Treść opublikowana przez rafcisz
-
[ALL B7] Zarejestrowanie Auta w Niemczech
Jedz do zulassungsstelle tam ci wszystko powiedzą jak przerejestrować. Jak tak bardzo chcesz mieć te Niemieckie tablice. No i bede musiał podjechać,a DE tablice musze mieć bo w De mieszkam
-
[ALL B7] Zarejestrowanie Auta w Niemczech
Kolego ale ja już mam PL tablice,tylko od nie dawna mieszkam w DE i tam chce zarejestrować moje autko.I dla tego pytam co mi do tego jest potrzebne i jakie dokumenty
-
[ALL B7] Zarejestrowanie Auta w Niemczech
po prostu chce go przerejestrowac
-
[ALL B7] Zarejestrowanie Auta w Niemczech
Witam koledzy mam bardzo ważne pytanie. Mam Autko na PL tablicach,a chciał bym zarejestrować je w Niemczech i chciał bym się dowiedzieć co jest do tego potrzebne i jakie dokumenty bede musiał przetłumaczyć z PL na DE język? Czy też bede potrzebował BRIEF od autka?bo oryginału nie mam,gdzieś mi się zapodział i nie moge go znależć i mam w posiadaniu tylko jego kopię. Proszę o pomoc? Pozdrawiam i czy to się opłaca? czy lepiej jest sprzedać autko i kupić drugie w De? bo ten samochód chciał bym zatrzymać
-
[B7 BPW] Dziwny dźwięk silnika
przerabiaj go i tyle tańszy koszt i głowa spokojna
-
[ALL B7] Nie chce odpalić
A u mnie nie domykał się bagażnik i dla tego pod czas zamykania nie włączały się kierunkowskazy ale to tylko przez moją głupotę
-
[ALL B7] Nie chce odpalić
to znaczy że trzeba go podłączyć pod vaga? czy jest inny sposób?
-
[ALL B7] Nie chce odpalić
to znaczy że muszę jeszcze raz zaprogramować kluczyk od samochodu?
-
[B7 BPW] Dziwny dźwięk silnika
szkoda kasy wywalać na zestaw naprawczy.Ja na twoim miejscu jak miał bym wsadzić już kasę w naprawę to wolał bym przerobić cały napęd pompy o połowę taniej i masz święty spokój poczytaj o tym na forum klubowicza PIERO i z nim się skontaktuj,a on ci odpowiednio doradzi. Ja jak na razie śmigam,ale tylko zacznie się coś sypać z napędem pompy to zaraz go przerabiam. I mówię ci jeszcze raz na 1000000 % nie masz łańcuszka
-
[ALL B7] Nie chce odpalić
Witam,proszę o pomoc. Kiedy otwieram Autko centralny działa i mrugają kierunkowskazy,kiedy zamykam centralny też działa tylko nie mrugają kierunkowskazy. Problem zauważyłem dzisiaj kiedy do końca pakowałem samochód i po włożeniu ostatniej walizki go zamknołem. Co to może być?ma to coś wspólnego z rozłożonymi fotelami tylnimi?
-
[B7 BPW] Dziwny dźwięk silnika
Kolego ty masz na 100 % zębatki, ja mam rocznik końcówka 2005 rok i mam już koła zębate,to u ciebie też na pewno jest to samo. A ten dzwięk napewno dochodzi z jakieś rolki.
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
A no,cena ciekawa
-
[B7 ALL ] 2.0 TDI 140 KM Prośba o pomoc
Ja na swojego też nie nażekam,narazie to jest za***iste AUTKO Gdy go kupiłem to nie byłem kumaty co tam do napędu,ale potem okazało się że mam już poprawione coś tam chyba zamiast łańcuszka już mam koła zębate i to mnie cieszy bo trafiłem na końcówkę 2005 roku i wyjechał w 2006 (ale że wyjechał to już bez znaczenia) ważne że poprawiony A tak ogólnie Autko super.[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 15:42_________________________________________________ Może było by fajnie założyć taki temat dużo osobą które mają te silniki by się humor poprawił
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
Ja bym wolał modyfikację tańszy koszt no i problem z głowy
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
To powiedz kolego co ty tak istotnego wiesz że proponujesz zamknąć temat co?
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
Tak zwane metaliczne klepanie link powyżej może to są podobne objawy w pracy silnika,mi tak chodził Passat 1.9 TDI i nikt nie wiedział co mu było ale to już dawno i nie prawda i też pier....ny klepał i nie wiadomo co go bolało.
