Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
serducho ci stanie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
kazdy ma pore obiadowa- Spociki Łódzkie
ale ja mam męża a masz siostre????- Spociki Łódzkie
147 jestem 133 to sa takie wybory na meza- Spociki Łódzkie
nie zakochaj sie bo i tak bedziesz ostatni w kolejce- Spociki Łódzkie
no troche tam latalem nie da sie ukryc :polew:- Spociki Łódzkie
uwaga juz nadchodzi zaraz bedzie ciociaaaaaaaaaaa BASIAAAAAAAAAAAAA [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 13:05_________________________________________________ [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 13:06_________________________________________________takie najbardziej czytelne- Spociki Łódzkie
:polew: :polew:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 12:56_________________________________________________jak Basia sie zgodzi to wam pokaze kogos kto mogly by byc takim zboczenem i wcale nie stawial bym i wy pewnie tez oporow- Spociki Łódzkie
Keżor widze byl tam na tych urodzinach waszym wodzirejem [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 12:52_________________________________________________ tak nikt nie powiedzial tylko mowil cyt: "U was tam w lodzi to tylko same ku...wy,zlodzieje,zydy i mydlo" :polew:- Spociki Łódzkie
ja mam pare fotencji np. z towim ulubiencem Fazym- Spociki Łódzkie
Aj tam ja o Adrenaline pytam [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 12:24_________________________________________________ Aj tam ja o Adrenaline pytam [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 12:24_________________________________________________ A Misiek bohaterem na wp hehe A Misiek bohaterem na wp hehe- Spociki Łódzkie
jak cos wybierzesz to wstaw sprawdzimy twoja kobieca intujcje- Spociki Łódzkie
A kto je to? listonosz i jego piękniejsza połówka i Bart A gdzie je niejaka ADRENALINA ? ja mam duzo zdjeciuszek Basiuni ale bez jej zgody nie moge wam zaprezentowac jej oslniewajacaego oblicza a jest na co popatrzec :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 11:11_________________________________________________ jak bys siedzial na forum zamiast lataxc pod palacem prezydenckim za krzyzem to bys wiedzial :polew:- Spociki Łódzkie
tak patrze to nasze forum jest pelne ciepla i milosci takie prawdziwe ognisko domowe tu czuc- Spociki Łódzkie
nie martw sie Madzie nie pierwszi i ostani raz- Spociki Łódzkie
kirchol ten cmentarz zydowski niemiecka precyzja na zydowksim cmentarzu- Spociki Łódzkie
jestem za pkt.1,2- Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no ja mysle zeby zrobic lodki na plecach a z prozdu logo naSZEGO forum- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
"WACHAJ SZYSZKE ALBO PIJ" :polew: :polew:- ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
ach ten smalczyk ... i ogórasy ... ja mysle ze to bardziej ta spalona kielbaska z ogniska kiełbaski nie pamiętam [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 23:03_________________________________________________ a ten Dzik to na Motulu pewnie pieczony latales wokol ognicha z kielbacha a poniej za dlugo ja piekles i wygladala jak kasznka :polew: ale mowiles ze jest pyszna - Spociki Łódzkie