam jeszcze że chyba byłem najbrudniejszym autem na zlocie:( Musiałem pozałatwiać sprawy przed zlotem i całe mycie w pi..... niestety Niestety ekipy nie poznałem bo nawet nie wiedziałem do kogo się udać (bo ja wstydliwy jestem)
-
Spoty Puławskie
Chyba nikogo z Puław nie było na WOSP na podzamczu? Przynajmniej nikogo nie widziałem:(
-
Spoty Puławskie
ja mieszkam w Kurowie to możemy jechać razem Słyszałeś o takiej mieścinie jak Glinnik to ja będę chyba startował z niej to ewentualnie przez Kurów mogę śmignąć
-
Spoty Puławskie
Mnie wygonili na wolne to na 90% jadę tylko że chyba z Kurowa albo Garbowa to chyba zobaczymy się na podzamczu
-
Spoty Puławskie
To ja idę do Kowiego:) ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- Paput a ty bierzesz wolne na niedzielę??
-
Spoty Puławskie
byłem centra 3 lata gwarancji do mojej a4 290zł więc do twojego pewnie niewiele więcej ale musisz kupować ze mną dzięki za info jak byś coś potrzebował od niedziałków to daj znać mam zawsze trochę taniej ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ---------- Wybiera się ktoś na tą orkiestrę do Lublina??
-
Spoty Puławskie
byłem centra 3 lata gwarancji do mojej a4 290zł więc do twojego pewnie niewiele więcej ale musisz kupować ze mną
-
Spoty Puławskie
A jakie serducho o nic nie wiem ---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ---------- Będę jutro u niedziałków mogę się zapytać ile naprawdę te aku jak chcesz dziako
-
wentylator dziala odrazu na zimnym silniku
jednak wymiana pomogła tylko zaraz po wymianie się załączył i myślałem że lipa ale potem już spokój
-
gdzie znależć ilośc płynu chłodzącego
37zł
-
gdzie znależć ilośc płynu chłodzącego
a ja wlałem borygo i też jeżdżę myślę że to zbędny wydatek ten g12
-
wentylator dziala odrazu na zimnym silniku
co z tymi wentylatorami wypowie się ktoś ja wymieniłem czujnik g62 ten za silnikiem i bez rezultatu
-
Spoty Puławskie
Witam można gdzieś obejrzeć nowy nabytek tą s4 będziesz gdzieś jeszcze latał po Puławach?
-
Pytanie co do ciśnienia oleju
Witam czytałem gdzieś o tym "trykaniu" zaraz po odpaleniu i tam pisali że jakiś zaworek zwrotny puszcza olej ale nie mogę teraz znaleźć tego postu Chodzi o to że jak samochód odpalisz na krótką chwilę(krótką trasę 2-3km) żeby nie złapał pełnej temperatury to następnego dnia tego trykania nie będzie bo olej się nie zdąży nagrzać i nie spłynie po zgaszeniu auta może sprawdź czy u ciebie jest podobnie bo w moim przypadku tak właśnie jest ale nie wiem co z tym zrobić bo nie mogę znaleźć tego postu wiec nie wiem czy rozwiązali problem Jeśli u ciebie jest podobnie to daj znać myślę że wymiana całego łańcucha z napinaczami to ostateczność(trochę drogo) szczególnie jeśli to nie jest przyczyna
-
Spoty Puławskie
Sam jeżdżę na stalówkach przynajmniej nie boje się że felgi porysuje choć i tak już alumki wymagały by odrestaurowania
-
Spoty Puławskie
Paput którędy jeździsz do pracy bo widziałem że chyba na obwodnice latasz
-
Spoty Puławskie
A co powiecie o biesiadowie?? jeszcze nie byłem ale może ktoś był i opowie:)