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
Powiem ci tak,jak kupywałem autko to nie byłem świadom że 2.0 TDI są troche uciążliwe co do napędu pompy itp. narazie się cieszę z tego że to jest BPW i że mam już koła zębate a nie łańcuszek.Problem dalej tkwi z napędem.Zdecydowałem już na usunięcie tego napędu i zastosowanie jak w 1.9 TDI i to jest jedyne rozwiązanie na dalsze problemy z 2.0 TDI,narazie brakuje mi czasu,ale tylko jak bede miał czas to zaraz autko odstawiam do sprawdzonego warsztatu i to zrobią, do kolegi PIERO A jak dbać to za bardzo nie wiem ja mam przejechane 155 tys.km i dałem do sprawdzonego mechanika autko w celu sprawdzenia gniazda i napędu,jak narazie jest w idealnym stanie jak i gniazdo,ale jak długo wytrzyma to nie wiem ale jak narazie jestm zadowolony i śmigam i go nie oszczędzam,co ma wisieć nie utonie,co ma być to będzie A co do komunikatu to sam dokładnie nie wiem jak wygląda wiem tylko tyle że na FIS pojawi się kontrolka od oleju-chyba Najlepiej napisz PW do klubowicza tego forum PIERO i on ci powie bo on już miał przygode ze swoim autkiem no i mi też dużo podpowiedział. Pozdrawiam i życzę powodzenia
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
nie ma żadnych objaw,pewnego dnia będziesz sobie jechał i na FIS ci się pojawi komunikat o braku ciśnienia to najlepiej zgasić samochód na lawetę i do mechanika.Bo jak będziesz jechał dalej to silnik jest zatarty.
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
Jasne że to nic miłego ale audi po 2007 może są dopracowane,ale nadal mają ten sam napęd pompy
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
Kolego jedyną twoją gwarancją by było wywalenie całego układu napędzania pompy i zastosowanie takie jak było w 1.9 TDI koszt ten sam co będzie cię teraz kosztowało. I masz rację NIE MASZ GWARANCJI po założeniu nowego łańcuszka,gniazda i wałeczka. Ja jak bym był teraz na twoim miejscu za te 2000 tys zł wpakował bym na przerobienie i w tedy masz problem z głowy i gwarancję. Mi jak się posypie napęd (bo nie mam łańcuszka tylko zębatki) to wybiorę opcję z przerobieniem koszt ten sam i spokojna głowa. Póki co to śmigam i go nie oszczędzam a jak gdzieś na trasie stanie to h..j mu w d..pe i wtedy się bede martwił
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
Po przerobieniu 2.0 TDI też będzie rarytasem
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
Panie mondrala,nie wmawiaj Pan sobie głupot na siłę lub się nie uszczęśliwiaj na siłę :gwizdanie: Ja tez mialem Passata 1.9 TDI 110 km. przebieg 250 tys.km 100% oryginalny i powiem ci ze z Audi jestem bardziej zadowolony bo Passat sypal sie na kazdym kroku. A ty kupisz Audi super nie zniszczalne autko z niemniec i cos sie zepsuje i muszisz wlozyc pare groszy to zaraz narzekasz-moim zdaniem jestes zydem i tyle I jak tak narzekasz to zastanawia mnie jedna rzecz ? jak narzekasz tak na swoje za***iste Niemnieckie Auto z Niemniec i na 2.0 TDI to dlaczego dalej nim jezdzisz?ja bym na twoim miejscu juz dawno go sprzedal I olej wymieniamy co 10 tys. nie dam sobie inaczej wmówic zainwestuj Panie Mondrala w przerobienie napedu pompy w tedy zaczniesz sie cieszyc silnikiem 2.0 TDI. Albo sprzedaj fure i nie narzekaj albo go przerób
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
Właśnie widać jak dbasz ""regularnie co 15 tys." Panie przemądrzały olej wymienia się co 10 tys. Pewnie jeszcze kupiłeś fure z DE od dziadka IGŁA Twoje Autko twoja sprawa-jak dbasz tak masz
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
wiem,wiem jak by co to się odezwe
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
Prościej by było przerobić cały napęd pompy i spokuj,i ja chyba na taki zabieg się zdecyduje. Szkoda że wypuścili takie silniki bo jeżeli chodzi o Audi to całkiem fajnie to są samochody i fajnie się nimi jezdzi.