Treść opublikowana przez Artur82
-
B6 DIVISION
czytam i nie wierze
-
B6 DIVISION
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Buła myślisz nad felami?- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Może 5lat temu, teraz jest taki wybór że te rsy dobre są na zimę Wysokie standardy tam na Śląsku macie jak ktoś lata tylko od mechanika do mechanika to co się dziwisz- B6 DIVISION
Mało wiesz:hi: Wladi kupił federala widziałeś je w ic?Tapnięte z SGS5 a pisz mi tu co za 350zł bedzie ? moze byc PW- B6 DIVISION
A do jakiej kwoty za szt chcesz? a co proponujesz?- B6 DIVISION
Pany ma ktos opony na handel 235/35/19 Wandej moze Ty masz jakies dobre nowki..albo cos mozecie polecić- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no pogoda dopisała to i frekwencja dopisała- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moze jeszcze ktoś zawita- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moze byc 14 pod HSW Wladi u mnie laduj na 13- B6 DIVISION
to zerknij i najlepiej zeby był w moim kolorze- B6 DIVISION
kaju masz pojedyncze czujniki cofania czy tylko komplety ?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no mamy gościa z Helu wiec nie można go zawieść- [B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
gdzie kupiłeś...możesz cyknąć na PW jakie koszta? to są te z regulacją twardisci?- B6 DIVISION
Artur pisz do oszukisty Wandeja ale pewnie odpisze po 12 przeczyta tutaj to odpisze- B6 DIVISION
a oponki 235/35 r19 ma ktos jakiś dostęp ?- B6 DIVISION
trzeba tez wiedziec z kim do wodki siadac dobrze gada..poleje mu- [B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Paczka dotarła?- B6 DIVISION
jutro zrobie fotki , nie ma problemu auto na sprzedaż nie chce za bardzo inwestowac i tak doszły mi dzis koszta porysowane drzwi , połamane lusterka na takim swietnym osiedlu mieszkam Jak parkujesz jak w avatarze to co sie dziwisz Bieniek co prawda to prawda- B6 DIVISION
Wandej paczka poszła- B6 DIVISION
pięknie powiedziane- [ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
- [B6 AWX] Work in progress...
hehe Pany zeby nie było, że się nic w temacie nie dzieje to tak: - wpadła ściema szyb (wszystkie 20%) - nowy piec termotop C z pełna obsługą w zegarach (KKAM) i modułem do sterowania GSM, - podłokietnik z MCdonaldem z tyłu- [B6 AWX] Work in progress...
Panowie u mnie drzwi są zawsze otwarte- B6 DIVISION
Wandej ja teraz się kapnąłem, że nie wysłałem Ci jeszcze dystansów. Sorry zapomniałem poprawie sie i w poniedziałek leci! - Meetingi Kujawsko-Pomorskie