Treść opublikowana przez Artur82
-
[ALL B6] Dobór felg
orginalne to one chyba sa :gwizdanie: ale stan sredni
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w Bydgoszczy juz nie pada :gwizdanie:
-
[ALL] Jak wyczyścić tą felgę ? Może polerka?
zrob tak : kup papier wodny (scierny) granulacja 1500 i 2000, pasa polerska (farecla firmy G3) moczysz papier napierw 1500 i jedziesz po tym syfie - pozniej 2000 i robisz to samo- pozniej bieresz szmatke nie koniecznie miekka, moczysz ja i nakladasz na nia pase o ktorej mowa wyzej i jedziesz az sie zasiweci - DZIAŁ na pewno bo sam to robilem nie raz!! (pracuje na lakierni)
-
[ALL] Problem z odpryskami
zalezy jak glebokie i do ktorej warstwy sa te odpryski - jesli naruszona jest warstwa podkladowa lakieru to samo zatuszowanie nic nie da bo i tak bedzie pod spodem ognisko korozji (pracuje na lakierni) wiec trzeba napoczatek zakropic podkladem antykorozyjnym i dopiero pozniej kolor!!!!!!! chyba ze jest odprysk samego lakieru bazowego to wystarczy wykalaczka o ktoej pisza koledy wyzej o ile niechcesz lakierowac elementu to to i tak jest na chwile
-
[B5 AFN] Jaka cena za lakierowanie lusterka?
:polew:100 zl to duzo najlpiej zeby za 20zl zrobic same materialy z 30zl wyjda jesli to ma byc dobrze - w kuj-pom nawet 150zl za taka usluge sie placi - wiec 100zl to dobra cena
-
[ALL B6] Montaż Concert II
Witam! Mam jakies tam radyjko sony...zakupilem concert II czy jesli wyjme tego sonacza to kosz bedzie pasowal pod ori radyjko?? czy cos trzeba zmieniac??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no w marcu na letnie to chyba troche za szybko tym bardzie ze zima slaba nie jest
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pada pada :gwizdanie: niestety
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehe nowek co Ty kombinujesz?? co jest na tych relingach?? moge Cie poinstruowac jak to zrobic!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
NAJLEPSZEGO RENIU!!!!!!! :gwizdanie: STO LAT STO LAT NIECH ZYJE RENIU NAM !!!..... :drunk:
-
[B5 AFB] Kiedy klima działa
jak sie pali lampka na rzyciku econ to klima nie dziala
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
to i ja sie podepne ...z tym ze ja mam b6 mam podobny problem i czy wystarczy wymienic sam termostat czy trzeba wymieniac tez te ten czujnik?? dodam ze Vag pokazal blad termostatu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i radyjko kupione
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to za tydzien podbijamy Torun - majki szykuj sie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
manny widzi Ci sie?? a co sadzisz jak wyglada na moim ??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja pewnie ze 5 miesiecy :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale zawieszenie tak samo szybko dostanie na 18" DZIEKUE ZA WT- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wiem ale ja nie chce 18" bo troche mi szkoda auta PS. Reniu a Twoje na lato jaki maja rozmiar??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
RENIU mam prosbe jak masz troche czasu - to prosilbym o WT : http://allegro.pl/item931317632_17_audi_rs4_5x112_vw_poler_mega_wypas.html- [ALL B6] Klima szaleje
ale kody w B6 ponoc nie dzialaja :gwizdanie:- [B6 AWX] Niestabilne wskazania temperatury silnika.
Vag pokazal blad termostatu :gwizdanie: wiec od tego zaczne- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobra skoro majki chce nas ugoscic za tydzien to niech bedzie za tydzien- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wszyscu juz spia ?? :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to juz grzechu zapisuj sie na liste majki77 ugoscicie nas tam gdzies??????????? - Meetingi Kujawsko-Pomorskie