Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
a moze pogadamy o samochodach :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
zycie bez palenia to jak bzykanie bez dochodzeniam
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 18:16_________________________________________________na predce cos takiego zanalzem
-
Spoty Katowice i okolice
jakie mile tematy tu u was widze chyba zagoszcze na dluzej
-
Spociki Łódzkie
kto bzyka jelenia nie rzuci palenia :> i kolo sie zamyka
-
Spociki Łódzkie
zycie bez palenia to jak bzykanie bez dochodzenia
-
Spociki Łódzkie
Kimi jak rzucisz fajki to to nie bedziesz mial kolegow na spotach tu trzeba palic
-
Spociki Łódzkie
co tam muzyka ale jakie towrzystwo
-
Spociki Łódzkie
wcale nie podgladywacz po prostu zwiedzam forum ale powiedz chlopakom ze 2 czeswc fajniejsza
-
Spociki Łódzkie
O, Lniana ile? Bo ja 7 nie mam pojecia ile to jest ale wiem ze Lniana [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 14:08_________________________________________________ jedziemy na impreze [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2010, 14:23_________________________________________________Chlopaki ze slaska tez leca z tego co widze co nie Basia :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
mam chrzesan na ul.Lnianej i babcie na ul.Wici no w sumie troche mi nie po drodzze ale jak bym sie uparl to moge cie scholowac
-
Spociki Łódzkie
Aha, czyli można Ale mam problem, bowiem jestem obecnie "spieszony". Czy jeśli w grę wchodziłby dojazd gdzieś, mogę liczyć, że ktoś mnie zabierze? a z kad pochodzisz zolnierzu ???
-
Spociki Łódzkie
zrob z niej labadka czarnego
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
jacy z was murzynko znawcy :polew:
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Może się laska nie myła? no juz w takie szczegoly nie wnikalem
-
Spociki Łódzkie
Fazy na zlocie opowiadal ze murzynki smierdza bo kiedys jedna mial
-
Spociki Łódzkie
Pany lece w kokonik zycze milej nocki
-
Spociki Łódzkie
bo makiaveli tez dostal
-
Spociki Łódzkie
dlugo ja projektowalem
-
Spociki Łódzkie
Bart a jak tam przyleciala widokowka z wyjazdu ????
-
Spociki Łódzkie
:good: jak najbardziej ale lzej niz na dnich rzgowa
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
Dostałeś wpierdziel ? :kox: skończyło się na szczęście na hałasie w uszach :polew: bylem lepszy ja tam mialem 98km/h chyba jechales za mna
-
Spociki Łódzkie
Bartuś ja na sie pisze jak najbardziej troche damy w palniczek i bedzie jak tlalala :gwizdanie: a szkolenie jak szkolenie jak uslyszalem od jednego kolegi z Gdanska cyt: "piz*a ,ogien,pala i do prozdu" [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 23:02_________________________________________________Seba jako prekurosor LDZ Bandy tez chce miec taka stopke