Treść opublikowana przez klysek
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
ja za 2 tyg mam egzamin :gwizdanie: Poproś że chcesz tam jechać i zdawać na tym "rondzie" a pozniej z panem egzaminotrem pojedziemy juz pilnowac miejscowy na zlot wylowimy wszytskie sumy i Jarko zostanie na lodzie
-
Spociki Łódzkie
to niektorzy musza zabrac niebieska pigulke :polew: :polew: :polew: :polew:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
ja za 2 tyg mam egzamin :gwizdanie:
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
dokładnie przecież to widać - czemu tu macie problemy, że "pojeb...e rondo" i w ogóle na prawadę nie wiem :no: pijani juz sa
-
Spociki Łódzkie
sikanie do wody z roweru wodnego i lizanie kola ratunkowego
-
Spedycja
krajowa czy miedzynarodowa ? w tym momecie to jest mi to wsio zeby siano trzepac dobre :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 22:23_________________________________________________ plandeka
-
Spociki Łódzkie
ty juz sie naprobowlaes to pozniej kazales mi myc zeby cytrynowka zauważ, że nie jebało ci później z papy petami fakt po tym juz nie musialem myc japy przez 9 miesiecy
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
jak jezdzilem z transportem po PL to sie nacialem 2 razy dobre jest to rondo
-
Spociki Łódzkie
ty juz sie naprobowlaes to pozniej kazales mi myc zeby cytrynowka
-
Spociki Łódzkie
sliwowica zabila Amstera i Złotą [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 22:11_________________________________________________ będę w domu w górach to przywiozę Góral przywiózł bys mi ze 3 butle takie szpecyfiku
-
Spociki Łódzkie
http://www.naszekrosno.pl/motoryzacja/sprzedam/niebylec-fiat-punto-2-ii-ekonomiczny.htm :polew: :polew: pojeb
-
Spociki Łódzkie
prawie jak Mario w Bazylu :laghing2:
-
Spociki Łódzkie
:good: :> :> :>[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:48_________________________________________________ przy obiadku ... śliwowica.... a później to już tylko z górki z górki pod stół :polew:
- Spedycja
-
Spociki Łódzkie
AK MAR [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 19:39_________________________________________________widziałem u ciebie fajną hawire na sprzedaż są, trza było zadzwonić marnie płacą szkoda zaweracania d*py
-
Spedycja
pracujemy w różnych firmach macie różne firmy znajomości a nie owijając w bawełne czy nikt nie miał by wejścia na spedycje dla 2 busów x8 palet każdy lub dla całego zestawu
-
Spociki Łódzkie
CZY NIKT Z OBECNYCH NIE JAKIEGOŚ CIEKAWEGO WEJŚCIA W SPEDYCJE NA 2 SAMOCHODY x 8 PALET ALBO 1 CALEGO ZESTAWU
-
Spociki Łódzkie
jako sekretarka
-
Spociki Łódzkie
zlapiemy sie na etaty
-
Spociki Łódzkie
ooooo to gdzie Krzysiu teraz robisz
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
suma z duwma...... jajami
-
X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Jeżeli to te koło Łodzi to mogę odbić po Ciebie tak to obok łodzi jest Góral pogadaj z chłopakami z ŁDZ paru nas jedzie ja bym z checia cie zgranla ale bede lecial z Pomorza z urlopu i tapo drodze do domu zachacze zlota
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
co tam jak tam widze ze ostatnio rezania poszlo do przodu :gwizdanie: poruszacie waszkie problemy cywilizacyjne bardzo motoryzacyjnie i kulturowo sie tu u nas zrobilo- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie