Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LataY

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LataY

  1. LataY odpowiedział(a) na Peter temat w Układ Jezdny
    Hej Peter ! po zimie czeka mnie podobna zabawa jak Ciebie ... z tym ze powoli zaczynam sie zastanawiac czy "przylepe" zostawic przylepą ... moja zawiecha sie konczy , amorki juz nie trzymaja jak kiedys (gwint HR) i pora pomyslec nad czyms nowym . Sezonu czekaja 18' na ktorych jeszcze nie smigalem wiec zastanawiam sie czy to wszystko ma sens (czyli 18' + gleba) jestem coraz bardziej sceptyczny . Zwlaszcza ze nasze drogi po zimie nie wygladaja najlepiej . Chyba osobiscie postaram sie o dotacje z UE na drogi w naszym starostwie ; )) O/T najwyzsza pora by pomyslec o mini spocie TG ! wiem ze Łoles tez chce cos kombinowac z zawiecha - mozna by przerobic temat przy okazji spotu
  2. a4

    LataY odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    hehehe - pewnie tak , bo o co innego
  3. przed zima wymienialem termostat , poprzedni padl i podczas jazdy silnik byl praktycznie zimny, dopiero przy postoju temp silnika sie podnosila . Tak wiec ... termostat jest nowy , przy V do 170 - 180 jest ok , ale powyzej temp silnika spada i to czesto do minimum :| co jest grane , gdzie szukac przyczyny ? aha - co wazne - puki co nie mialem okazji sprawdzic czy jest to zalezne od temp. powietrza , akurat wtedy gdy zauwazylem przypadlosc bylo od -2* do 2*C
  4. LataY odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    to nie tylko turbinka duzo daje - to w zasadzie zupelnie inny silnik poprawcie jesli sie myle - ale 1,8 bylo opracowane przez VW , natomiast 1,8 T to juz konstrukcja Audi :roll: jest
  5. ... no i tu moge sie podpisac pod opinia ze lepiej wymienic :/ przy zmianie rozrzadu w moim nawet nie pomyslalem o pompie wodnej , mechanik tez nic nie zasugerowal . Niedawno zauwazylem ze cos zaczyna mi rzezic-szumiec ciezko okreslic ten dzwiek (slyszalne jedynie na postoju przy przegazowaniu-podczas jazdy do kabiny nie dochodza zadne niepokojace odglosy) . Prawdopodobnie jest to wlasnie pompa wody , czekam na ewentualne wasze podpowiedzi co jeszcze moglo by byc przyczyna owych dzwiekow. Silnik ma juz przebieg 225k km
  6. kurde ... to mnie teraz troche przestraszyliscie ... zawsze myslalem ze gwizd w TDI to norma :? w ojcowym Golfie '01 110km / 57k km przy przyspieszaniu gwizd ze hej , dzwiek swietny ale nie zdawalem sobie sprawy ze wrozy cos zlego :| golfiacz zakupiony od znajomych , byl jezdrzony na bardzo krotkich trasach (nie wiecej jak 30 km dziennie) przez bardzo zywiolowa kobiete (gaz podloga zawsze przy ruszaniu) ktora nie specjalnie zdawala sobie sprawe jak dbac o turbo ... czy w zwiazku z tym mozliwe jest zeby ta turbina juz sie konczyla ? przy tak niskim (autentycznym!) przebiegu ? :/
  7. dokladnie jak pisza przedmowcy - nic zlego sie nie stanie wiekszym grzechem jest zalanie benzyniaka ropa ... przez nieuwage moj staruszek zalal kiedys golfa III 1,4 do pelna ropa :shock: zorietowal sie dopiero odkladajac pistolet ... na szczescie nie zapalil .. laweta -> warsztat -> spuszczanie paliwa i zalewanie baku od nowa .. tym razem juz Pb

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.